Hogyan/kik megyünk a Sensi Days-re

More
12 years 11 months ago #100116 by Hawkz
Sziasztok!

Tudom hogy előző hónapban már beszéltünk róla, de szerintem érdemes lenne forszírozni a dolgot, ami a Sensi Days-t illeti.
Mivel május 15-ig meg kell történnie a befizetéseknek, ezért úgy gondolom, hogy április végéig jó lenne összeszednünk, hogy egyáltalán ki az, aki jönni tud illetve hogy az utazásra milyen megoldást válasszunk.
Dimet korábban már nagyon jól összeszedte az alap dolgokat, de azért most a fontosabbakat megismételném.
Ami a fix infókat illeti:
- Nevezési díj + szállás (péntektől hétfőig) 85 EUR
- minden további napra szállás étkezéssel együtt napi 25 EUR
- az út időben kb 15 óra Budapesttől Várnáig

UTAZÁS
Ezt mindenképpen nekünk kell megszervezni.
Mivel mindenki az autót preferálta a korábbi válaszokban, így abban gondolkodok.
Autónként durván 80.000 Ft a költség oda-vissza.
Szerintem lehetne szó esetleg kisbusz bérléséről is, persze ez a létszámtól függ.
Azért nem írok most erről többet, mert ezt igazából majd a pontos létszám tudatában tudjuk majd megvitatni.

Szerintem a fontos kérdések, amikre mindenkinek válaszolnia kéne április végéig, a következők:
- Részt tudok-e/akarok-e venni a Sensi Days-en 2011-ben?
- Van-e rendelkezésre álló autóm, amivel a kis csapatot segíteni tudnám Várna megközelítésében?
- Amennyiben a létszám eléri legalább az 5-6 főt, érdemes-e kisbuszt bérelni vagy inkább menjünk 2 autóval? (kisbusz bérlése kb. 15.000 Ft/nap + üzemanyagköltség)
- Belefér-e számomra, ha egy (vagy több) nappal a verseny kezdete előtt érkezzünk meg Várnába? (ez csütörtöki (vagy korábbi) indulást és hétfői hazautazást jelentene)
- Van-e egyéb igényem, ami felmerül az utazással kapcsolatosan?

Most hirtelen ezek a kardinális kérdések jutottak eszembe. Kérek mindenkit, hogy ha ezeken kívül bármilyen észrevétele, kérdése, ötlete van, azt írja meg itt a fórumban.
Mindenki igyekezzen válaszolni, mert úgy tudjuk időben elkezdeni szervezni az utat.

(Dimet! Nem tudom, hogy érdemes-e ennek a témának egy külön topikot nyitni, hogy ne keveredjenek az információk)


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #100118 by dimetrodon
Jó ötlet a saját topik, mert akkor nagyon pontosan meg lehet találni a dolgokat.

Rögtön egy nem túl jó hír: esélyes, hogy Dinnye nem fog tudni jönni, nem 0% az esélye, hogy jön, de 50% alatt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #100128 by bromberg
Sziasztok!

Remek ötlet a külön topic és a szervezés. :-)

Én megyek, autót nem tudok vinni (kell a családnak). 2 autó vagy kisbusz számomra mindegy, Egy nappal előbbi érkezés rendben, több nappal előbbi már nem igazán.

bromberg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #100244 by bromberg
Vonat egyáltalán nem játszik? Talán nem olyan fárasztó mint az autó és nem olyan drága mint a repülő. Bár még semmilyen infóm nincs a BP-Várna vonatos lehetőségről.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #100248 by dimetrodon
Titkolódzik a MÁV? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 11 months ago #100892 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Hogyan/kik megyünk a Sensi Days-re
Sziasztok. Én ahogy látom a helyzetem nem tudok menni. Iszonyúan sajnálom de (bár tudom mindííg ez van) tűzön vízen át a cél. :(
Hajrá Magyarok!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 11 months ago #100893 by szesezsek
Replied by szesezsek on topic Re: Hogyan/kik megyünk a Sensi Days-re
Bocsánat. A célt jövőre gondoltam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #101057 by dimetrodon
Flegby és én nem tudunk most válaszolni. Ezt megírom a szervezőknek is. Csak majd valamikor nyáron fog eldőlni, hogy jövünk-e vagy sem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #101136 by bromberg
AX, veled mi a helyzet, jössz?

Hawkz, ki kellene találnunk, hogy ha ketten maradunk, akkor is megyünk-e. (Egyedül nem megyek, de ha még valaki jön, akkor már megyek.)

Aztán az is kérdés, hogy ha ketten megyünk, mivel menjünk. Kocsi nem tűnik jó választásnak, lehet jobb lenne a repülő. Viszont ha lefoglaljuk a repülőt és Flegby és Dimet végül jön, akkor mi lesz. Sok kérdés, kevés idő, jó lenne ezeket minél előbb tisztázni.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #101237 by Hawkz
Sziasztok!

Ax, egy visszajelzés tényleg jó lenne a te részedről is.

Bromi, én amondó vagyok, hogy szerintem menjünk, még ha csak ketten is leszünk. :)

Dimet, Flegby: ti előreláthatólag mikor tudjátok meg, hogy tudtok-e jönni? Vagy van erről esetleg azóta valami konkrétabb infó?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum