Re: ZAPISY DO LIGI

More
19 years 1 month ago #1677 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: ZAPISY DO LIGI

TAK
Aczkolwiek nie podoba mi się tworzenie obsady konkretnych lig według rankingu. W lutym grałem w 1. lidze, później zaczeliście kombinować z jakimiś hybrydowymi rozgrywkami i teraz pewnie będę grał w 2. lidze a może i w FUN, bo mam kiepski rank. Według mnie punktem wyjścia powinien być ostatni normalny sezon (luty). Nie ustalajcie sobie reguł pod siebie (pod najmocniejszych).



Zasady nie sa ustalane pod najmocniejszych, gdzy cala czolowka w zasadzie sie wycofala. Ciezko brac pod uwage sezon lutowy, gdyz z 1 ligi odpadlo 80% graczy :( Pejcu wg mnie nie masz sie o co martwic bo przy obecnej frekwencji zgloszen pewnie i tak zagrasz w 1 lidze.
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1678 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: ZAPISY DO LIGI

TAK.

Oczywiście na arcyciekawym poziomie EXPERT a nie na nużącym NORMAL.


O tym zdecyduje glosowanie :) Narazie jest 4-2 dla Normal.

PS. Post mam rozumiec, ze jesli liga bedzie rozgrywana na poziomie Normal to nie zagrasz??
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1679 by ABSOLUT
Replied by ABSOLUT on topic Re: ZAPISY DO LIGI
Z jakiej racji ma byc robiony wyjatek dla jednej osoby bo chce grac na expercie :( smieszne jak nie chce grac to jego sprawa liga ma byc na normalu 8)
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1681 by postlarval
Replied by postlarval on topic Re: ZAPISY DO LIGI
Absolut, moglbys uzasadnic swoj glos przy ankiecie na temat poziomu trudnosci ?

The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1682 by postlarval
Replied by postlarval on topic Re: ZAPISY DO LIGI

PS. Post mam rozumiec, ze jesli liga bedzie rozgrywana na poziomie Normal to nie zagrasz??


raczej nie... ale nie chce by ten fakt mial wplyw na dyskusje ani przebieg glosowania


The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1683 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: ZAPISY DO LIGI

Z jakiej racji ma byc robiony wyjatek dla jednej osoby bo chce grac na expercie :( smieszne jak nie chce grac to jego sprawa liga ma byc na normalu 8)


Nie bedzie zadnych wyjatkow! Decyduja wiekszosc zostal umieszczony topic na forum, wiec decyzja nalezy do wszystkich.
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1684 by Spooky
Replied by Spooky on topic Re: ZAPISY DO LIGI
Intermario a nie mozesz zrobic osobnej ligi dla postlarvala i jego małych gumisów ... chca grac na expercie niech sobie graja !
Liga powinna zostac w tej formie jaka obowiazuje w zasadach ooo itp
Prosze bardzo w czym problem storzenia dla niego ligi na experta ? ...
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1690 by Intermario
Replied by Intermario on topic Re: ZAPISY DO LIGI
Nie, poniewaz liga jest jedna dla wszystkich nie moze byc w niej takiego podzialu. A w dodatku to Redhair i Elmichaj musza sie zgodzic na experta bo to w koncu oni sa administratorami ss.de.
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago #1705 by meler
Replied by meler on topic Re: ZAPISY DO LIGI
TAK !! ;D
The topic has been locked.
More
19 years 1 month ago - 19 years 1 month ago #1712 by Salva
Replied by Salva on topic Re: ZAPISY DO LIGI
Do Intera, Spooky ego i Dzema - jak tak czytam te posty i widzę, ze podobno czolowka rankingu sie wycofala to mysle, ze jednak pogralbym chetniej w 1 lidze, poniewaz bedzie ciekawiej. Nie chce mi sie zbytnio telepac po nizszych ligach. Przeciez nie polecialem sobie w kulki, tylko po prostu nie mialem duzo czasu i dlatego wycofalem sie dobrowlolnie z rozgywek nie grajac zadnego meczu. Teraz dysponuje wieksza iloscia wolnego czasu i jak widac chce grac, wiec jezeli sie chlopaki zgodzicie chetnie bym pogral z wami o najwyzsze laury. Dajcie banicie szanse na naprawienie swoich grzechow :) W zamian odwdziecze sie pieknymi meczami i bramkami przecudnej urody ;)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.355 seconds
Powered by Kunena Forum