Nemzeti Bajnokság és minden egyéb, 2011. október

More
12 years 5 months ago #106864 by dimetrodon
Nagyon rég ott vagy az ASL Superban, persze ez még nem ok a kiesésre, de ennyi jó szezon után mindenkinek bejöhet egy rossz.

Ha Porcupine és Lestat ellen hozol 12 pontot (nem lehetetlen, bár nem is könnyű), akkor még van remény. Esetleg, ha valaki nem nyomja le az összest, akkor is. De ha az ASL2-ben találkozunk, akkor azt meg is fogod nyerni remélem.

Ali nem tudom, hogyan csinálja, de a csalást felejtsd el, sokat agyaltam rajta, elég jól értem, hogy hogyan működik, nem lehetséges szerintem. Ha mondjuk láttad volna élőben Mladent (csak egy példa egy nagyon-nagyon jó játékosra), akkor még kevésbé merülne föl. Egy kezdő szemében egyébként te biztosan és még én is talán csalónak néznénk ki. Alival nyomtam, iszonyat jó. De legalább van hova továbblépni.

Én meg SRN rekordot döntöttem magamnál, már az 1400-at közelítem. Nektek nem nagy dolog, de nekem az :)
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106865 by dimetrodon
Egyébként a BEK-et AX nyerte, éljen ő! Mivel a BL-t Szesz nyerte a nyáron, így maradt magyar kézben a legrangosabb európai trófea. Gyerünk, hozzátok el megint!
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106870 by bromberg
Azon már én is agyalok egy ideje, hogy vannak olyan meccsek, amikor az ellenfélhez ragad minden labda (én hiába megyek át rajta, nála marad), ha pedig ő éppen hozzám ér, már el is hagyta az emberem a labdát. Én meg vagyok győződve arról, hogy számít, hogy otthon vagy idegenben játszol (szerintem az otthoni előnyben van), ezért is fáj, hogy ebben a szezonomban a 20 tétmeccsből 18-at idegenben játszottam. :-(
Másrészt meg rossz passzban is vagyok, többnyire fáradtan ülök le játszani. Hihetetlen milyen sokat számít az emberi tényező. gondolok itt a kipihentségre, nyugalomra például.

De Szesz ne búslakodj, ha netán kiesnél, akkor is simán vissza fogsz jutni. Azt is érdemes megnézni, hogy a tavaszi végi-nyári higulás után (sok jó játékos kiszállt, ekkor történhetett meg az is, hogy feljutottam a superbe), most szállingóznak vissza, és bizony már az asl2 is kezd elég kemény lenni a magamfajta közepes játékosnak. Egyre kiegyenlítetebb a mezőny a superben is, kevés az olyan asl-2ből feljutó, akit végigver a mezőny. Meg persze megérkezett blazej is. :-))) Neki bérelt helye van a dobogón.

Szesz és AX, mikor tanítotok meg minket többieket, hogyan kell a magasan ívelt fejeseket csinálni és kivédeni? ;-)

The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 5 months ago #106874 by szesezsek
Sziasztok!
Persze kizártam a csalás lehetőségét.
Igen én is úgy tervezem visszajutok és addig is a cl-be kell alakítanom.
Azóta kentem lestat ellen. Taktikával levert 3-5 re de sok hibát vétettem. Aztán mint álltalába levertem sima taktika nélkül.
Tényleg azon agyaltam hogy a taktikának akkor van értelme ha nem a hazai meccsen használhatod hanem ha mindkettő játékosnak van akkor egymás ellen. De ezt a kérdést lerágták. Szerintem azért lnne jobb mert ha megszerkeszted egyszer tökéyre akkor nem nagy kaland a fix felállást leverni,de ha mindkettő edited akkor az a kemény.
Szóval lógattam az orrom és egyszercsak rámírt Ali fr or ooo.
Na mondom elkezdhetem a visszazárkózást bár éppen a gép ellen kentem és rá akartam jönni a titokra. 1-2 perc telt el amikor mintha arra jöttem volna rá amkor megyek pl a kirúásra és tolom az irányt és amikor odaérek elengedem az irányt és akkor fejelek egy kicsit előbb. Elvileg a majom megy a labdáért magától. Ez csak egy teória DE.
Na mondom Alinak legyen ooo.
És csoda sokat el is fejeltem.

Eredmények.

3-1
1-0
1-4 (megjött a család (a nők ezt mindíg érzik mikor kell zavarni) :)
3-1
0-2
2-1

hm ez viszont reménykeltő és remélem erőt merítek de tovább gyakorlok.

Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106881 by dimetrodon
Csak érdekeségként: Mielőtt Alival játszottatok volna, volt vagy 900 SRN köztetek. 900 SRN esetén (ha kizárjuk a döntetlent) akkor 89%-ban nyer az erősebb és 11%-ban nyer a gyengébb. Ha ennél jobb arányt hozol, akkor már pozitívra hozod az SRN mérleget. Ezt meg is tetted, sokat elszipkáztál tőle és már csak kevesebb, mint 600 SRN van köztetek. Ez kb. 20-80-as arány, ha ennél jobbat hozol, akkor megint javítani lehet.

Ez is mutatja, hogy a 600 SRN difi az milyen sok. Elől hajlamos az ember csak a helyezést nézni, pedig a konkrét SRN nem mindegy ám! Pl. Coolio és Manuel között hiába 1. és 5. bő 600 SRN van, az azt jelenti, hogy 80%-ban nyerne Coolio, ami durva.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106924 by dimetrodon
Nem jó ez így! Az NB I-ben megint csak egy páros van lejátszva, pedig 15-e van!

AX, Hawkz, FLegby. Legyetek szívesek posztolni, hogy mostantól jövő hétvégéig mikor tudtok online lenni. Szesz, Bromi és én szintén, de főleg az első 3 delikvens :)

Kapcsoljuk rá és meglesz a 100%!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 5 months ago #106939 by szesezsek
Sziasztok. Én a következő héten délutános vagyok. Délelőtt is fennt leszek ha az jó vkinek de este 10 után érek haza akkor meg tuti. Hétvége meg teljesen jó.

Jaaaaaaaaaaa. K*rvára eltűntünk :(
Azt hittem lett egy világbajnokunk akkor többet nyomjuk és többet és többen leszünk.
Ehelyett romlott a helyzet.
Tudom mindenkinek 1000 dolga van de mindíg megvan az az idő ahova ezt a pár meccset be lehet préselni.

Hajrá Magyarok!
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106940 by dimetrodon

Azt hittem lett egy világbajnokunk akkor többet nyomjuk és többet és többen leszünk.
Hajrá Magyarok!


Ugyanezt hittem én is és most meg látom, hogy nem így van. Mondjuk, hogy FLegby nem szállt ki az talán a győzelemnek is köszönhető, hogy pozitív módon zárjam.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #106967 by bromberg
Én elég sok este, 10 után vagyok. Ha tudtok jönni, írjatok a fórumba, és megyek én is.
The topic has been locked.
More
12 years 5 months ago #107072 by FLegby
Nekem a köv képpen néz ki az év végém...

November 20-23 nemitt
December 5-9 nemitt

Az utóbbiról nem tudom hogy 9-én megkérezem e vagy csak 10-én. Ha 10-én érkezem, akár reggel... teljesen használhatatlan leszek, még azt sem biztos hogy tudom vállalni hogy részt vegyek. Csak szólok előre.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum