Profile wraz ze zdjęciami na sensiblesoccer.pl

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago - 16 years 5 months ago #29097 by VirgoPL
Padł pomysł by na stronie www.sensiblesoccer.pl utworzyć profile wszystkich graczy uczestniczących w polskich rozgrywkach (tj. ligi od 3. do 1./ przynajmniej 1. i 2. liga). MaroJ zgodził się by takie coś powstało (chwała mu za to :) ). Więc w niedługim czasie, każdy powinien ujrzeć swój profil wraz z ze swoją przecudnej urody twarzyczką na ss.pl. :D

Proszę o przesyłanie zdjęć na mój adres e-mail - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
lub GG - 8995666 - dostępny 30h na dobe
Najlepiej byści wraz ze zdjęciami przysyłali informacje o sobie, tj.:
- Zdjęcie (max. 100x100 pixeli, można przysłać też normalny rozmiar, ja dostosuje do wymogów)
- Imię i nazwisko
- Miasto
- Data urodzenia
- Drużyna jaką gracie mecze ooo i mecze ligowe
- Preferowana taktyka (np. 4-4-2 lub własna)
oczywiście nic na siłe, przysyłają tylko Ci, którzy chcą by utworzono ich profile na ss.pl

Im szybciej zbierzemy zdjecia i infromacje o was, tym prędzej będą one umieszczone na stronie.

Mam nadzieje, że pomysł wam sie spodoba i szybko go rozwiniemy.

Pozdro.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #29533 by VirgoPL
Czekam na maile do 15 listopada. Kto przyśle do tego dnia jego profil pojawi się na stronie. Tym, którzy nie zdążą lub im się nie chce, podam numer konta. :P

SPRĘŻCIE SIĘ!!! pare słow o sobie, można mi napisać na mIRCu, a zdjęcie przesłać w wolnej chwili. Dużo czasu wam to nie zajmie. Mam narazie zdjęcia i dane od kilku osób.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 5 months ago #30280 by VirgoPL
Zbliża sięostateczny termin zbierania przezemnie informacji o was (15 listopada). Kto spóźni się z ich dostarczeniem! prosze pytać o numer konta na priv. :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
16 years 4 months ago #30646 by VirgoPL
Niestety, ale liczba profili jakich otrzymałem była marna. W związku z tym dalej oczekuje abyście się sprężyli.
Apeluje do 1. ligowców! dajcie przykład! (żaden ekstraklasowiec nie podał jeszcze swego profilu)
Wszystkie otrzymane informacje pochodzą od 2. ligowców i brawa im za to :D
W przypadku 3 ligi to samo co w 1. - brak informacji o graczach. Trzecioligowćo nie będe ścigał bo ich to nie obowiązuje (przysyła kto chce) ale reszcie nie odpuszcze :)

wciąż czekam...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.164 seconds
Powered by Kunena Forum