Re: Puchar Ligi Polskiej - Lipiec 2010

More
13 years 10 months ago #86887 by Wodiczko
czas na podsumowanie:
A - Foka dostał walkowery za mecze z Assurą = wychodzi Foka i Stelloza
B - Kiełbasa usunięty ( kar nie będzie ) = wychodzi Ruichi i Barto
C - Szeszesek nie dograł z Defone i Pączkiem85 ( pewnie 4 razy ujemne punkty) = wychodzi Patryk i Defone
D - Tomasz poleciał, SzymSa nikt nie widział = wychodzi tylko Bobrix, 2 miejsce to będzie wolny los
E - wychodzą Grobel i Manfred
F - wychodzi Root oraz ja
G - wychodzi Pączek i Ulg, Gomes się nie pojawił
H - wychodzi Bobbie i Boruc

grać 1/8 - Grobel ma wolny los do 1/4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86897 by paczek
@ barto
Dzisiaj jestem po 20, jutro do 15-16 - potem wybywam najprawdopodobniej do Soji i wracam dopiero w piątek a w weekend mam turniej - więc tylko dzisiaj bądź jutro mogę grać. Jak coś to mój nume 723529967

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago - 13 years 10 months ago #86898 by stellozza
Re: Puchar Ligi Polskiej - Lipiec 2010
« Reply #28 on: Yesterday at 23:18:06 »
Reply with quote
Assury, jak nie było tak nie ma ... na gg nie odpowiada.
Od kiedy to walkowery 42 min przed limitem sie daje? Liczy sie tylko i wylacznie forum, nikogo gg nie obchodzi. Układy i ukladziki? Rowni i rowniejsi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago - 13 years 10 months ago #86899 by stellozza
2.2.1. Problemy z graniem, bądź ze znalezieniem graczy, aby zostały uwzględnione, muszą być umieszczone na forum co najmniej 48 godzin przed terminem, do którego problem ten się tyczy, w ligach i w pucharach w fazie grupowej. W pucharach w fazie play-off jest to 24 godziny.
No i :
2.8. W pucharach rozgrywek Ligi Polskiej obowiązuje 100% frekwencja.
i
11.8. Awans z grupy uzyskać mogą jedynie tylko Ci gracze, którzy rozegrali w grupie 100% swoich meczy.
i
11.8.1.. Wyjątek stanowi sytuacja, w której organizator jest w stanie jednoznacznie ocenić, że rozegranie 100% było niemożliwe z winy przeciwnika. Ocenić to można po wpisach na forum gracza szukającego lub jeśli zaniedbanie rozgrywek będzie wyraźnie widoczne przez organizatora.
Analogicznie, czemu w grupie G i D nie ma walkowerow? Co to za zwyczaj dawac walkowery, zeby ktos wyszedł z grupy. I wiem ze foka by zdobył conajmniej 1 pkt potrzebny do wyjscia, ale ta gra polega na tym kto chce grac i szukac przeciwnikow,a nie kto jest dobry i ma plecy.
I nie gadajcie prosze jak cinek, że jak chce to moge sam poprowadzic lepiej puchar/lige. Jak sie za cos bierze, to sie robi konkretnie i zgodnie z regulaminem, a to nie jest żadna linia obrony.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86900 by bobbiebobras
Mialem wlasnie grac ze stella bo widzialem 1/8 pary ale mowil ze znow przekrety sie robia.. no i nie zagralismy i nie zagramy do czasu wyjasniena sprawy bo badz co badz w tym przypadku ma akurat racje... Jest regulamin i jak widac znow dziwne rzeczy sie dzieja. Tez mnie to wkurwia bo tak chcecie pilnowac regulaminu i aby bylo jaknajwiecej ludzi a sami robicie takie machlojstwa a pozniej zdziwko czemu tak malo osob gra badz sie wycofuja bo po co ten regulamin jak sie nikt do tego nie stosuje...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86904 by ruichi
z ulgiem 3-3 3-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86913 by Foka
O proszę tu taka dyskusja, a ja nawet nie wiedziałem, że awansowałem :)

Po 1. Napisałem o tym, że assury nie ma by uniknąć punktów karnych w lidze.
Po 2. zdziwiłem się tak samo, jak Wy, że dostałem dwa walkowery.
Po 3. tak samo, jak Wy uważam, że to zła decyzja.
Po 4. liczyłem, że i tak wyjdę z grupy bo Geese jedzie na wakacje czyli myślałem, że awansuje jako drugi.
Po 5. ciesze się, że myślicie, że to machlojki i coś ustalane przy stoliku bo to oznacza, że jestem człowiekiem wpływowym ... taki polski Sep Blater ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86916 by ruichi
dlatego juz dawno cofnalem to co zrobil Wodi i czekam na niego zeby to wyjasnic...

[18:45] ruichi no walkowerow nie ma
[18:45] ruichi juz weryfikacja nastapila;p
[18:45] ruichi tylko sie musze z wodim pogadac
[18:45] ruichi takze nie grajcie na razie

oczywiscie reszta ma grac;p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago - 13 years 10 months ago #86949 by Wodiczko
za walkowery przepraszam, dobrze że Riczi je cofnął - byłem święcie przekonany, że Foka napisał m coś na kanale na ten temat jeszcze wcześniej niż ostatniego dnia. faktycznie z pierwszego powinien wyjść Stelloza a z drugiego Foka ( skoro Geese wyjeżdża, to może lepiej żeby grał ktoś kto jest na miejscu i w przypadku awansu nie będzie wolnego losu).
a swoją drogą to za każdym razem - czy w pl, czy w lidze cokolwiek się stanie to muszą lecieć hasła machlojki , zielony stolik , itp, itd - tylko po to, żeby atmosferę zaognić ? jakbym miał jakiś ukryty własny interes w promowaniu tego czy innego gracza...troszkę to smutne czytać takie rzeczy.

update do tego co napisałem
zmiana w grupie A:
Foka wycodzi z 2 miejsca - czyli pary są Bobbie - Foka, Stelloza - Boruc
Geese zgodził się z tym, żeby Foka wyszedł i grał dalej z powodu jego wyjazdu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #86961 by ruichi
mysle ze to zielony stolik zadzialal, ze w 1/4 gram z Bobbim/Foka - to jest jawna dzialalnosc na szkoda pewnych sil!!! ja tego tak nie zostawie! ja sie odwolam!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum