Dobrodosli!!!

More
18 years 5 months ago #4020 by Yossarian
Dobrodosli!!! was created by Yossarian
Dobro dosli na deo foruma koji je na srpskom jeziku!!!

Ja sam tu da vam pomognem oko svega sto vas zanima u vezi SWOS-a, ovog sajta, SWOS zajednice u Srbiji i mnogo cega drugog...
A ni vi niste veverice naravno.  ;)
Zato se ne ustrucavajte - i pisite!

Pozdrav

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 months ago - 18 years 3 months ago #5475 by zkz
Replied by zkz on topic Re: Dobrodosli!!!
Hehe, lepo je videti Srpski na netu. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #7145 by LOWRENCE
Replied by LOWRENCE on topic Re: Dobrodosli!!!
Hm, joj koji me djavo natera da dodjem ovde, treba jos malo da ustanem da idem na posoa a ja citam 25 sajtova vezanih za neka stara dobra vremena :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #7150 by Yossarian
Replied by Yossarian on topic Re: Dobrodosli!!!
Napokon Lovre da i tebe vidim!

Ta igraonica i nove igrice su ti mozak ispile :) nema te bre, vidi bre sta su ovi stranci uradili!
Cudo jedno!!!

Ajde koji put na chat (#sensible na QuakeNet-u) da zabavljamo masu. ;)

Veliki pozdrav

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #7152 by LOWRENCE
Replied by LOWRENCE on topic Re: Dobrodosli!!!
Da ti pravo kazem, uzivam igrajuci WoW i NHL06, bas bas uzivam :) A sto se tice chata, pa ja sam tamo visio zadnjih 10 meseci, od kako igram wow, jedino nisam bio tamo zadnjih 15 dana posto sam malo smanjio wow igranje, vise igram NHL06 :) I nije bas da sam tamo video neku preteranu akciju, ono svi hoce a igraju online, bas cu da vidim kako se sve to namesta pa da opikam malo amiga swos-a, mada sam zardjao strasno :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago #7230 by Yossarian
Replied by Yossarian on topic Re: Dobrodosli!!!

Da ti pravo kazem, uzivam igrajuci WoW i NHL06, bas bas uzivam :)


Verujem ti. Pogotovu za NHL! :)

A sto se tice chata, pa ja sam tamo visio zadnjih 10 meseci, od kako igram wow, jedino nisam bio tamo zadnjih 15 dana posto sam malo smanjio wow igranje, vise igram NHL06 :) I nije bas da sam tamo video neku preteranu akciju, ono svi hoce a igraju online


Pa bas zato ti i kazem!
Tamo je bas smor atmosfera. Ladno niko ne chat-uje.
A i hteo bih sa tobom da popricam, nismo se odavno culi/videli...

bas cu da vidim kako se sve to namesta pa da opikam malo amiga swos-a, mada sam zardjao strasno :)


Moras da skines neku njihovu verziju - Amiga SWOS Online - i mozes da pikas bez problema. Samo se raspitaj za link posto sam ga ja zaboravio.

Poz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago - 17 years 7 months ago #7249 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Dobrodosli!!!
Amiga SWOS 96/97 vodič:
Prvo skinite emulator sa ovog linka
h*ttp://swos.ring23.com/stat/cgi-bin/download.pl?file=amigaonline2.exe
U emulatoru se nalazi igra sa podešenim opcijama
Tipke na tastauri su strelice i desni ctrl za Å¡ut na key b setting,
za joystick provajte Pc joystick 0 ili 1 - testirajte offline
NAPOMENA: ne skidajte emulator sa www.sensiblesoccer.de stranice jer nema kickstart za amigu.
Sada nešto o online playingu:
Startate kailleru u emulatoru,
odaberete nick,
podesite konekciju na LAN 60
Dobit ćete popis servera za online igranje (najbolji ping ispod 80 ms)
Swos se najčeÅ¡će igra na serverima (nema ih na popisu): 89.149.195.40:27888 ili driven.de:22222 -upiÅ¡ete ih pod enter ip
Kad se igra pokrene onaj koji ju je startao namjesta sve opcije
Unutar igre chatate sa F 11
Najprije odabere standardne opcije www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_main
Takopđer isti igrać odabire tim za oba igraća, kazite mu svoj tim s f 11
Nakon odabira tima kad vidite vas tim ukoliko ne možete micati po formacijama pritisnete tipku F12 pa swap pa ok i trebalo bi raditi
Modovi igranja:
Za naći igraće za igranje potrebno se spojiti na #sensible chat na dalnetu (mIRC)
ili preko stranice u gornjem desnom kutu.
Također je otvoren kanal za južnoslavenske jezike #sensible.ex-yu
Amiga ooo = amiga one on one- igrate utakmicu prema pravilima
www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_main
Rezultat upisujete tako da kliknete na amiga ooo pa chalenge ukoliko ste domaćin ili acept chalenge ukoliko ste gost (netko drugi vam poÅ¡alje chalenge)
NajčeÅ¡će je dogovor da se pobjede upisuju kao home game- rezultat je potvrđen ukoliko su oba igraca upisala isti rezultat
Dobivaju se ili gube bodovi za amiga online ranking: www.sensiblesoccer.de/index.php?site=onl...migaoneonone_ranking
Na rankingu možete kliknuti na pojedine igrače te tamo vidite njihove medalje za ligu i kupove, statistike itd. i dati im ocjene za pojedine segmente igre
Amiga league sekcija - imate tamo pravila lige - igra se jedna sezona mjesec dana i dvije utakmice znači domaća i gostujuća sa svakim igraćom
Prva dva idu u višu ligu dok zadnja dva u nižu
Ukoliko želite igrati ligu javite se redhairu startart ćete od 6 lige ili koliko ih bude tada
Kupovi: Na desnoj strani imate datume i možete se prijaviti tako da kliknete na njih i participate. Morate biti u vrijeme održavanja na kanalu koji piše u opisu kupa.
SRN bodovi: ukoliko izbgubite od igrača koji ima puno viÅ¡e bodova od vas gubite manje bodova i obrnuto.
Za provijeriti koliko bodova dobijete ili gubite imate srn calc www.sensiblesoccer.de/index.php?site=online_srncalculator
U ligi su bodovi dupli !!
CUSTOM TAKTIKE
Svoju taktiku možete poslati Strombergu na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Svaki ponedjeljak izlazi update taktika u save.adf kojeg obnovite sa savedisk update programom koji je u paketu.
Ili manualno disk dobijete da napišete !disk u #sensible chatu ili na host.ring23.com/playaveli/save.adf i kopirate u save folder kaillere
Za sada taktike se mogu koristiti u ooo utakmicama ukoliko su oba igraca za.

Pozdrav !

Startala je i lokalna liga naziva SHSSL te se javite meni ili GFC-u ukoliko želite sudjelovati

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago - 18 years 3 weeks ago #7296 by Yossarian
Replied by Yossarian on topic Re: Dobrodosli!!!
Svaka cast Likjetaj!!! :)

Ovo bih mogao i da stavim kao poseban thread za igranje Amiga SWOS-a online!
To cu i uraditi...

Poz

P.S. Jel imate vi neki aktivni SWOS sajt u Hrvatskoj?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
18 years 3 weeks ago - 18 years 3 weeks ago #7300 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Dobrodosli!!!

Svaka cast Likjetaj!!! :)

Ovo bih mogao i da stavim kao poseban thread za igranje Amiga SWOS-a online!
To cu i uraditi...

Poz

P.S. Jel imate vi neki aktivni SWOS sajt u Hrvatskoj?


Nemamo ništa.
Možda bude neÅ¡to u budućnosti...
Ovdje je većinom ok ekipa i volim igrati tu.
Od prošli mjesec imamo i mini ligu, a ovaj mjesec je uvedena i liga prvaka i kup uefa što je super.
Inače za joÅ¡ online uputa javite mi se na #sensible
Upute malo editirane

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 11 months ago #8419 by GFC
Replied by GFC on topic Re: Dobrodosli!!!
Yossarian, šta se dešava sa ostalima? Sećam se, dok je swos.co.yu bio aktivan, da je bilo mnoooogo ljudi koji su aktivno igrali swos (što na PC-u, što na Amigi). Znam da je net kod nas u lošem stanju, ali je situacija u poslednjih nekoliko godina mnogo bolja (wireless-a ima u skoro svakom gradu u Srbiji, Cable-a takođe (SBB i ostali) a ADSL je, osim u BG, krenuo i u NS, NI, ČA,..., jedan broj ljudi ima i internet by satellite). Šta je sa ljudima?

Verujem da velika većina njih i ne zna da ovako nešto postoji (Amiga SWOS online). Ti imaš dobre veze po tom pitanju, ne znam - jesi li pokušao da nekoga informišeš da se aktivnije uključi? Bilo bi lepo da nas ima više. Lično bih voleo da ima i ljudi iz SLO, BIH, MK i CG, ali još nijednog ovde nisam sreo. Samo HR i SR. A i to - na prste jedne ruke. Počeću da dobijam komplekse od Poljaka :))))))

Pozdrav!

GFC 98

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum