Re: WCG 2007 SWOS Turnir (26.08.2007.)

More
16 years 8 months ago #25894 by Yossarian

Yoss, mozgaj malo kakav bi competition format mogao da bude, da ne gubimo vreme 8) ProÅ¡li put je bilo preobimno, čini mi se, pa se i odužilo do kasno uveče, a nemaju baÅ¡ svi vremena da ceo dan budu tamo ::)


Pa ja i jesam za neku kraću varijantu, ali ovi prekaljeni vuci hoće da to bude kako treba.
Videćemo...
Razgovaraću sa Mićkom danas na tu temu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25895 by LIK

LIK, will you go there?


Well i cant go this year i will try to go next year.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25901 by Playaveli

LIK, will you go there?


Well i cant go this year i will try to go next year.


Nice, your short-header works great on PC. M.C.T. outblasted Marin with these goals in semis.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25904 by atheista

;D

Yoss, mozgaj malo kakav bi competition format mogao da bude, da ne gubimo vreme 8) ProÅ¡li put je bilo preobimno, čini mi se, pa se i odužilo do kasno uveče, a nemaju baÅ¡ svi vremena da ceo dan budu tamo ::)


NE! NE! NE! Mislim da bi potpuno pogresno bilo da se igra veoma kratak turnir. Okupljamo se jednom godisnje i mislim da bi bio red da svako to ispostuje i provede taj jedan jedini dan sa svima nama. Jedva cekam sutrasnji dan da se malo ispricam sa ljudima koji su zaljubljenici u SWOS. Sa GFC-om ako se ne pobijem, mislim da cemo to obojica smatrati jednim velikim uspehom. :P

BTW, Atheistin drug je Dejan, a pretpostavljam da ce igrati pod nickom Badurash. Saznacemo sutra. Ja cu poneti i fotoaparat pa cete i videti kako je bilo. Na zalost, ne snima video sa zvukom tako da se nece cuti GFC-ovo vristanje kada popije 5-0 sa moje strane. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25905 by LIK

LIK, will you go there?


Well i cant go this year i will try to go next year.


Nice, your short-header works great on PC. M.C.T. outblasted Marin with these goals in semis.


Heheh yes i heard that, nice thing to know :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25910 by GFC

;D

Yoss, mozgaj malo kakav bi competition format mogao da bude, da ne gubimo vreme 8) Prošli put je bilo preobimno, čini mi se, pa se i odužilo do kasno uveče, a nemaju baš svi vremena da ceo dan budu tamo ::)


NE! NE! NE! Mislim da bi potpuno pogresno bilo da se igra veoma kratak turnir. Okupljamo se jednom godisnje i mislim da bi bio red da svako to ispostuje i provede taj jedan jedini dan sa svima nama. Jedva cekam sutrasnji dan da se malo ispricam sa ljudima koji su zaljubljenici u SWOS. Sa GFC-om ako se ne pobijem, mislim da cemo to obojica smatrati jednim velikim uspehom. :P

BTW, Atheistin drug je Dejan, a pretpostavljam da ce igrati pod nickom Badurash. Saznacemo sutra. Ja cu poneti i fotoaparat pa cete i videti kako je bilo. Na zalost, ne snima video sa zvukom tako da se nece cuti GFC-ovo vristanje kada popije 5-0 sa moje strane. :D



Vidi ga ovaj optimista...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago - 16 years 8 months ago #25911 by Coolio_Jack
Dobro ti atheista govori, nije valjda da si planirao jos nešto u tom danu, nema teorije.


BTW, malo me zabrinjava ovaj rivalitet Atheista vs GFC, status LIK vs Coolio je ugrožen...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25912 by atheista

Dobro ti atheista govori, nije valjda da si planirao jos nešto u tom danu, nema teorije.


BTW, malo me zabrinjava ovaj rivalitet Atheista vs GFC, status LIK vs Coolio je ugrožen...


Pa moram malo da ubacim takmicarskog duha. GFC se izbezobrazio u poslednje vreme pa je bolje da malo stane na zemlju. Vidis da ide kolima na turnir pa misli da ce mu to pomoci da dodje odmoran na turnir. Steta pa ne pije pivo inace bi mu poslednje mesto bilo zagarantovano. :P

LIK i ti ste ipak rivali u top-class SWOS-u. GFC i ja se borimo za najboljeg u beton-ligi. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #25915 by GFC
Ath, samo ti ponesi ono tvoje programče za winuae - da vidimo kakav si u amiga swosu on level terms...

Dobro ti atheista govori, nije valjda da si planirao jos nešto u tom danu, nema teorije.


BTW, malo me zabrinjava ovaj rivalitet Atheista vs GFC, status LIK vs Coolio je ugrožen...


Coolio, moj jedini plan je da se zabavim tamo i da izbegnem poslednje mesto 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 8 months ago #26000 by LIK
Čestitke M.C.T. na osvajanju.

Nadam se da čemo se vidjet online uskoro 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum