Re: Közös PC-s karrier

More
13 years 2 months ago #98604 by Abelxavier
Csáó!
Sajna ma nem veszem át, most alszik úgyahogy a kicsi, meg tán tévézek is ma este.
Holnap rohanós nap lesz, de legkésőbb vasárnap ráérek.

Ãœdv!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98606 by dimetrodon
Átveszem!




1. rész

Mivel kevés a játékos ezért a két 5K-sodaott szélsőt megtartom, hogy ne LOAN-ok játszanak.
Gyakorlatilag a legerősebb hazai csapatok tettek ajánlatot :) Hiába!
Remélem a következő szezon végén esetleg elfogadhatunk egyet ;)

Parmalat
2-0, közel 70%-os labdabirtoklás mellett.

Kispest
Könnyed játszadozás, a fiúk már elgurítós gólt próbálnak, így marad is a 2-0. Sajnos Szűcsöt és Keneseit is szétrúgják! Kenesei többet nem játszik a szezonban, koporsója a ravatalozóban megtekinthető.

Győr (MK-döntő)
Kenő nélkül gyenge játékkal a végig esélytelen Győr ellen 1-0.
Szétrúgják Dienest és Ulveczkit is...

ZTE
Gyenge játékkal 4-0. Egressy nyit mesterhármassal, góljainak ideje: 45.
45. 50. perc. A második gólt 40-ről egyenesen lőtte.

MTK
Ugyan csak 2-0,d e az ellenfél mintha pályán se lett volna. Szép búcsú a bajnoki szezontól.

Győr (MK-döntő visszavágó)
Gálázni próbál a csapat, elgurítások, a kapus szivatása, így a vége csak 1-0. De a bajnoki cím mellé elhozhatjuk a kupát, pontosabban otthon hagyhatjuk.


2. rész


A szezont 15 olyan meccsel zártuk, ahol nem kaptunk gólt!

Az NB I-et 82 pontal nyertük, 4 döntetlenünk volt, 4 gólt kaptunk. A BVSC 17 pontra maradt el tőlünk.

A Magyar Kupát kapott gól nélkül nyertük meg, igaz volt egy 0-0-ánk.

A KEK-ben a későbbi ezüstérmes búcsúztatott minket, de csak idegenben lőtt több góllal. A KEK-ben 3 gólt kaptunk, így a szezonban összesen 7-et...

A szezont 3 313 179 fonttal zárjuk, ami azt jelenti, hogy a csapat megerősítése mellett sem fogyott sok, és még nem kaptuk meg a szezonvégi bónuszokat.


3. rész


A versenybónuszokból, TV-s jogokból, és szponzorációból (köszönet a Sensisoft Nyrt.-nek!) kapott pénzzel együtt 8 942 123 font van a kasszánkban. Ez azt jelenti, hogy a szabályok adta keretek közt bárkit megvehetünk.

Sajnos külföldön janicsárkodó hazánkfiát nem tudunk hazahozni, mert nincs eladó. Itthon pedig nem dúskálunk eladó jó játékosokban.

Rögtön vásárlásba kezdtem azért. Az egyetlen értelmes játékos a Honvéd legértékesebbje, Csehi Tibor volt. Kiválóan szerel (T=7), jól passzol
(P=5) és nem teljesen csiga és béna (S,F,C=2, V=3). Remek harmadik középpályás lesz, vagy inkább második, ha a kicsit lassabb, de jobban passzoló Eszenyit váltja. Sajnos megint nem jött össze a fontos
mellékterv: helyére pocsék ukrán játékos érkezett a Honvédhoz.

A BL-sorsolásnál állati mázlink volt! Ellenfeleink:
Sturm Graz
Dinamo Minsk
Club Bruges

Csak sokkal nehezebb csoport van!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #98613 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
átvettem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98614 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Szezonyitó Debrecenben:
Igazi ünnep volt ez sámunkra, bár nem a gólok számában, hanem a mutatott játék miatt. Sajnos Preisinger nem élvezhette csupán 20 percig a meccset, egy durva belépő után ugyanis rohamkocsival szállították be a megyeibe. A belépő eredményeképpen az első BL meccset is kénytelen volt kihagyni sajnos.
A helyére beálló Eszenyi 5 percen belül megszerezte a gólbónuszát, majd egy szöglet után rafinált megoldással tette a rövidbe a lasztit. Könö is nyomott egyet a végén 3:0


Jöttek a ráhangoló találkozók a BL-re.
Csepel - Győri ETO - Zalaegerszeg:
Egyöntetűen 2:0 arányban játszottuk le az ellenfeleket, miközben valóban közönségszórakoztató játékot mutatott be a gárda!


Sturm Graz BL első csoportkör:
Hazai pályán vagyunk - mondta Zdenk a játékosoknak -, így elvárom a győzelmet!

A fiúknak ez a hihetetlen motivációs beszéd nagy erőt adott. A kissé sáros de szívünknek mégis legzöldebb gyepen a PMSC fantasztikusan indította a meccset, helyzetek egymás hegyén hátán, de gól egyikből sem született, és már a félidőnél vagyunk.

Fiúk - állt neki Zdenk a 15 perces szünetben - ha nem rúgunk gólt, nem fogunk nyerni!

Ezzel az útravalóval indultunk a második félidőnek, láthatóan remegő lábakkal léptünk pályára, hiszen tudtuk, ha belepkézünk egyet onnan nehéz lesz felállni. Mentális hátrányunkat az az Egressy csitította, aki a szezon első 4 találkozóján 3 gólt szerzett. Most is megrázta magát, egy pazar Lisztes pazar kiugratását váltotta gólra - haonslatosan a fenti videós összefoglalóban látotthoz - és ez lendületet adott mindenkinek. Visszaállt az első félidőben látott séma, azaz helyzeteink jöttek egymás után, és ezek közül az egyikből Eszenyi is betalált, így 2:0 arányban győzött a PMSC!


Egér tehát kirobbanó formában, reméljük sokáig bírja a magas hőfokot :)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98627 by dimetrodon
Átveszem!

Felhívnám a figyelmet egy dologra, a mellékelt táblázat alapján.
A 3. legjobb csatárunk Egressy, a 4. Hajszán (vagy akár 3.), majd Lisztes vagy Csehi következik. Eszenyi még Szűcsnél sem feltétlen jobb ezen a poszton, hiába A elvileg.


Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #98633 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Eszenyi drága és szar, ha lehet el kell adni külföldre :)
Persze kell hogy legyen 3. csatár!

De az is megfordult a fejemben, hogy RW-LW és RB-LB csapatot építenék, azzal lenne kint is esélyünk biztosan - bár lehet így is lesz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98637 by dimetrodon
UTE
Kenő és Lisztes pihen a BL miatt. Aztán a szünetben mégis jön Kenő, nehogy elússzon a 100%, 1-0 a vége.

Áron alul vinnék Fehért, nem adom, többet nem adnak.

BVSC
Egy félidő alatt szétrúgják Szűcs Misit, Hajszánt és a RES-es M-et, Tóth Zoltánt. Egy uncsi és egy szép góllal 2-0.

Valami fura volt eddig főleg a védelem nem stimmelt, látom már: FLegby taktikáján felejtettem :)

Dinamo Minsk (BL-csoportkör)
Közepesen erős csapat, nagyjából a Fradi szintje. A félidő tetszetős játékkal 0-0. Sajnos a fehéroroszok a második játékrészben is mindent kifejelnek, így marad a gólnélküli döntetlen.

Egy érdekes stratégiai húzás: Tököl Attila eladósorba került a Parmalatnál, mivel kiderült, hogy laktózérzékeny, és így az ott standardnak számító napi 5-7 liter tej elfogyasztása rettenetes gyötrelmeket okozott neki. 160k-ért vettem meg, pedig 250k-ért adtam el. A hátsószándék a csatártermeltetés is bejött egy kicsit! Olajos Zoltánt fedezték fel Fehérvárott, aki egy 450k-s FVC. Feltehetően lassú, de ez nem hangzik rosszul. A 450k, az 18-as szummapontszám, azaz az F és a V szerintem elég rendben lehet. Külön jó, hogy a padon ül, így gólt nem fog nekünk rúgni! :D Tököli szerepe a nem BL-meccseken a csatárpáros tehermentesítése.

Üdvözlünk itthon Attila!

MTK
A frissen felépült Hajszán valamint Preisinger és Lisztes pihennek. (De szép kis pesti sorozatot fogtam ki (UTE-BVSC-MTK-Honvéd)) A srácok mindent Tökszire próbáltak megjátszani, de ennek ellenére Kenő talált be. És jött a 90. perc, és a krach! A kapusunk valami érthetetlen sétgálgatást tartott a gólvonalon (nem a labdát üldözte, tehát tényleg nem tudom, mit csinált, látszik a mellékelt ábrán), és megkaptuk az első gólt a szezonban! Ezzel oda a 100%-os évad esélyes is az NB1-ben. :G

Kispest
Az előzőeken túl Csehi is pihent. A Honvéd gyorsan gólt szezett! A félidőben kettős csere keretében érkezett Lisztes és Preisinger az utóbbit szét is rúgták, 1-1 a vége. Hullámvölgyben a csapat!

Club Bruges (BL-csoportkör)
Az előző két betli után csak a győzelem elfogadható a papíron sokka erősebb ellenféllel szemben (csatáruk értéke 10x-ese Kenőének...) De Brűzsben is kísértett az előző meccsek hangulata! Vezér rettenetes kisétálását üreskapuba passzolással büntette a belga csapat. Keményen nyomtunk, de Danny Verlinden, aki 1,1M fontot, ér 7 Kenő lövést hárított egyhuzamban. A 85. percben aztán jött a 8. és nem volt már pardon! 1-1, ami idegenben nem katasztrófális eredmény. Egy teljes kör után még így is veretlenül vezetjük a csoportot. Mindazonáltal ma nagyon rosszul ment nekem, főleg hátul bénáztam nagyon sokat. Míg tegnap általában 1-2 ellenfél által vétkezett kapuralövéssel hoztam a meccseket, addig ma a gyengébb csapatok is 4-6 kapufelé menő löketet eresztettek meg. Nincs bocsánat az X-eimre, de javítani még lehet!

Nagyon figyeljétek a nemzetközi piacot, hátha beesik valaki már végre!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98638 by dimetrodon

Eszenyi drága és szar, ha lehet el kell adni külföldre :)
Persze kell hogy legyen 3. csatár!

De az is megfordult a fejemben, hogy RW-LW és RB-LB csapatot építenék, azzal lenne kint is esélyünk biztosan - bár lehet így is lesz...


Eszenyi drága és szar csatár. És nagyon jó középpályás! Nézd már meg az adait, Lisztesnél nem jobb, de nagyon jó passzokat osztogat és a szerelési tudása sem rossz.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #98644 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Közös PC-s karrier
Ja ez tény, tudom hogy ott jobb, de olyan ocsmány egy csatért DM-ben játszatni :D

Átvettem!

Békéscsaba:
Ha a csapat nem is, de Kenesei egészen biztosan kijött a hullámvölgyből, hintett egy 5-öst! Végeredmény 5:0

Visszatöltöttem mert le kell lépnem, hátha valaki szeretne játszani. 1-2 órán belül tudnám csak folytatni.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #98646 by dimetrodon
Bezzeg minden poszton LW/RW-ket játszatni az olyan gyönyörűséges, hogy ahhoz a milói Vénusz Geranozzo Mária.

Nem hiszem, hogy ezen játékosfelhoztal mellett esztétikai skrupulusokkal élhetünk, ha 5-6 BL-t akarunk nyerni... vagy mondjuk egyet.

Egyébként Eszenyi öregszik, mások is mentek egyre hátrébb, a korral, jelenleg 54 éves, lesz még kapus is.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.264 seconds
Powered by Kunena Forum