Re: !!! HRACÍ ČASY PRO ČESKÉ SOUTĚŽE !!!

More
15 years 5 months ago #51476 by Red Dragon
Napad dobry, ale asi neuskutecnitelny ??? Na jednu stranu souhlasim s Finaipepem a Geem ale take si myslim ze neni v mych silach odehrat v jeden den polovinu ligy. Je to hodne casove narocne a nemyslim si ze se do zvladne za 2 nebo 3 hodiny. Je to tak na pul dne a tolik casu urcite nemam :-\ jestli to tedy znamena ze potom i kdyz odehraji 100% zapasu ale nezucastnim se ani jednoho turnaje tak budu potom vyrazen, tak v tom pripade se mnou nepocitejte :-X

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51480 by Pivoman

jestli to tedy znamena ze potom i kdyz odehraji 100% zapasu ale nezucastnim se ani jednoho turnaje tak budu potom vyrazen, tak v tom pripade se mnou nepocitejte


Souhlasim s Red Dragonem, myslim ze tech zmen bylo uz dost a stejne se to pokazde odehralo (sorry mluvim za sebe). Souhlasim sice ze nekdy je potiz nekoho sehnat ale zatim jsem si vzdycky dokazal soupere sehnat a odehrat ligu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51493 by Mesiastos
Take se mi to moc nezamlouva. Nevim ani co bude za 10 dnu nebo za 3 tydny a hrat stylem turnaju ve 2 dnech mi pripada dost malo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51496 by Diablo
Ja bych mel cas v oba terminy od 14 - 18 hod ! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51500 by Twiggal
Predem rikam ze nevim co bude za 2 nebo 3 tydny a pokud bych mel odehrany vsechny zapasy ale nemohl se z nejakych duvodu ucastnit turnaje, diky cemu bych byl vyrazen z ligy tak to mi pripada dost trapny. Sorry Finai, vim ze to myslis dobre ale toto neni moc dobrej napad.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51505 by Cyclops FC
Pokud to ma byt takhle, tak to rovnou balim!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51509 by BLOODY CORSAIR
Take jsem proti tomu aby se menili pravidla kazdej mesic. Pro me neni problem si najit soupere a zatim jsem sve zapasy pokazde dohral, tak proc bych mel potom byt vyrazen z ligy jen kvuli tomu ze se nezucastnim nejakyho turnaje? Se zmenou rozhodne nesouhlasim a nasazovani podle koeficientu je trapny. Pokud zmena tak uz se mnou nepocitejte pls.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51513 by AdfBoy
To nasazení do ligy je opravdu zajímavé :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51521 by Skeleton
Ja se take priklanim k dosavadnim pravidlum ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #51529 by Vipers
Já se klidně přizpůsobím ale také se mi nelíbí že se mění pravidla každý měsíc :-*

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum