Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98333 by dimetrodon
Mivel elhatároztam, hogy 5 meccs után átadom (hiszen másnak is jár a RES-kínzás) így utolsó meccsem következik. Igazi alsóházi rangadó! A 0 ponts Stadler az egyetlen csapat, amelyet megelőzünk, mert valójában nem mozdultunk el a kiesőzónából. Gólaránnyal vagyunk a Csepel-Debrecen-Vasas hármas mögött. No de lássuk most, mi lesz a juhászból lett ruhakereskedő (juhász-áfacsaló) ellen!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98335 by dimetrodon
A meccs előtti rettenetes hír az volt, hogy felgyógyult a RES-es csatár, de mivel a másik 5k-s lett, így mégis Kenővel állhattunk föl. Már csak 5 RESztli maradt a kezdőben. Rossz előjel és egyben közismert programhiba volt, hogy az ellenfélnél ismét szerepet kapott az a Nicsenkó, aki a Fradi színeiben már betalált ellenünk.

A meccsen végülis nagy nyomás alatt sikerült tartani az akasztói gárdát, míg nekik helyzetük sem igen volt. De kijöttek a gyengeségek (pl. nem előny, hogy Keneseinek 0 körüli a C-je), és végülis meddő volt a mezőnyfölény. 0-0 lett a vége, ami csak arra volt elég, hogy mostmár tényleg ne a kieső helyen hajtsuk álomra a fejünket.

A mérleg nem túl rózsát: 5 meccs, 3 döntetlen, 1 rúgott gól. Remélem korrigáltok majd :) Jöhet a következő vállalkozó! (Nem fogok ám mindig ilyen hosszú beszámolót írni, csak mégis most kezdtünk egy 20 éves menetet.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98341 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Átvettem... :)


Első mérkőzésünkön az UTE jött látogatóba. Kenesei indította a találkozót amikor a 16os vonaláról a jól ismert dizgászting góllal vette be az ellenfél kapuját, egy hosszúnak tűnő szöktetést beérve. Majd még az első félidőben duplázott, jó 22 méterről talált be az újpestiek kapujába. Mindezt Wukovics egy ostoba védelmi hiba után kozmetikázta, de a 3 pont sorába már nem tudtak beleszólni az újpesti titánok.

Mónos József ezen a mérkőzésen elérte a számára csillagászati 5k-s értéket, és ezért azonnal kirúgással jutalmaztam!



Jött az MTK elleni mérkőzés, hogy ne essen a színvonal. Az MTK az újpesiekkel ellentétben győzni lépett a gyepre, és ezt Füle jelezte góllal. Ezt szerencsére Ulrich ki tudta egyenlíteni ezzel ki is alakult egy elég lapos meccs végeredménye 1-1.
Ulrich nagyon nagy kedvvel játszott többször próbálkozott kapuralövéssel 40 méterről is, de csupán közeli lövésével zörgette meg a hálót. A mérkőzés után kisebb italozásba kezdett részint örömében a gólja miatt, részint barátját Mónost bőcsúztatva.

A meccs végére Szarva Attila is megérett az 5k köszöbértékkel, és így köszöbön kívülre került...



És jött a Kispest. A csapat nagyon fogadkozott, hogy most megmutatják megint, Eszenyi Attila a RES-es csatár egyenesen megvadult a találkozó előtt, és ezt 2 egészségesnek nevezhető lövéssel jelezte az első félidőben. Játékkedvét látva a csapat minden figurát a fiatal titánra próbált játszani Kenesei így alig jutott labdához, a csapat pedig végül nem jutott gólhoz. A védelem jól szuperált, így egy sovány 0-0 lett a végeredmény.

A Mónos család teljesen kiirtotta megát a csapatból, miután a középpályás Zoltán is megérett az 5ks szüretre, gyorsan öccse, József nyomdokaiba lépett!



Idegendbe látogattunk ezt követően méghozzá a Vasas othonába. Sajnos nem állt mellénk a szerencse, mert bár a mérkőzést megkérdőjelezhetetlenül végig dominálta a csapat, ami számos nagy helyzetben is megmutatkozott, a találkozó legjobbjának mégis a hazaiak kapusát választották. 0-0

Mónos Zoltán a kirúgást még elkerülte egyébként technikai problémák miatt, így erre az idegenbeli meccsre még elutazhatott a csapattal, de játéklehetőséget már nem kapott, és haza már Taxival kellett jönnie.


A Haladás elleni találkozó a jelenlegi forma alapján kötelező győzelmet sejttetett. Ennek megfelelően Kenesei már a 8. percben betalált, mahd Ulrich a 20.-ban 2-re növelte az előnyt. A félidőre azonban 2:1-el mehettek pihenni a csapatot, Fehér hihetetlen potyája nyomán. Kenesei még a 73. percben közvetlen kisebb sérülése előtt bebíztosította a győzelmet. Sajnos egyetlen RES-es játékosunk Eszenyi is a Hali kegyetlen védőinek áldozata lett, 4 hétig nem számíthatunk rá!

Tolotsko és Pest is távozott a csapattól, miután a Haladás a vesztes meccs után ezt a két játékost szemelte ki magának, annak ellnére hogy csak a padot melegítették :)
Összesen 5k extrát realizáltunk az üzleten!



Felhívom a következő játékos figyelmét, hogy Kenesei sérült de a csapatban hagytam, mert már olyannyira elfogytunk az eladások és a sérülések miatt, hogy már 3 LOAN player is gyengít bennünket és szerény anyagi helyzetünket!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98351 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Ha valaki nem tudja hová kell menteni a CAR filet:
C:\Program Files\SWOS-Total Pack\run\p02_swos_97

HAJRÁ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98353 by dimetrodon
Jól nyomtad, megvan az első győzelem is!

Lehet jelentkezni átvételre, bárkinek, aki be akar szállni!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98354 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Helyenként jókat röhögtem az összefoglalódon, de közben kitéptem a hajam, hogy kapjam már meg a CAR filet :D

Nyomjad nyugodtan ha tudod, lehet előfoglalni is ha valaki szeretne! (pl hétvégére kérem vagy ilyesmi)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98370 by dimetrodon
Amíg várunk egy jelentkezőre, addig csináltam egy kis statisztikát arról, hogy milyen magyar góllövőt tudunk beszerezni.

Azokat vettem figyelembe, akiknek vagy az F vagy legalább a V értéke magas, és közben némi S és C is jutott nekik. Látható, hogy nemcsak csatárok vannak, én VB-t úgy nyertem a magyarokkal, hogy Kovács Ervinre kellett bíznom a gólszerzést, de aztán kiderűlt, hogy ez nem működik, bemásolom az akkori tapasztalataimat, mert a BL-re is igaz lehet:

Ahogy írtam sehogy sem bírtam a nagy csapatokkal. Az volt a baj, hogy folyamatosan nálam volt a labda, 100-at lőttem kapura, de mindent megfogott a kapusuk. (Közben mondjuk egy Raducioiu meg egyet kapura lőtt és gól.)

Ezért a VB előtt átgondoltam a taktikát. Elvetettem, hogy Kovács Ervin (született LW) játsszon csatárt (azért ő volt, mert jó nagy a V-je). A kis csapatok ellen ontotta a gólokat, de aztán ahogy egy picit jobb kapus jött semmi. Helyette Tormát toltam előre, akiben semmiféle S nem található. Az volt tehát a dilemma, hogy tudok kapura lőni, de sose megy be, vagy a csigaság miatt sose tudok kapura lőni. A barátságos meccseken úgy tűnt, ez teljes kudarc lesz, lövésig alig jutottam, majdnem föl is adtam. Alig-alig lőttem gólt.

(Csináltam még egy változást: a középpályás Balogot csigaság miatt halálra ítéltem és helyette is szélső játékos jött, így a csapatomban maradt 1 A, és a védelem közepén 1 M és 1 D a többi R/LW és R/LB. Ne ez már egész tisztes sebesség!)

A VB-n aztán busásan fizetett a dolog. Úgy tűnik, hogy a közelebbi lövéseknél nem a V, hanem az F számít. Torma kifejezetten ritkán tudott helyzetbe kerülni, de akkor be is talált, elemi erővel. (Fontos és igazi V-s góllal pedig Kovács is csatlakozni tudott a második vonalban a franciák ellen.) Többet passzolva megvolt a szükséges 2-3 gólhelyzet. A csoportban legyőztem a Angliát, a kiesés rendszerben Franciaországot és a roppant erős Belgiumot, az elődöntőben az olaszokat, végül a döntőben Hollandiát verve lett 2006-ban világbajnok Magyarország!


Annyi előnyünk van most, hogy akkor azt a szabályt használtam, hogy tilos a termelődött játékosok alkalmazása, most viszont felbukkanhatnak csatártehetségek.

Egy nagy kérdés van: Horváth Feri. Ő nyilván valóan magyar, azonban a program adatbázisa tévesen YUG-nak titulálja (Nicsenkóval együtt) az tehát a dilemma, hogy megvehető-e. Nos, szerintem igen, de nem akarok egyedül dönteni a kérdésben.
[flash=320,260]www.youtube.com/v/MOoPPp2ouAs videoformat=480p[/flash]
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago - 13 years 1 month ago #98371 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Én nem várnék, este csúnyán visszaveszem még 10 meccsre ha sokat szarakodsz :D

ÉS bár egyetértek a magyarsággal, de amikor BL-t nyerünk nem szeretnék YUG játékost látni a csapatban, még akkor sem ha valójában az illető magyar...
Szóval én azt mondom NEM!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98372 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Közös PC-s karrier
Sziasztok!

Zseniális ötletnek tartom ezt a közös karriert! :)

Természetesen én is beszállok szívesen, de hétközben most nem merném átvenni, nem tudom lesz-e rá elegendő időm, mástól meg nem akarom elvenni a lehetőséget.

Viszont vasárnap szívesen átvenném 5 meccs erejéig a dolgot.

Ténlyeg külön öröm számomra, hogy a Péccsel kezdtünk. :)

HAJRÁ MUNKÁS! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 1 month ago #98373 by dimetrodon

Én nem várnék, este csúnyán visszaveszem még 10 meccsre ha sokat szarakodsz :D

Apádüte nincs. Vagy legalábbis a magadét ne vedd már vissza. :) alig várom, hogy továbbvigyem, nem tudom mit nevezel szarakodásnak, én egy dolgozó ember vagyok! :D
Este viszek 5 meccset, ha addig nem lesz jelentkező, aztán a tiéd. És persze vasárnap Hawkzé!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum