Közös PC-s karrier II.

More
11 years 11 months ago #111187 by dimetrodon
Na, vége az 5 meccsemnek, a következő egy bemelegítő után nyomhatja a M boroval. : )

Bemásoltam a file-t a Dropbox\swos\Hereford mappába, leso.car néven. Nem teljesen tudom, mit kell csinálni vele, szerintem ahol a progi van ott a ...\pc_swostp\run\p02_swos_97 mappába bemásolni. Ha az nem elég, akkor a ...\pc_swostp\launcher\TEAM_SETS\14\exe++\ mappába is. Majd meglátjátok. Aki átveszi írja meg, hogy kellett-e mindkét helyre.

Aki átvenné írjon ide, és már viheti is!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111200 by dimetrodon
Rögtön kijött egy apró javítás az 1.3-hoz, 1.31 néven. A dropboxba berkatam. A PC-ben lévő launcher mappában lévő két fájlt kell vele felülírni, miután a sima 1.3-at felmásoltátok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111224 by Abelxavier
Halihó!

5 meccs lejátszva :)
Kellett, hogy a Békéscsabával 3 szezont lenyomjak a múlt héten.
Én 4-2-4-ben játszok meglepetésre :)
Dimet, hogy kell felvenni a gamet? Vagy automatikus?
Első meccs, bajnoki 3-0, második 1-0 (kupa meccs utáni), eladtam 2 nem magyart, majd vettem egyet.
Kovács Péter 500k, de 250-et nem ér a játéka alapján, bár volt egy mesterhármasa.
Middlesborough elleni kupa meccs 1-0-ra vezetek az elején, majd első félidő előtt hibázok kiegyenlít,
majd ez is maradt 1-1.
A következő két bajnoki is sima volt tán 3-0 4-0, voltak szép gólok is.
Sajnos hárman is sérültek voltak, de így is nyertem a Bristol Rovers ellen 4-0-ra.
A kövi meccs Middlesborough elleni visszavágó, hajrá! elég kemény dió ezzel a társasággal,
de jó lenne tovább menni.
sajna egy jó bal szélsőt is el kellett adni áron alul de ez a szabály.
Most is van egy kérő, azt aki átveszi eladja :)
Elsők vagyunk, nem meglepetésre, azzal nem lesz gond, de a kupa nagyon nehéz még.
Magyart szerintem csak szezononként 1-2 lesz aki igazolható, most 400k-ünk van.
Minden jót!
Lementem a dropboxba egy másik néven: leso0430.car
Dimet ha valamit nem jól csináltam, írj.
Üdv!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111226 by dimetrodon
Szerintem minden faszán csináltál! : )

Ha ajánlat jön egy küldöldire, akkor el lehet adni akármennyit, automatikusan, csak magyar nem szabad 1-nél többet menetenként, de ez csak később lesz érdekes. : ) Most örüljünk, hogy gyülnek, Kovács Péter akkor megvan! Kovács-csapat lesz ez!

Egy fontos van még: amikor átveszed, akkor írd be ide, hogy Átveszem , mert különben jöhet épp más és ő is nyomhatja. Honnan tudná, hogy te már csinálod?

És ezennel Átveszem, remélem nem esek ki a M boro ellen!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111227 by dimetrodon
Felvétel:
Egyrész a SWOS++ menüben lementheted fájlba az egész meccset, pont, mint a Highlightokat, csak a teljeset. De ezt persze csak maga a progi játsza vissza.
Viszont ha bármikor Alt+F6 -ot nyomsz, akkor elkezdi felvenni egy avi fájlba és a köv. Alt+F6 -ig veszi. Én a visszajátszást (Highlight vagy teljes) szoktam felvenni, de akár meccs közben is lehetne, csak akkor nem ezzek foglalkozol.
A kész videót a capture mappába rakja, érdemes csak az értelmes részt felvenni, mert elég nagy lesz különben a videó.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111228 by dimetrodon
Jött egy új patch az adatbáziskeresőhöz. Ez nem fontos a mi karrierünkhöz, viszont ebben minden eredeti játékos benne van a 96/97-es verzióhoz, így érdemes felmásolni a swos_db_finder mappába. De nem lényeg.

Eladtam a srácot, akit vittek volna. Az elnök bejelentette, hogy a szezonban több játékost nem adhatunk el. A PC-s verzióban asszem max. 5 játékost lehet eladni és venni egy szezonban, az eladásnál elértük a limitet, venni még tudunk, bár kéne zsé.

Első meccs rögtön a kupa : )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #111229 by dimetrodon
Nem egy nagy lényeg, de két apróság: AX kihagytad Gomist a kezdőből. Ő ugye saját nevelés, így be kell rakni, ha nem sérült (vagy az volt? ha igen, akkor szori). Kovács P-t szintén.

Elsősorban RES/TRIAL + magyarok és ha még van hely, akkor a sajátnevelésű, most Gomis az egyetlen. A Boro ellen most rakom be : D

A másik, hogy az 5k-st azonnal ki kell rúgni. : )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111233 by dimetrodon
(Egyébként a szabályok tényleg nem a dolog lényegét jelentik, csak kell a nehezítés, különben szétnyerjük magunkat : )

M boro - Hereford (első meccs: 1-1)
Majdnem egyenlő esélyek, 20k-s védőnk fogta ez ellenfél 1.1M-s csatárát : D mellette több RES. Az igazi gond az volt, hogy a csatáraink impotensek, nincs bennük here! Nyomtam végig, de 90 perc alatt nem született gól. Az ellenfél szétrúgott, a padunk meccs közben 1 főre fogyott : D Jellemző kép a meccs 1. percéből (bár én csak ekkor egyszer rúgtam le) volt olyan, hogy felrúg, szabad, induláskor rrögtön felrúg szabad, induláskor felrúg szabad.

A 90. percben 3 támadásom volt, de Kovács P. ismét bizonyított. Azt, hogy gyenge. Itt a vége, idegenben rúgott góllal. Nem!

90 perc után brit szabályok szerint hosszabbítás, de hiába minden, változatlan a meccs képe, jövök, de minek. A vége 0-0, és a szabályok szerint ekkor már számít az idegen gól, kiestünk.
0-0 (1-1 után 1-1)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111235 by dimetrodon
Hereford - Northampton Town
A roppant gyenge ellenfél kötelező győzelem kellett volna, hogy legyen, de a csapatot megfogta a ligakupakudarc. Pontosabban jól indult a meccs, a 2. percben távoltól vezetést szerztünk, és jöttek a további támadások, viszont a ellenfél a második félidő elején egy fogható lövéssel egyenlített. Úgy tűnt, a fiúk nem tudnak felállni. A végén, a 85. percben egy kicsikart szabadból azonban az első gólt is jegyző, jobbszélsőként játszó Facey becsavarta a sorfal mellett, nem triviális helyről!
2-1

Mégsem örülhettünk maradéktalanul a meccs után, mert érkezett egy TRIAL player : D

Barnet - Hereford
Most remekül játszottunk, de Somogyi ismét bekapott egy könnyű gólt, innen jött az erőlködés, és ismét a 85.ben talált be Featherstone, mentve az 1 pontot.
1-1

A tabellát így is 4 ponttal vezetjük.

Gomis értéke már 30k, de újabb tehetség! Platt 40k-val indul! : )

Port Vale - Hereford
Magabiztos játék, Kovács P. távoli lövését a gülvonalon ütötte le a kapus, de Featherstone érkezett és 17 cm-ről magabiztosan bebelsőzte a labdát. A játék telejesen rendben volt, de a gólzápor elmaradt.
0-1

A meccs mérlegéhez hozzátartozik, hogy két csatárunk megsérült, viszont a két ifjonc, Gomis és Platt jól mozognak! A Magyar Foci Suli ontja a tehetségeket!

Utolsó meccsemen a tabellán minket követő Swindon Townt fogadjuk, ha vesztenénk, akkor is marad 1 pont előny, de ha nyerünk, akkor a 7 pont szépen fog festeni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #111238 by dimetrodon
Hereford - Swindon Town
A Swindon tényleg erős. A padon Paolo Di Canio ül, ez már eleve tekintélytparancsoló. Ami még nagyobb baj, hogy gyorsak. Ráadásul a 200k-s Featherstone mellé nem maradt más csatárom, így egy 130k-s LB-t, Heath-et hoztam föl passzolócsatárnak : D
Tényleg ijesztően gyorsan kezdtek, úgy tűnt, nehezebb meccs lesz, mint a Boro elleni. De jött megint Featherstone! Az előny birtokában nem nyugodtam meg. A második félidő kezdésekor szétrúgták egy RES-es M-ünket, aki addig is csigaként mozgott, de innentől kezdve gyakorlatilag hátrafelé ment. És nem rúgták ki a labdát. 50. perc nem tudok cserélni, 55. nem ment ki, 60. nem megy ki, 65. én nem fogom direkt kirúgni, 70. nem megy ki, 75. ki tud menni? 80. nem, 85. már végigjátsza, közben végig a para, mert verik a kp-n rendesen a srácot. Azonban a 90. percben hozzá kerül a labda, beleemel, Featherstone rátűzi, és akár direkt is bemehetett volna, de kapufa mellett érkező védőből kinevezett csatár Heath biztosít!
2-0

Első kétgólos győzelmem, rögtön a legfontosabb meccsen. Az agyonrúgott ifista hiába 4+-es, nálunk nem fog gyógyulni, mert a meccsen kikristályosodott az 5k-s értéke neki is, Így neki ls egy másik, a meccset közönségünk fújjolás mellett végigjátszót játékosunknak ajtót tudtunk mutatni.

Magyar játékos nincs a piacon, de csekkolja, aki átveszi gyakran! Eladni nem tudunk, így annyi a dolog, hogy az 5k-sokat el kell kergetni. Mindig játszatni: RES/T, magyarok + Platt és Gomis (vagy ha még lesz tehetség)!

Lehet átvenni, AX ls a többiek is, aki csak akarja, LESO3 a neve.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.274 seconds
Powered by Kunena Forum