Re: Wrzuciłem coś od siebie - kliknąłem w baner.

More
14 years 5 months ago #75977 by Foka
Po każdym kliknięciu pochwalcie się, że już dziś kliknęliście w baner na stronie www.sensiblesoccer.pl !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #75978 by Foka
Zacznę ja

Dwa kliknięcia po jednym w pracy i w domu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #75979 by paczek
kliknięcie rano od siebie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #75981 by christophek
kliknąłem dziś po powrocie z uczelni

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #75988 by Foka
Potem Ruichi poda wartość jednego kliknięcia i będziemy sumować, jak to się robi przy okazji Pajacyków.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #76001 by olesio
Ja klikałęm dzisiaj po północy, jak tobię to codziennie specjalnie z pod IE, w ktorej nie mam blokowania reklam żeby zliczyło poprawnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #76008 by grobel

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #76012 by yesiu
Przypomniałem sobie, że dziś nie kliknąłem. Nadrobione ;p. BTW, jest tu może jakiś ekspert od javy czy czegośtam, żeby zrobić plugin np. do firefoxa przypominający o kliknięciu? Olesio może? W sumie można by też zrobić program offline, gdzie przy starcie kompa wyskakiwałoby okienko przypominające o kliknięciu w banner. Najlepiej bez możliwości zamknięcia, dopóki się nie kliknie :D. Dałoby rade coś takiego stworzyć?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #76016 by olesio
Ja nie mam pojęcia o javie i o pluginach do firefoxa, sam używam Opery, ale też nie interesowałem się jak tworzyć
od zera do niej wigety. A program ktory by przypominał może jakiś zrobić, ale są w sieci dostępne raczej gotowe
różne przypominacze. Tylko żaden nie jest uperdliwy żeby wymusić kliknięcie. Myślę, że można sobie wyrobić nawyk
i o stałej porze klikać. Ja robię to, tak jak pisałęm zawsze po północy, Zarowno klikam na sensible jak i pajacyka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 5 months ago #76017 by Lord Pablo
klikam, klikam jak mam drugie zmiany to rano, jak po nocce to w czasie obiadu, jak na rano to po pracy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.324 seconds
Powered by Kunena Forum