Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
13 years 10 months ago #113501
by Spankin
Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012 was created by Spankin
TYLKO w tym temacie zgłaszamy wszystkie sprawy związane z Pucharem Ligi Polskiej w miesiącu Sierpniu 2012 - problemy z rozegraniem meczów, prośby o przesunięcie limitów terminów itp
Limity
do 10. sierpnia - 2 mecze
do 15. sierpnia - faza grupowa
do 22. sierpnia - 1/4
do 27. sierpnia - 1/2
do 31. sierpnia - finał i mecz o 3 miejsce
Mała zmiana względem regulaminu - nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)
W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej rundzie i mieli najlepsze wyniki w tejże rundzie.
Na razie zawodników mało, każdy następny kto dołączy będzie dodawany kolejno do grup: 4, 1, 2, 3, 4, 1 itd.
Limity
do 10. sierpnia - 2 mecze
do 15. sierpnia - faza grupowa
do 22. sierpnia - 1/4
do 27. sierpnia - 1/2
do 31. sierpnia - finał i mecz o 3 miejsce
Mała zmiana względem regulaminu - nieusprawiedliwiony brak meczów z konkretnym zawodnikiem w fazie grupowej = -3 pkt w lidze (czyli za 2 mecze odejmuje się 3 pkt)
W fazie pucharowej jedyną karą jest odpadnięcie z dalszej gry, kosztem osób które zgłosiły problem z dograniem lub jeśli takich brakuje - kosztem zawodników, którzy odpadli w danej rundzie i mieli najlepsze wyniki w tejże rundzie.
Na razie zawodników mało, każdy następny kto dołączy będzie dodawany kolejno do grup: 4, 1, 2, 3, 4, 1 itd.
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 10 months ago #113621
by bobrix
Replied by bobrix on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
Będę dzisiaj wieczorem jutro też.
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 10 months ago #113650
by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
pary 1/4 ustawione, bobrix awansuje pomimo braku gier, byl 14 i 15 na ircu, matiasa nie bylo ani zadnego info, matias co z Toba
Please Log in or Create an account to join the conversation.
- bobbiebobras
-
- Offline
- Administrator
-
Less
More
- Posts: 964
- Thank you received: 0
13 years 10 months ago #113703
by bobbiebobras
Replied by bobbiebobras on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
nie widuje wogole Tomasza mam nadzieje ze sie pojawi
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 10 months ago #113712
by assura
Replied by assura on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
boruc napisz tu keidy ci pasuje zagrac ja jestem raczej dostepny do gry
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 10 months ago #113724
by bobrix
Replied by bobrix on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
Jestem dzisiaj i jutro po 20.
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 9 months ago #113756
by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
ok, frekwencja jest masakryczna, wiem, że są wakacje, ale w PL się gra po 2 mecze tylko!!
awansują bobrix za wygraną
bobbie i assura za gotowość do gry
deyna za to, że był najlepszy w tej rundzie z przegranych
awansują bobrix za wygraną
bobbie i assura za gotowość do gry
deyna za to, że był najlepszy w tej rundzie z przegranych
Please Log in or Create an account to join the conversation.
- bobbiebobras
-
- Offline
- Administrator
-
Less
More
- Posts: 964
- Thank you received: 0
13 years 9 months ago #113763
by bobbiebobras
Replied by bobbiebobras on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
masakra jednym slowem ;/ bobrix kiedy zagramy odrazu asl szarpniemy
Please Log in or Create an account to join the conversation.
13 years 9 months ago #113791
by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
przypomnienie odnosnie terminu 1/2 - 27 sierpnia wyslane
Please Log in or Create an account to join the conversation.
- bobbiebobras
-
- Offline
- Administrator
-
Less
More
- Posts: 964
- Thank you received: 0
13 years 9 months ago #113793
by bobbiebobras
Replied by bobbiebobras on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Sierpień 2012
pisalem wczoraj do bobrixa to echo
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Time to create page: 0.284 seconds













