Foka :P

More
13 years 4 months ago #93722 by gomi
Foka :P was created by gomi
Re: Bartyla(PiS) na Prezydenta czyli jak zmienić Bytom

[glow=red,2,300]Post przez Foka » Cz lis 25, 2010 1:18 am Foka Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 1:25 am[/glow]
Cokolwiek zdarzy się dzisiaj musimy być teraz razem. Szczególnie dziś nie powinniśmy dzielić się między sobą. Zdaję sobie sprawę, że SKK chciało jak najlepiej. Szczególnie dziś wszelkie wyrzuty, głupie uwagi będą nie na miejscu.
Jeśli rzeczywiście zostanie dziś ogłoszona kojalicja tym bardziej wszyscy Poloniści powinni być razem. W Jaworznie, po stracie bramki też nikt nie miał prawa wierzyć w sukces...
Wiara naprawdę potrafi czynić cuda, tylko wszyscy musimy w to wierzyć, nie załamywać się i co najważniejsze nie stwarzać sztucznych podziałÃ³w między nami [glow=red,2,300]POLONISTAMI.[/glow]
PS
Uważam, że każdy, który dziś będzie dymił na SKK działa na szkodę Polonii.
Mobilizować kogo się da bo ta kojalicja może sprawić, że frekwencja w II turze będzie dużo niższa (pewność wygrannej).
PS
Ciągle mam nadzieję, że mylę się z tym co ma dziś nastąpić....


Foka: od początku coś przeczuwałem, że są w Tobie bytomskie korzenie...POLONISTO TI TI TI ;) ;D ;D ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93737 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Foka :P
To z sympatii do Ciebie ... :D Ty rozpaliłeś we mnie miłość do Polonii ....

Tylko Polonia, nasza Polonia, Ona na zawsze w naszych sercach jest ..... Polonia Amerykańska;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum