Zmiany w regulaminie - propozycje.

More
15 years 1 week ago #64522 by Geese
Ja bym zostawił tak jak jest teraz czyli 10/20/25, żeby bałaganu nie robić, ale zwiększył bym ilości gier do rozegrania np:
SE:
10-16 meczy
20-32 mecze
25-100% meczy

No i zero taryfy ulgowej dla osób, które nie rozegrały wystarczającej liczby meczy w danym terminie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #64544 by gregor666
co myślicie o komentarzach o graczu?np. po rozegraniu meczu wystawiamy komentarz przeciwnikowi,ze wszystko ok,nie było żadnych problemów,lub ze lipa(nie chcialo mu sie grac,opozniał wszystko,itp).dzięki temu będziemy mieli informacje o tym,ze ktos notorycznie przekłada mecze na pozniej lub ze regularnie gra i nie ma z nim zadnych problemow.to tylko pomysł,napiszcie co o tym sądzicie.komentarze mogłyby być w profilu gracza

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #64545 by Geese
Ja bym jeszcze dodał coś takiego przy zapisach do ligi: każdy gracz musi podać kiedy jest dostępny na ircu np. poniedziałek-piątek po 20 lub do 5-tego danego miesiąca nie ma mnie bo wyjechałem po 5-tym jestem 10-14 i 20-23. Myślę, że rozwiązałoby to sprawę poszukiwania danego gracza i możliwość mijania się z nim.
Jeśli w ciągu miesiąca coś by się zmieniło, większość ma rodziny, pracuje, studiuje ma inne obowiązki to można przecież umieścić na forum info, że kogoś nie będzie przez 2-3 dni lub będzie wcześniej lub później.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #64800 by szczepan
skoro juz jest temat o zmianach: proponuje zeby ostatnim mozliwym terminem dopisania do czwartej ligi byl pierwszy prog, obojetnie ktory mialby to byc dzien miesiaca- 5, 8 czy 10. moze nie zdarzalyby sie takie numery jak z jotem, dopisanym 15ego, ktory zagral raptem 4 razy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 week ago #64840 by ruichi
w sumie.. szczepan prowadzisz 4 to wiesz o czym mowisz :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum