Składy w SWOS

More
10 years 2 months ago #122975 by parsi
Składy w SWOS was created by parsi
Pytałem na ppa.pl ale nie dostałem odpowiedzi, wy znacie odpowiedź:
W latach 90 grałem na Amidze w SWOSa 95/96. Ostatnio tak z ciekawości odpaliłem sobie SWOSa 96/97 na PC. Ku mojemu zaskoczeniu nie ma w polskiej lidze Odry Wodzisław, a grała już w tym sezonie w 1 lidze (obecna ekstraklasa). Czy składy w wersji 96/97 są z tego sezonu czy z wcześniejszego (95/96)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago #123003 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Składy w SWOS
Tego nie wiem. Ale chyba najprościej będzie jeżeli pobierzesz adfy, na przykład z plantemu. I porównasz sobie składy kilku drużyn. Wtedy będziesz miał odpowiedź czy są one identyczne.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #123015 by Bliszka
Replied by Bliszka on topic Re: Składy w SWOS
Składy pochodzące z oryginalnej wersji 96/97 Liga Polska są składami z sezonu 1995/1996. W następujących po sobie edycjach, ważniejsze ligi aktualizowane były w całości, natomiast aktualizacja w mniej ważnych ligach, sprowadzała się tylko do korekty. Prawdopodobnie zadecydowała o tym niska przydatność aktualizacji mniej ważnych lig. (Po aktualnej liczbie fanów można stwierdzić, że chociaż z tego względu Liga Polska zasługiwała na aktualizację). Korekta polegała na podmianie nazwiska wytransferowanego piłkarza, ale tylko takiego, który przeszedł do ważniejszej ligi (np. A.Woźniak, FC Porto). Porównanie składów ze wszystkich wersji jest na www.swos.pl/porownanieskladow.html .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum