Re: Stowarzyszenie Sensible Soccer Polska

More
14 years 6 months ago #74053 by ruichi
ok.. spadła ;) (tez mi nowosc:P :D:D:D:) na mnie przyjemnosc przeprowadzenia spotkania inaugurajacego, czy moze raczej zalozycielskiego stowarzyszenia SWOS Polska we Wrocku. Nie wiem jeszcze czy bedzie to w piatek wieczorem, czy moze w sobote na poczatku/w trakcie rywalizacji (oczywiscie przed chlejoff) i naprawde nie wiem jak to dokladnie jeszcze bedzie wygladac.. malo wiem w sumie:P poki co. Jedno wiem napewno - nalezy wybrac wladze w wyborach wolnych i powszechnych (czy tajnych, to sie jeszcze zobaczy).
Dlatego potrzebuje kandydatow i potrzebuje ich znac do srody, do godziny 23.59.59 ;), bo trzeba sie przygotowac z listami itp, wiec musze miec troche czasu.
Kadydaci proszeni sa o wrzucenie sie tutaj, wraz z krotka notka o sobie: imie, nazwisko, pare slow ogolnie o sobie plus stolek na ktorych chciala by osoba wyladowac

Lista stolkow do obsadzenia:
Prezes
Vce prezes
Skarbnik
Sekretarz

2-3 Osoby do komisji rewizyjnej (jeszcze sprawdze dokladnie przez weekend)

Do tego dochodzi Vce prezes ds. online. Ten tytul bedzie przyznawany osobie sprawujacej nadzor nad rozgrywkami online, bo jak wiadomo reszta ma miec w reku wladze offlinowa, wiec miec mozliwosc dzialania w terenie itp.

Calosc bede updatowal na bieząco...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74055 by dior
;D Ciepła posadka, mniam, mniam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74063 by paczek
moim zdaniem, najlepiej aby prezesem i viceprezesem były osoby które organizują turnieje offline :)
łatwiej przy załatwiany... nic na przymus, ale Foka i Leman przemyślcie to :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74072 by Foka
Ważna rzecz ... jeśli Stowarzyszenie będzie zakładane we Wrocławiu - to członkowie zarządu będą musieli tu przyjechać na składanie dokumentów.

Ok moja propozycja do zarządu : LEMAN

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74075 by paczek
Moje propozycje do zarządu :

Prezes : Foka
Viceprezes : Leman
Viceprezes ds. online : Ruichi
Sekretarz : Dior
Skarbnik : Pablo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74076 by ruichi

Ważna rzecz ... jeśli Stowarzyszenie będzie zakładane we Wrocławiu - to członkowie zarządu będą musieli tu przyjechać na składanie dokumentów.


Wlasnie musze do konca zglebic to zagadnienie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74094 by Lord Pablo
Ruichi do spraw Online
Dior i Dzem by też mogli zająć stanowiska sekretarza i vice ale pewnie nie mają niestety czasu, a są wygadani, kumaci i na każdym ofie sie pojawiają.
Leman - hmmm też się nadaje tylko czy podejmie się czegoś więcej poza Lubinem?
Foka pcha polski wózek Swos już kilka lat ma doświadczenie -dajcie mu jakąś rolę w tym serialu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74107 by Basto_PL
Po co Skarbnik jak Leman i tak wszystko przepije ???? :D :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74117 by dior
Ja bym oczywiście bardzo chciał realnie działać w strukturach stowarzyszenia, ale zadecyduje logistyka, gotowość do pojawienia się na obradach/posiedzeniach, jakkolwiek nasze spotkania nazwiemy. Bez Foki, Romanqa, Lemana, Lobo i Ruichiego naszego stowarzyszenia sobie nie wyobrażam. Chyba kolejnymi naturalnymi kandydatami do sprawowania jakichś funkcji są: Lord, Dżem, , Pączek, Xflea i ja. Obsada stanowisk decyzyjnych powinna być determinowana możliwością uczestniczenia w zebraniach (jak często by się one odbywały?), reszta to już wolny wybór...Stanowisko Rzecznika Prasowego chętnie przyjmę ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74147 by paczek

kandydatami do sprawowania jakichś funkcji są: Lord, Dżem, , Pączek, Xflea i ja. Obsada stanowisk decyzyjnych powinna być determinowana możliwością uczestniczenia w zebraniach (jak często by się one odbywały?), reszta to już wolny wybór...Stanowisko Rzecznika Prasowego chętnie przyjmę ;D


Ja nie mogę, w stowarzyszeniu SSSP mogą być tylko osoby pełnotelnie :P :(

Ruichi do spraw Online
Dior i Dzem by też mogli zająć stanowiska sekretarza i vice ale pewnie nie mają niestety czasu, a są wygadani, kumaci i na każdym ofie sie pojawiają.
Leman - hmmm też się nadaje tylko czy podejmie się czegoś więcej poza Lubinem?
Foka pcha polski wózek Swos już kilka lat ma doświadczenie -dajcie mu jakąś rolę w tym serialu

Główne decyzje w różnych sprawach podejmuję prezes i viceprezes.. dlatego podałem Fokę i Lemana jako dwóch organizatorów największych turniejów offline w Polsce :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum