Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. május

More
12 years 11 months ago #101369 by Abelxavier
Gratu Szesz, jó eredmények, köszi még egyszer a köszöntést.
A progit meg a héten megpróbálom, ha lesz Dimet testvér online.

Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101370 by dimetrodon
Igazából azért nem tudom jó szívvel ajánlani, mert ehhez az kell, hogy a másik félnek is fent legyen a Hamachi! Ez pedig nem jó így. (Viszont adott egy ötletet a dolog, amin agyalok egy picit, de nem biztos, hogy kijön belőle bármi.)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101492 by dimetrodon
Sziasztok!

Nagyon sok dolgom volt, így most lemaradtam a SWOS-ügyekben. A hétvégén nem leszek, de gyorsan pótolom azokat, amelyek a legsürgősebbek.

Magyar Kupa
Megcsináltam a sorsolást. Némi hezitálás után felvettem FLegbyt és Dinnyét is, annak ellenére, hogy nagy valószínüséggel nem fogják lejátszani a meccseiket. A sorsolás itt látható:
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1560

A sorosolás szeszélye révén Hawkz már az elődöntőben van. Az I. fordulóra jövő péntek a határidő. Én remélem lejátszom AX-szel a meccsem (hétfőtől már vagyok), Bromberg és Szeszesek feltehetően szintén játék nélkül jut tovább, de meg lehet próbálni ráírni FLegby-re! Ha belép, akkor nyomjatok NB1-et is.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #101493 by dimetrodon
Ligakupa
A hétvégén még várom a reakciókat, arról is, hogy 21-én hánykor kezdjük.
Itt kell jelentkezni:
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1574
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago - 12 years 11 months ago #101495 by dimetrodon
Save Disk Update
Páran már tudjátok, hogy rossz a Save Diks Update. Mivel AX másfél órát veszített életéből ennek kapcsán, így inkább leírom hogyan érdemes csinálni:

A probléma abból adódik, hogy az a cím, ahol a save.adf file található, jelenleg nem elérhető (konkrétan a DNS nem működik a bedrótozott update.swos.info címre).

Amikor rányomtok az Update Save Disk gombra, akkor (nagyon nem bölcsen) a progi kinulláza a file-t (a save.adf 0 méretű lesz) elkezdi a letöltést, és beleírja a letöltött fájlt. Mivel nem éri el a mondott oldalt, így a végtelenségig próbálhatja, nem fog semmit a fájlba írni, annak marad a mérete 0. És természetesen így nem is használható.

- Aki május 4 óta frissített (akkor volt a legutóbbi változás a diszkfájlban) annak semmi teendője nincs, csak arra vigyázzon, hogy ne nyomjon a gombra, és akkor neki megmarad a legfrisebb diszk.

- A többség azonban lekéste a figyelmeztetést, vagy rutinból rányomott a gombra, így elvesztette a fájlt. Tehát valahogy hozzá kell jutni az aktuális save.adf-hez.
1. Szerencsére csináltam pár hete egy topikot, ahova mindig fölmásolom az aktuális save.adf-et, és néhányan raktak föl régebbieket is. (Elképedtem, hogy háttérinfóim szerint Wana olyan flelőtlen, hogy nem menti őket.) Itt megtaláljátok a fájlt, de már Wana is felrakta egy másik topikba, mindegy melyiket szditek.
www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=21882.0
Kb. a 6. hozzászólásom ez: 2011 May 4th - ehhez van mellékelve.
2. Mivel a fórumhoz túl nagy lenne a 880 kB, így csak tömörítve lehetett fölrakni, tehát a letöltés után ki ki kell csomagolni a zip-fájlt.
3. Ha megvan végre a save.adf, akkor meg kell keresni az Amiga SWOS mappát, azon belül a Disks mappát. Ott lesz a 0 bájtos, vagy még május 4. előtti 880 kB-os save.adf, azt kell fölülírni.
4. Innentől kezdve már csak arra kell vigyázni, hogy rutinból ne nyomjunk rá az Update gombra, mert akkor csinálhatjuk megint. :)
5. Felmerül a kérdés, hogy honnan lehet tudni, hogy mikor javult meg. Ehhez a böngészőben meg lehet nézni a címet, ahonnan a progi töltene le: update.swos.info/save.adf
Ha ez működik, azaz le tudod tölteni a fájlt, akkor úgy gondolom, hogy a progi gombja is működik, megjavult az egész. Ha a böngésző hibaüzenetet ad, akkor még ne frissítsd.
6. Gondolom, amíg nem javítják a hibát, nem lesz új diszk.
7. A linkelt topikban alul raktam be egy képet, amely alapján lehet csekkelni, hogy a jó diszketek van-e.
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101497 by Hawkz
Nem akarok itt árulkodni, de azért csak úgy halkan megemlíteném, hogy AX kinyírta Edgart és Wänät is a BL-csoportkörben és megnyerte a csoportját, mert Wodiczko nem tudja lejátszani a meccseit! :)

Szóval nagyon nagy gratula és sok sikert az egyenes kieséses szakaszban! :)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101500 by bromberg
Sziasztok!

Ligakupa nekem este 9-től jó.

Hawkz, ma este a hokielődöntő utána benézek, megbeszélhetnék a vb-t.

Dimet, én úgy láttam, hogy velem játszol az MK első fordulójában. Jövő héten összehozzuk,

Grat AX-nek! Nekem sajna 0 pont jött össze a csoportkörben, jövőre remélem jobban fog menni.

Ãœdv,
bromberg


The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101518 by Abelxavier
Köszi skacok! Rendesek vagytok, de a legkönnyebb csopiba kerültem és a legerősebb visszamondta :)
Wana meg Edgar nem volt most éppen elemében, közepes játékkal lehetett verni.
Hawkz a tiéd jóóóval erősebb csoport :(
Minden jót! Ja Dimet te bromival nyomod én Dinnye ellen. Üdv!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 11 months ago #101548 by szesezsek
Hali.

Dimet! Királyság ahogyan összeszedted a save disc-et. Thx
Abel meg ne szerénykedj mert ezek az ellenfelek azért erősek. Ha ki is kaptál volna az sem szégyen de nem, te bedaráltad őket. Jeeeee. Gratulálok!
Nekem a 21.e teljesen jó én alkalmazkodok bár mivel megvagyok szorulva mint a satu ígx lehet túlórázok.Ha délután kell mennem akkor este 10 ig vagyok de lehet eljöhetek előbb. Ha tényleg így lesz üzenek Abelen keresztül hogy merre járok. De repülök.
Addig is Hajrá Magyarok! :)
The topic has been locked.
More
12 years 11 months ago #101554 by Abelxavier
Okés Szesz mester :)
Amúgy meg köszi, ha jó formában lettek volna szorultam volna :)
Várom az ellenfelem, bobbie-t egyelőre megúszom :)

Ãœdv!
The topic has been locked.
Time to create page: 0.261 seconds
Powered by Kunena Forum