WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE

More
11 years 11 months ago #113476 by Ibenolos
..i udało się ! :)….Teraz mogę powiedzieć TEGO MI BRAKOWAŁO!!!

Pomimo niezbyt optymistycznych wieści na SWOS-Spotkaniu stawiło się 5 graczy..czyli tyle ile potrzeba minimalnie do rozegrania dość ciekawych rozgrywek.
Ze Śląska przyjechał Yoda oraz Tom+.. Kraków reprezentowali Uve, Buli oraz moja gospodarcza osoba ;) . Szczególnie jestem zadowolony, że na turnieju stawił się Buli, gracz Sensibla z zeszłej dekady, który nie grał...13 lat! Ostatnie mecze zagraliśmy będąc jeszcze w liceum…Następnym razem zwerbuję pozostałych ”doświadczonych” graczy z Krakowa.
Oczywiście podziękowania dla Yody i Toma, na których zawsze można liczyć.
A co do rozgrywek..cóż wyniki nie były najważniejsze, ale w sumie niespodzianką mogę uznać moje wygrane pierwsze turnieje oraz dobre wyniki Buliego..w miarę rozwoju turnieju Yoda pokazał, że nadal jest bardzo silny. Zaskoczyło mnie też to, że ..zaczęliśmy punktualnie o 19-ej..i że graliśmy aż do 4 rano…i to że po 8 browarkach nadal wiedziałem „którzy to moja drużyna..”… no i ten ból palców po porannej pobudce..bezcenne!

Zasakoczeniem turnieju okazały się także sytuacje..gdy 33 zawodników nagle grało w tym samym czasie i miescu ;P (!)..zademonstruje to jak wrzucę zdjęcia..naprawdę jaja.. ;P

Dzięki Panowie za to, że przybyliście, a pozostałych chłopaków, którzy by chcieli przyjechać następnym razem zapraszam już dzisiaj.

Be Sensible!

Ibenolos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #113480 by Blazej_Bdg
Czekamy na zdjęcia i wyniki :)

A ja zapraszam chętnych na zwiedzanie Bydgoszczy i granie w swosa na północnym terenie Polski :) Najlepiej od 6go do 11go sierpnia. Nocleg darmowy!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #113481 by cinek
Replied by cinek on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Można z tego wywnioskować, że impreza udała się ; kwintesencja sensible czyli maraton do późnych godzin nocnych i próba nie złapania desynchronizacji w miarę ubywania złocistego trunku. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #113482 by dior
Replied by dior on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Panowie, gratulacje. Że jeszcze jacyś niegdysiejsi gracze w to przycinają, no no ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #115251 by yoda
Replied by yoda on topic Re: WŁÓCZYPIJAK W KRAKOWIE
Mini turniej udał się bardziej niż się spodziewałem:) w TV James Bond otwierał razem z Jasiem Fasolą olimpiadę a my rozgrywaliśmy mecz za meczem. Nie zapomnę tych wyrazów twarzy o 3 nad ranem, wszyscy mają już na wpół zamknięte oczy ale nadal grają, jak w transie:) Pierwszy mój turniej chlej off:) zakończony remisem:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.178 seconds
Powered by Kunena Forum