Trzecia Liga - UWAGI

More
13 years 5 days ago - 13 years 5 days ago #100848 by ROO10
Replied by ROO10 on topic Re: Trzecia Liga - UWAGI
Spankin, nikt nie kazał ci mnie ścigać ani okupować kompa w oczekiwaniu aż się rozochocę do gry, byłem przekonany że mamy to już wyjaśnione, ale widzę, że lubisz zabłysnąć na forum. ( Powiedzono pani ;) )

Odzywam się na gg tudzież wchodzę na irca aby umówić się na np. za pół godziny (tak był ow niedzielę), a ty oczekujesz, że mam grać teraz, natychmiast, no bo przecież jestem online. Wcześniej odzywałeś się kilka razy, fakt, doceniam starania, odmawiałem (z różnych względów) i mimo to było sympatycznie, ale dla mnie już nie jest sympatycznie kiedy widzę w twojej wypowiedzi słowa takie przypadki olewania jak twój . Jesteśmy dorośli, gramy kiedy możemy lub chcemy, żebyś się kiedyś nie spalił jak podasz do publicznej wiadomości, że ktoś olał a później się okaże, że np. jego ukochany ptasznik Gustaw wykitował albo ktoś się dowie że jego ciotka ma raka paznokcia. Ja nie olewam, tylko wybieram dogodny termin, który pasuje obu graczom, a to różnica.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 days ago #100851 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Trzecia Liga - UWAGI
to tylko Twój punkt widzenia, ja podałem swój, widać nie dojdziemy do zgody w tym temacie, ale nigdzie nie jest powiedziane, że każde dwie osoby na świecie muszą się dogadać - może z ty m się chociaż zgodzisz, i tyle mi wystarczy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.205 seconds
Powered by Kunena Forum