Re: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. április

More
13 years 3 weeks ago #100040 by Kool
Sziasztok

Ma fedeztem fel, hogy nem csak én nőttem fel ezen a játékon.
Megdöbbentő hogy VB és magyar bajnokság is van belőle. Szeretnék csatlakozni én is ... bár számtalan kérdésem van ..
Természetesen teknikai jellegüek.azért irom ide mert nem találtam neki egyéb megfelelő topicot.
Szóval jó lenne ha valaki a szárnyai alá venne.. hogy mit honnan kellenne letöltenem hogy én is tudjak játszani.
Megnéztem pár videót a bajnokságról ... van még mit tanulnom bőven... :)

Remélem segitetek

Ãœdv

Kool
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 weeks ago #100041 by szesezsek
Hohohohohóóóóóóóó. Itt egy ujabb titán. :) Ãœdvözlünk Kool. De mindenek előtt én is szeretnék gratulálni Hawkz-nak. Kiválló teljesítmény,csak így tovább. Annak is nagyon örülök hgy mi tudtuk összekapirgálni a legtöbb pontot ;). Remélem ez volt a legrosszabb hónapunk. :) Igen a bl-ben nehéz könnyű csoportot kifogni ha egyáltalán létezik ilyen. Én most a másik kupába küzdök ami könnyebbnek néz ki de nem akarom elkiabálni,mert úgyérzem a gödörből még nem jöttem ki,de all in lesz azt megígérem! Abelnek meg üzenem hogy kitartás eljön az ő ideje is és ha odakerül remélem végig is szalad az adott kupán :)
Na! tehát Kool. Elsőnek az érdekelne tudsz e még játékosokat toborozni. Remélem vagy 100 at ;)
Most jut eszembe valaki szépen összeszedte annak idején,hogy egy új playernek mi a teendője. Megkeresem....
Sziasztok. Hajrá Magyarok.
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 3 weeks ago #100042 by szesezsek
Végül is ajánlom hogy menj fel ennek az oldalnak a tetejére és ott a folytatás innen rovatra klikkelve mindíg visszább tudsz ugrani egy egy szezont. Ha gondolod végigolvashatod az elejétől. Szerintem izgalmas lenne így és meg is ismersz mindenkit mert ezek a nagyszerű srácok szépen leírtak mindent ebbe a forumba.
Sok sikert és ha mégse megy írj bátran.
Isten hozott!
The topic has been locked.
More
13 years 3 weeks ago #100043 by dimetrodon
Ez az!

Nem tudom valamelyik akna munkám jött-e be esetleg, hogy ránk találtál! Egyébként nem azért akarok toborozni, mert sok ember kell, hanem azért, mert biztosan érzem, hogy van 20-30 ember az országban, akinek nagyon kedves emlék ez a SWOS, és, aki annak idején a féllábát adta volna, hogy legyen bajnokság stb.

Minden technikai dologban ezerrel segítek, meg persze a többiek is. De én játékban béna vagyok, így a szervezéssel, tech. segítséggel igyekszem pótolni az elmaradást :)

Gyere föl a (magyar) csatira és ott mondunk mindent, persze a topik is jó, csak ott gyorsabb.

Csak csatlakozni tudok a Mesterhez: Isten hozott!
The topic has been locked.
More
13 years 3 weeks ago #100044 by dimetrodon
Hogy kell feljönni a csatira:
Az oldalon (nem a fórumrészen, hanem az alapoldalon) CHAT gomb (fönt lilás színben(. Ha bevagy lépve, akkor alapból fel is ajánl egy nicket. Join és már bent is vagy. ez alaból a #sensibel csatornára visz, ami a nemzetközi. A magyarra úgy jössz, hogy beírod:
/join #sensible.hu

És már ott is vagy. A nemzetközin szinte mindig van valaki, a magyaron azért napközben gyakran van, hogy egyedül találod magad, este azért be szoktunk nézni, persze ez az aktuális magánéleti helyzettől is függ :)

The topic has been locked.
More
13 years 3 weeks ago #100045 by Kool
Nos én végignyálaztam amit tudtam itt.... de semmilyen teknikai információt nem találtam...
Bár elképzelhető hogy bennem van a hiba
a 96/97 van letöltve nekem és vista alatt fut dosboxal .. aztán igy kb ennyit tudok a dologról.
Még egy update sem találtam... ami meg ebben van .. kiválasztom és az lefagy egy idény után .
Olvastam hogy kéne egy kaillera nevű szoftver .. amit leszedtem .. de itt ki is merültem :D
Talán még egy embert tudok keriteni .. akik végig rivalizáltuk a gyerekkorunkat ebben a játékban :)
The topic has been locked.
More
13 years 3 weeks ago #100046 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
13 years 3 weeks ago #100056 by FLegby
Ãœdv Kool!

Dimet lehet a legnagyobb segítségedre, techinkailag feltétlenül ő a legjobb választás!

Sry Dimet, már jóval később értem hazta, nem írtam SMS-t gondoltam h már nem leszel...
The topic has been locked.
More
13 years 2 weeks ago #100064 by dimetrodon
Mesélem mi volt Koollal.

Azontúl, hogy röviden beszélgettünk a Sensi-s múltról belefogtunk, hogy segítsek az online játék összehozásában. Tudjuk, hogy ez sosem problémamentes, Kool előre szabadkozott, hogy nem nagyon ért a géphez, de ezen semmi nem múlott, mert ez expertnek is nehéz egyedül, én meg mindig mondtam mit kell tenni, ameddig tudtam :)

Több problémát leküzdöttünk, pl. Kool billentyűzetén nincs jobboldali CTRL, illetve Dimetrodon nem tudja, hogy melyik a jobb és a bal keze. végül azonban arra futottunk ki, hogy az fps használhatatlan. És ezen a ponton felfüggesztettük a dolgot az adott napra.

Emlékeztem rá, hogy Vista laptopokon másnak is sokszor voltak gondjaik. Legalább 4-5 ezzel kapcsolatos topik van itt a fórumon. Átolvasatam őket és a következő látszik. 1. sokaknak volt gond, 2. van megoldás 3. van néhány megoldás, amely egyszerű, de nem mindenkinél segít 4. és van bonyolult, de elvileg tuti megoldás.

Szóval Kool írj itt, ha ráérsz, jövök chat-re és segítek tovább!
The topic has been locked.
More
13 years 2 weeks ago #100083 by bromberg
Sziasztok!

Először is óriási gratuláció Hawkznak, nagyon szép eredményt értél el.
Kool, nagyon jó helyen jársz, remélem hamarosan tudunk játszani.

23-a nekem nem jó ligakupára, aznap lesz a magyar-olasz div1-es mindent eldöntő hoki vb meccs, ahol ismét feljuthatunk az A csoportba.

Vasárnaptól-szerdáig sűrűn leszek, FLegby MK valamelyik nap?

Ãœdv,
bromberg
The topic has been locked.
Time to create page: 0.294 seconds
Powered by Kunena Forum