Pilisborosjenő ÉLŐ játék március 15-16.

More
11 years 1 month ago #117539 by Abelxavier
Hali. Franc tudja hány centis hó van erre fele.
Úton állok, de nem indulok neki a nagy útnak.
Sajnálom, pedig már rákészültem...
Jók legyetek! HF!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117542 by dimetrodon
Sziasztok!

A katasztrófavédelem arra kér mindenkit, hogy ne induljon útnak. Nem tudom mennyire valós a figyelmeztetés. FLegby elviszi a lányát valahova 10 körül, és a tapasztaltak alapján döntünk, hogy neki merünk-e vágni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117543 by Hawkz
Nem tudnék megfelelő káromkodást használni arra, hogy mit érzek most...

Mondom magamnak, leszarom én a havat, bepakoltam már tegnap, teszek a katasztrófavédelemre is. Csak aztán 50 centi havat fújt a bejárati ajtóm elé a szél, az autóm előtt kb 1 méter tornyosul...

Szóval @ @ @ @ @ @ @@ @!!!!!!!!!!!!!

Így nem tudok elindulni... :(((((((((((

De legyen máskor is ilyen a tavasszal, mert most ez bántani fog sokáig megint. Bromi felvetette az ötletet, jól meg is szervezi, lehetne menni túrázni is, erre ez van...

Áhh...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117545 by bromberg
Ez a köcsög tél csak visszajött. Nálunk mostanában állt el, kb 5-10 centi között van. Az utcánk havas, a faluban a főút járható.
Szerintem a mai napot halasszuk el, ez a legbiztonságosabb megoldás. A család sem indul így neki ma anyósomékhoz.

Viszont várhatóan holnapra sokkal jobb lesz a helyzet, letakarítják az utakat, nem várható újabb hóesés. A hétvégén pedig ha csak lehet, anyósékhoz le fognak menni (mert nagyon ritkán jön össze, hogy após,anyós egyszerre otthon legyen), az terv, hogy holnap mennek.

Az a kérdés, hogy holnap van-e időtök/kedvetek kijönni, feltéve, hogy normalizálódik a helyzet?

Vagy keresünk egy másik időpontot április-május környékén. Kár, hogy így alakult, nagyon sokan összejöttünk volna ma. :-(









Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117546 by Abelxavier
Hali!

Igen, ez a köcsög téli időjárás a nemzeti ünnepen, nem illő...
Április nekem jó, ha lefixálunk egy ilyen hétvégét.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117547 by dimetrodon
:( De ez volt a jó döntés. FLegbyvel és Davkassal végig kapcsolatban voltunk és tanakodtunk. Davkasnak be kellettt menni dolgozni, mert valami szállítmányok elakadtak valahol, és az neki munkát eredményzett.

Találjunk egy jó áprilisi időpontot!

Viszont! Nem csinálunk egy onlinet, mondjuk ebéd után? Leglább Szesz is jöhet! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 1 month ago #117551 by szesezsek
Sziasztok! Sajnálom. Vicc ez a hó. Én leszek online...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117552 by bromberg
Srácok!

A helyzet Pilisborosjenőn gyökeresen megváltozott. Olyannyira, hogy a család elment anyósékhoz. Száraz az udvar, ahol eltakarítottam a havat, olvad és szárad. Az utcánk jól járható, a főút is. Ahogy olvastam Pesten is járhatóak az utak. Hamarosan rátok csörgök, hogy veletek mi van.

Szerintem érdemes lenne megpróbálni a holnapi napot (vagy akár ma estét), én attól félek, hogy hónapokig nem tudunk majd összehozni egy olyan hétvégét, amikor ennyien ráérnek.

Hawkz, AX, felétek mi a helyzet?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117553 by Abelxavier
Hali! Este még mínusz 10 fok lesz. (az a MÁV-nál necces, ha még havazik is, hát még az utakon)
Nekem az április jobb lenne. De már tervezzétek és úgy intézem a dolgokat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 1 month ago #117554 by dimetrodon
FLegbynek nem jó a többi nap, nekem talán igen, Davkast nem tudom. Viszont most Dinnye sincs, lehet, hogy megpróbálhatnánk egy áprilist.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.261 seconds
Powered by Kunena Forum