TSL 10/15 Haberlesme Basligi

More
8 years 6 months ago - 8 years 5 months ago #130167 by CocaCola
Evet dostlar,

1 Ekim itibariyle bulamadiginiz rakip ile haberlesme icin veya ayin sadece belirli gun ve saatleri musaitseniz lutfen bu baslik altinda paylasiniz.

Simdiden hayirli bir sezon olmasini en icten duygularimla temenni ediyorum.
SIKI dur avrupa, ayak seslerimiz gelmeye baslayacak... :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
8 years 6 months ago #130175 by mrsensible
1 ekimi sabırsızlıkla bekliyorum
hepimiz için hayırlı olsun şimdiden :)

• OssiTR
  • OssiTR's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
8 years 6 months ago - 8 years 6 months ago #130261 by OssiTR
Replied by OssiTR on topic Re: TSL 09/15 Haberlesme Basligi
1 Ekim bende sabırsızlık içinde bekliyorum.Burada Türkiye Ligi maçları oynamak ayrı bir zevk ve güzel olucaktır.Ayrıca TSL 3 yıldır uzun bir ara vermiş görüyoruz ki benim sensible bu yıl katılmamla ayağım uğurlu geldi sanırım ;) 3 yıl aradan sonra TSL maçları oynayacağız.Daha daha fazla katılımın olması dileğimle eski oyuncularıda işlerinden müsait bulurlarsa Ligimize katılsınlar.Sözü uzatmadan Şimdiden hayırlı ve bol gollü maçlar olsun :)
Bu arada herkesin mübarek Kurban Bayramını kutlarım arkadaşlar :)

• OssiTR
  • OssiTR's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
8 years 5 months ago #130392 by OssiTR
Replied by OssiTR on topic Re: TSL 09/15 Haberlesme Basligi
Selamlar;

Bakıyorum ne güzel TSL sayımız artmış 10 kişiyiz :)

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonundan açıklama bekliyoruz şu anda ligimiz onlien olarak yer almıyor ve Fikstür oluşmasını bekliyoruz maç atmak için ;)

1 Ekim geldide çattı bile bol gollü güzel maçlar olması dileğimle iyi olan Şampiyon olsun Başarılar herkese Beyler :)

More
8 years 5 months ago #130482 by CocaCola
@OssiTR
Fikstirü ayın ikisinde ekledim. Online Leagues sayfasına da TSL bugün itibariyle eklenecek.

Bu arada; hafta ici hergun 21:00-23:00 arasi (bu aksam haric) #sensible.tr kanalinda olacagim. Baslayalim artik lig maclarimizi yapmaya.

More
8 years 4 months ago #131194 by alpino
Aloo alooo alooooo aloooo aloooo aloooooooo aloo alooooooo aloooooooooooo alo alooo alo aloooooo alooooooooooooooooooooo aloooooooooooooooo aloooo alooooo alooooooooooooo alooo alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooalooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

More
8 years 4 months ago #131195 by alpino
anlayan anlamıştır

More
8 years 3 months ago #131728 by alpino
Arkadaşlar :) where are you? Bu ay yine çok az sayıda maç oynandı.Ay bitmek üzere..FOR YOUR INFORMATION..Bu sefer ingilizce ekledim.Bir sonra arapça yazacağım :D

More
8 years 2 months ago #131779 by CocaCola
alpino ya katilmamak elde degil... 2016 umarim ki Sensible askini dolu dolu yasayacagimiz bir yil olur.

Sensible Turkiye olarak ligde eksiksiz mac yapalim lutfen. Ayin ilk gunlerinden baslayarak maclarinizi yaparsaniz daha iyi olur. Hem boylelikle ay icinde bir gun kararlastirip resmi olarak TSL Kupasi da yapariz.

More
8 years 2 months ago #131789 by alpino
teşekkürler cola!

always swos!

Time to create page: 0.204 seconds