Nemzeti Bajnokság és Magyar Kupa 2011. január

More
13 years 2 months ago #96980 by Hawkz
Sziasztok!

Először is köszönöm a gratulációkat. :)

A kupadöntő tényleg hihetetlen izgalmasra sikeredett, 0-0 volt a rendes játékidő.
Aztán a hosszabbításban a 108. percben 1-0 ide, 112. percben 1-1 és a 117. percben lett 2-1 az eredmény. :)

Mindent megfogok tenni, hogy lehetőségeimhez mérten a legjobban képviseljem a Magyar Szövetséget a nemzetközi porondon! :)

issf-eurocups.de/cranking.php

Az ISSF a fenti táblázat alapján osztja ki a helyeket. Mivel ez még csak a második szezonunk, így egyelőre elég nagy a lemaradásunk, mert az utolsó 5 kiírás eredményeit veszik alapul. Ugyanakkor ha így tudjuk folytatni továbbra is a pontgyűjtést, akkor simán meglesz a 3 helyünk, de akár még 4 is! :)

A harmadik résztvevő akkor az ISSF Cup-ban indulhatna, viszont ha már 4 résztvevőnk lenne, az 2 CL és 2 Cup helyet jelentene. :)
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #96983 by FLegby
Ahogy nézem minden 10 pont után jár egy újabb hely. Szóval sztem változóan 3 és 4 között leszünk majd ha meglesz az 5 szezonunk, eddig AX és Szesz átlagban 10 fölött tudott hozni, ami király, viszont ugye minden kvalifikáltunk eredményének az átlaga adja ezt a mutatót.


Közben összedobtam egy összefoglalót a döntőről:
[flash=640,500]www.youtube.com/v/TTqy1rdl27Q?version=3[/flash]

The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #96994 by dimetrodon

A harmadik résztvevő akkor az ISSF Cup-ban indulhatna, viszont ha már 4 résztvevőnk lenne, az 2 CL és 2 Cup helyet jelentene. :)

Amennyiben nem változik a kiírás. Volt mostanában szó róla.

Ahogy nézem minden 10 pont után jár egy újabb hely. Szóval sztem változóan 3 és 4 között leszünk majd ha meglesz az 5 szezonunk, eddig AX és Szesz átlagban 10 fölött tudott hozni, ami király, viszont ugye minden kvalifikáltunk eredményének az átlaga adja ezt a mutatót.


Nem 10 pontonként jár hely, hanem sorrend van. Tehát elsőnek be kell érni az Eu-s srácokat. 25 ponttal vannak előttünk, ebben a hóban hozunk kb. 4-et rajtunk, plusz nekik 8 esik ki (míg nekünk 0), így már csak a fele marad a hátránynak. A köv. hónapban megint 8-esik ki majd nekik, így akkor nem lehetetlen, hogy már beelőzzük őket. Ez már csak rajtuk, Szeszeseken és HawkZ-on múlik.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #96995 by dimetrodon
Jó kis videó. Elég sokat kutattam 50 fps-ügyben. Nem találtam egyértelmű megoldást, de én megpróbálnék HD-videót feltölteni.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97005 by FLegby

Jó kis videó. Elég sokat kutattam 50 fps-ügyben. Nem találtam egyértelmű megoldást, de én megpróbálnék HD-videót feltölteni.


Ha elmondod miként kell, akkor megcsinálom úgy :)
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97009 by dimetrodon
Konvertáld föl 720-ra.
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97042 by dimetrodon
Ma nem hiszem, hogy éjfél 1-ig fent leszek, ezért csak holnap hozom létre a febr. NB I-es szezont, de ha valaki éjfél után bent van, azért lehet már nyomni a meccseket!
The topic has been locked.
More
13 years 2 months ago #97096 by dimetrodon
The topic has been locked.
Time to create page: 0.267 seconds
Powered by Kunena Forum