Ankieta - Skad dowiedziales sie o ss.de/ss.pl

More
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #29948 by dzem
Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli skuteczniej promować SWOS Online. Będziemy wdzięczni za oddanie głosu. To tylko 3 sekundy, a możecie uratować życie miliionom, które nie zdają sobie sprawy co tracą! 8)

P.S. Tam gdzie w nawiasach są pytania, prosimy o umieszczenie posta z podaniem dokładnych informacji. Dzięki!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago - 16 years 4 months ago #29949 by Intermario
Kwiecien - maj 2004 rok, pierwsze dni internetu ADSL, szukalem czy jest SWOS online i po 2h znalazlem ss.de przez GOOGLE :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29950 by Spankin
pierwszy mecz zagrałem 15 czerwca 2007 a dowiedziałem się od Inblooma ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29951 by dzem
Sierpien 2004. Szukalem mozliwosci gry we dwoch (offline) na jednej klawie. Znalazlem cos lepszego:)
W pierwszej chwili nie docenilem ss.de. Sciagnalem Sege Online i nie pamietalbym nawet skad. Ale na kaillerze Fclan mnie doinformowal (ktory przygode zaczal chyba tego samego dnia).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29952 by Skott78
2 tygodnie temu na torrenty.org

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29953 by Kalasznikov
Dowiedzialem sie od Dareckiego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29957 by lobo
Maj tego roku z google na ss.de. Nie wierzylem ze mozna fajnie grac online, dopiero Pallister mnie na turnieju namowil.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29964 by Tomplus
Znalazłem na stronie z linkami do stron Sensible - teraz juz nie istnieje ta lista.
Sledze ss.de od samego początku. Pamiętam jak wyglądała poprzednia strona niemieckiej sceny SWOSa tworzona przez ElMichaja.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29973 by OLIUSTKA
przypadkowo na google.szukalem sensible zeby mozna bylo sciagnac i sobie pograc i udalo mi sie znalezc to:))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 4 months ago #29977 by Lord Pablo
Dowiedziałem się od Piotra Knapika pseudonim PIK Podpowiedział mi że jest takie coś nawet zagrał ze mną Online mecz. Ale całą reszte typu rejestracja na ss.de Mirc i ligi dochodziłem już sam gdyż jakoś nie miał czasu mi wytłumaczyć. Potem wszedłem na ss.pl dopadłem Foki GG i od tego dnia jestem tu z wami :) do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.191 seconds
Powered by Kunena Forum