Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
11 years 11 months ago #110988 by kuba55
Dzięki xflea za pomoc.

Napisałem w tej sprawie, jeśli rzeczywiście będą miejsca to wpłacę kase od razu. Bo inaczej to zacznę za dużo myśleć, a to zwykle się źle kończy :/

W każdym razie, jeśli nie uzbiera się towarzystwo do auta, to chyba pojadę stopem. Samolotów nie znoszę, w pociągu samemu będzie nudno, a samochód w pojedynkę jest nieopłacalny. Chyba że macie jakieś inne pomysły...

Trzymajcie się!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #110989 by dior
Kuba, to mam nadzieję, że się zobaczymy! Wytrwania w decyzji i oby do lipca!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #110996 by xflea
www.sensiblesoccer.de/forum/index.php?to....msg110993#msg110993

1 kwietnia to nie był żaden ostateczny termin na wpłaty - pspin już to usunął z ogłoszenia o SensiDays.

Na chwilę obecną zarejestrowanych jest 21 osób, zostało około 35 miejsc...

Kuba: możliwe, że zbierze się ekipa ze Śląska na wyjazd, więc musisz monitorować sytuację. Do lipca jeszcze trochę czasu jest.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111018 by Blazej_Bdg
Kuba, ja będę płacił na miejscu dopiero, także spokojnie, miejsca na pewno się znajdą nawet jak byłoby te 55 osób. I do samochodu też się chętni powinni znaleźć (do Sanka napisz)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111070 by kuba55
Ok, stało się. Kasa poszła, wiec już nie ma odwrotu. Będzie trzeba szybko zainstalować SWOSa na nowo. Xflea, Blazej (i nie tylko), mam nadzieję, że zgodzicie się nakopać mi do dupy przed turniejem, żeby potem wstydu nie było na całą Europę. Drugą połowę maja będę miał wolniejszą, trzeba będzie wtedy sporo poćwiczyć :)

Aha, jedno pytanie, bo w offline ach się nie za bardzo orientuję: zapłaciłem stawkę dla zawodników, czy jest jakaś selekcja przed turniejem, czy poprostu przyjeżdżasz i bierzesz udział w Mistrzostwach?

Pozdrawiam

Kuba

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #111074 by dior
No i super, zapowiada się dobry wyjazd. Nie ma żadnej selekcji - prawdopodobnie gracze zostaną podzieleni na koszyki (wg jakiegoś tam klucza - regionalnego albo uwzględniającego pozycję w rankingu), potem nastąpi losowanie grup (7-8 graczy w grupie, każdy z każdym x2 - wszystko zależy od tego, ilu nas będzie) i jazda :D Zastanawiam się, ilu zawodników wyjdzie z każdej grupy, tak na oko, to połowa, ale bywa i tak, że większość ma szanse. A potem już drabinka, 2x z danym rywalem i albo idziesz wyżej, albo out i zapraszamy do udziału w chlej offie :)

Aha, tak dla rozjaśnienia: jedna grupa to zwykle jedno stanowisko (jeden komputer) i gra wg wymuszonej przez ustawienia SWOSa kolejności. Czyli ustawiamy DIY League na odpowiednią ilość zespołów i 2 mecze (liczą się kartki i kontuzje). A potem KO są już ustawiane osobno (np. 1 miejsce z grupy A z 4 miejscem z grupy B - mecz i rewanż).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111076 by xflea
dior, rozmarzyłeś się? już byś sobie pewnie zagrał na offie, co? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111077 by dior
Hehehe, aż tak widać ? Ano się rozmarzyłem ;D Swoją drogą, to może będę w Bielsku w maju (bądź pewien, że jeśli tak się stanie, to się do Ciebie zgłoszę) :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111086 by Blazej_Bdg
to jakie będą grupy i ilu wychodzi będzie zależało tylko i wyłącznie od tego, ile osób będzie grało. Póki co zapowiada się ok. 30 to pewnie 3 grupy po 10 lub 6 grup po 5 i wszyscy będą wychodzić albo 2 ost odpadać, tak jak to miało miejsce w bułgarii rok temu.

A najlepiej żebyśmy zrobili małego offa przed sensi days. Nawet u kogoś w domu na 5-10 osób

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111098 by xflea
wpadaj na włóczykija :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum