Re: SHSL novosti

More
16 years 4 months ago #31825 by GFC
Replied by GFC on topic Re: SHSL novosti

Recimo, liga je propala zbog pomanjkana interesa, da sam to znao sigurno bih se potrudio da odigram utakmice, a ne samo odjednom - nestade.


Ne razumem te ovde, grei. Pa šta to znači - potrudio bi se da odigram? Ili igraš ili ne, nije mi jasno da sad, ako si član lige nekada treba da igraš a nekada ne, u zavisnosti od toga da li misliš da treba da se potrudiš ili ne.

Oko toga nema dileme - uvek treba da igraš 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31829 by atheista
Replied by atheista on topic Re: SHSL novosti
Ok, ja sam bio sa Dankon dosta u kontaktu dok nije igrao i jasno mi je da covek nije imao vremena za tako nesto. Mislim da se sada polako vraca u zajednicu i tako i treba da bude. Pomalo smo se svi uspavali i potrebno je malo sveze krvi . Dakle, mislim da je dobro da u decembru opet odigramo friendly ligu, a od januara mozemo opet krenuti sa SRN ligom. Koliko ja vidim, za sada bi je igrali: lik, gfc, d_grei, githago (aktivan je u ASL-u pa verujem da bi igrao i nasu ligu) i ja. Vidim da se m.c.t. priprema da nam se pridruzi tako da je to vec 6 igraca. Fina brojka, zar ne?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31831 by Coolio_Jack
Replied by Coolio_Jack on topic Re: SHSL novosti
Friendly liga nije uvedena samo zbog pomanjkanja interesa. Samo je weis bio za srn ligu, a ostali GFC, Atheista i Lik (valjda), su se složili da je no srn liga zabavnija i manje nerviranja, te bi ovakav format lige donjeo osvježenje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31833 by Playaveli
Replied by Playaveli on topic Re: SHSL novosti
Sorry if I interrupt any internal discussion:

Just a small suggestion if you cannot agree on a SHSL srn league:

- For all players who like to compete in a srn league: Join to Euro League, like LIK does.
- So all of you have a chance to qualify for ISSF and CL
sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_tabellen lid=724

PS: Your friendly league looks nice. The idea with xflea s database is cool!

Have a nice day.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #31896 by LIK
Replied by LIK on topic Re: SHSL novosti

Ok, ja sam bio sa Dankon dosta u kontaktu dok nije igrao i jasno mi je da covek nije imao vremena za tako nesto. Mislim da se sada polako vraca u zajednicu i tako i treba da bude. Pomalo smo se svi uspavali i potrebno je malo sveze krvi . Dakle, mislim da je dobro da u decembru opet odigramo friendly ligu, a od januara mozemo opet krenuti sa SRN ligom. Koliko ja vidim, za sada bi je igrali: lik, gfc, d_grei, githago (aktivan je u ASL-u pa verujem da bi igrao i nasu ligu) i ja. Vidim da se m.c.t. priprema da nam se pridruzi tako da je to vec 6 igraca. Fina brojka, zar ne?


Ako se skupi minimum 4 igrača koja bi igrala SRN ligu ja cu je otvorit

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31899 by d_grei
Replied by d_grei on topic Re: SHSL novosti

Recimo, liga je propala zbog pomanjkana interesa, da sam to znao sigurno bih se potrudio da odigram utakmice, a ne samo odjednom - nestade.


Ne razumem te ovde, grei. Pa Å¡ta to znači - potrudio bi se da odigram? Ili igraÅ¡ ili ne, nije mi jasno da sad, ako si član lige nekada treba da igraÅ¡ a nekada ne, u zavisnosti od toga da li misliÅ¡ da treba da se potrudiÅ¡ ili ne.

Oko toga nema dileme - uvek treba da igraš 8)


Ja se slažem, ja bi rado svaki dan igrao SWOS, al nekada jednostavno ne stignem zbog ovih ili onih obaveza...
Ali da sam znao da je u pitanju propadanje naše lige... pa sigurno bi se potrudio da se žrtvujem za našu ligu.
A ovako, niti me ko kontaktirao, da me pita jel sam živ i zdrav nego samo liga ode paf.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31900 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: SHSL novosti

Sorry if I interrupt any internal discussion:

Just a small suggestion if you cannot agree on a SHSL srn league:

- For all players who like to compete in a srn league: Join to Euro League, like LIK does.
- So all of you have a chance to qualify for ISSF and CL
sensiblesoccer.de/index.php?site=online_amiga_tabellen lid=724

PS: Your friendly league looks nice. The idea with xflea s database is cool!

Have a nice day.


Nice!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31914 by Coolio_Jack
Replied by Coolio_Jack on topic Re: SHSL novosti

Recimo, liga je propala zbog pomanjkana interesa, da sam to znao sigurno bih se potrudio da odigram utakmice, a ne samo odjednom - nestade.


Ne razumem te ovde, grei. Pa šta to znači - potrudio bi se da odigram? Ili igraš ili ne, nije mi jasno da sad, ako si član lige nekada treba da igraš a nekada ne, u zavisnosti od toga da li misliš da treba da se potrudiš ili ne.

Oko toga nema dileme - uvek treba da igraš 8)


Ja se slažem, ja bi rado svaki dan igrao SWOS, al nekada jednostavno ne stignem zbog ovih ili onih obaveza...
Ali da sam znao da je u pitanju propadanje naše lige... pa sigurno bi se potrudio da se žrtvujem za našu ligu.
A ovako, niti me ko kontaktirao, da me pita jel sam živ i zdrav nego samo liga ode paf.


Ode liga ode, big deal, uvijek se moze vratit druge sezone ako bude trebalo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31967 by LIK
Replied by LIK on topic Re: SHSL novosti
Svi članovi koji žele igrat klasičnu srn ligu neka se prijave postanjem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #31968 by atheista
Replied by atheista on topic Re: SHSL novosti
Meni je iskreno svejedno sta igramo samo je vazno da se igra nekakva liga jer nas tako nesto predstavlja u zajednici, a moguce je i da privuce nove clanove kada se pojave ovde. Ionako igramo mnogo prijateljskih utakmica tako da niko ne moze reci da nema vremena za ligu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum