Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012

More
13 years 10 months ago #113501 by Spankin
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Sierpniu 2012 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp

Limity

do 10. sierpnia - 2 mecze
do 15. sierpnia - faza grupowa
do 22. sierpnia - 1/4
do 27. sierpnia - 1/2
do 31. sierpnia - finał i mecz o 3 miejsce

Mała zmiana względem regulaminu - nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)

W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej rundzie i mieli najlepsze wyniki w tejże rundzie.

Na razie zawodników mało, każdy następny kto dołączy będzie dodawany kolejno do grup: 4, 1, 2, 3, 4, 1 itd.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #113621 by bobrix
Będę dzisiaj wieczorem jutro też.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #113650 by Spankin
pary 1/4 ustawione, bobrix awansuje pomimo braku gier, byl 14 i 15 na ircu, matiasa nie bylo ani zadnego info, matias co z Toba :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #113703 by bobbiebobras
nie widuje wogole Tomasza mam nadzieje ze sie pojawi :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #113712 by assura
boruc napisz tu keidy ci pasuje zagrac ja jestem raczej dostepny do gry

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #113724 by bobrix
Jestem dzisiaj i jutro po 20.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #113756 by Spankin
ok, frekwencja jest masakryczna, wiem, że są wakacje, ale w PL się gra po 2 mecze tylko!!

awansują bobrix za wygraną

bobbie i assura za gotowość do gry

deyna za to, że był najlepszy w tej rundzie z przegranych :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #113763 by bobbiebobras
masakra jednym slowem ;/ bobrix kiedy zagramy odrazu asl szarpniemy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #113791 by Spankin
przypomnienie odnosnie terminu 1/2 - 27 sierpnia wyslane

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 9 months ago #113793 by bobbiebobras
pisalem wczoraj do bobrixa to echo :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.284 seconds
Powered by Kunena Forum