Re: PUCHAR PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47906 by paczek
DLA PRZYPOMNIENIA

Puchar ten stworzony jest z myślą o zawodnikach trzecio i czwartoligowcach.
Zgłoszenie się do rozgrywek ligowych jest równoznaczne ze zgłoszeniem do pucharu.
Termin zgłaszania sie do rozgrywek upływa 7 dnia każdego miesiąca.
W rozgrywkach pucharowych nie mogą brać udziału gracze karnie zdegradowani do 3-4 ligi oraz zwycięzcy poprzednich edycji .
W przypadku powrotu do ligowych zmagań któregoś z zawodników o wysokiej ilości punktów SRN zastrzegam sobie prawo (po konsultacji z rada ligi), do nie uwzględnienia ich w rozgrywkach pucharu (dajcie pograć mniej utytułowanym Wink )

Rozgrywki składają sie z dwóch faz - grupowej i pucharowej.

Faza grupowa:

Podział zawodników na 8 grup.
Losowanie bez rozstawienia.
Gramy po dwa mecze każdy z każdym
Liczba zawodników w grupie zależy od ilości uczestników.
Awans uzyskają po 2 osoby.
Wymagana frekwencja 100%, tylko zawodnicy którzy ja osiągną uzyskają awans do następnej rundy.
W pierwszej kolejności usuwam graczy z najmniejszą ilością gier, co automatycznie powoduje, że ilość gier minimum do rozegrania zmniejsza się. Jeśli dwaj gracze mają taką samą ilość meczy usuwam najpierw tego, który unikał gry, co będzie można wywnioskować patrząc do tematu na forum..

Faza pucharowa.

Zawodnicy którzy ukończyli swoje grupy na pierwszych miejscach zostaną rozstawieni w losowaniu 1/4 finału.
Losowanie ćwierćfinałów i półfinałów bez rozstawienia.
Zasady fazy pucharowej są takie same dla 1/8, ćwierćfinału, półfinału, meczu o trzecie miejsce i finału.
Gramy mecz i rewanż, w przypadku remisu - replay z dogrywka bez karnych. Jeśli on tez nie przyniesie rozstrzygnięcia, gramy kolejny replay.
Opcja do ustawienia w cupie = 2LEGS, EXTRA TIME IF REPLAY, NO PENALTIES

Premie w PPM
Przyznawane według systemu obowiązującego dla wszystkich pucharów rozgrywanych na ss.de
www.sensiblesoccer.pl/regulamin/premie.html


Tylko standardowe taktyki.

Wyniki pucharu podajemy na forum w tym topicu.
Również tu zgłaszamy problemy ze znalezieniem przeciwnika.

Jeśli będą jakiekolwiek pytania to do mnie.

Link do Sierpniowego PPM : www.sensiblesoccer.de/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=857
Nie zagrają w nim Piootrek86, Michal86, MaroJ, Noobas, Wodiczko i Lukaszpogon.

Have Fun Good Luck
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47910 by PIOOTREK86
Zgłaszam zażalenie. Drugi raz nie dodano mnie do PPM ( nie licze zeszlego sezony gdzie do ligi dolaczylem dopiero 10tego dnia miesiaca). Pierwszy raz rozumiem, wygralem kiedys tam PPM w grudniu, wiec w nastepnym moim sezonie gdzie gralem w 3ciej lidze nie bralem udzialu w PPM. Jednakze teraz powinienem grac w nim. Nie jestem jakims utytuowanym graczem, ktory ma na koncie winy w pp, czy pl. Nawet nie udalo mi sie awansowac do 2 ligi ;/ ;/ Dlaczego mam wiec nie brac udzialu w rpzgrywkach stworzonych dla graczy 3ciej i 4tej obecnie ligi?? Moge nawet przy ewentualnym wygraniu tego pucharu (w co watpie poniewarz graja w nim gracze duzo lepsi odemnie) zrzec sie go na poczet drugiego finalisty. Ale nie odbierajcie zabawy innym!

P.S. Magister dostal szanse gry dwa razy, ja juz nie moge;/ gdzie juz nie pierwszy raz o nia prosze;/
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47911 by Skott78
Tu cie Piotrek poprę bo Magister nie powinien grac w PPM ponieważ wygrał wcześniej a teraz ma już na koncie dwie wygrane jak już dajecie szanse grać wcześniejszym zdobywcom tego pucharu to dawajcie je wszystkim 3 i 4 ligowcom
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47913 by paczek
Jeśli chodzi o sprawę Magistra to był mój ewidentny błąd.
Jako że obiecałem, że sie nie powtórzy nie ma możliwości (przynajmniej na razie) aby zdobywca PPM grał nadal w nim.

Jednak na pewno będę myślał wraz z Ruichim jak ten problem rozwiązać.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47915 by PIOOTREK86
Paczek juz raz mnie dodales do ppm, by zaraz potem usunac bo juz wygralem go. Dlaczego wiec Magi mial szanse do konca?
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47916 by Skott78
Właśnie Paczek dałeś tyłka na całej lini jak już się spostrzegłeś trzeba go było usunać a nie dać mu wygrać jeszcze raz
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago - 15 years 9 months ago #47917 by paczek
Po konsultacji z Ruichim, zadecydowaliśmy, że od bieżącego miesiąca w rozgrywkach Pucharu Przyszłych Mistrzów mogą grać zwycięzcy poprzednich edycji.

Jednak, nie mogą oni zdobyć żadnego medalu.
Czyli jeśli np. PPM wygrał zawodnik A, a drugi przykładowo był Piootrek to srebrny medal zdobędzie zawodnik który zajął 3. miejsce, a brązowy medal zdobył 4. zawodnik.

Jeszcze jedna sprawa, w PPM zawodnik gra na swoją odpowiedzialność. Nie zdobywa on medali, jednak jest karany za nierozegrane mecze.

W tym miesiącu możliwość gry dostają Piootrek86 i Lukaszpogon. Musicie jedynie potwierdzić chęć uczestniczenia na takich warunkach - tutaj na forum.


P.S. : To że popełniłem błąd to wiem i nie zamierzam się bronić jakimiś dziwnymi sposobami. Jednak gdy sie spostrzegłem było już praktycznie za późno, aby go wycofać.
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47918 by PIOOTREK86
potwierdzam :)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47921 by paczek
dodany ;)
The topic has been locked.
More
15 years 9 months ago #47924 by lukaszpogon
no to jak dajecie nam szanse :D to ja tez chcem sobie zagrac :D Bog wam w dzieciach wynagrodzi !!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum