Yeni Başkan & Seçimler

More
15 years 10 months ago #41835 by scouser
:D

aldığım paranın hakkını vermeye çalışıyorum... ne demekk :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 10 months ago #41844 by Eleven
olm hani aramizda kalacakti para olayi? :P

More
15 years 10 months ago #41857 by tmac
kimse yanlış anlamasın ama başkan olarak eleven dan başkasının bu işi daha iyi yapabileceğine inanmıyorum.her nekadar 2.lige düşÃ¼rsede :)

More
15 years 10 months ago #41864 by scouser

kimse yanlış anlamasın ama başkan olarak eleven dan başkasının bu işi daha iyi yapabileceğine inanmıyorum.her nekadar 2.lige düşÃ¼rsede :)

aynen bende bu şekilde düşÃ¼nüyorum..

bu arada topic in baş tarafı çok eski... aranıza ilk katıldığım günleri yad ettim..

More
13 years 8 months ago #87936 by mrsensible
qmerci ve frentzenin buyuq emekleriyle tekrardan başlayacak olan ligimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun diliorm
bilindiği uzere koklu olan ligimizin uzun vadeli ve basarılı olması adına oncelikli olarak başımızdaki kişilerin yani lig adminlerinin adil olarak demokratik yollardan seçilmesi kanısındayım bunun içindirki sevgili arkadaşlarım kendilerini aday gosterecek olan kişilerin burdan yada yeni acılacak bir sayfa uzerinden oylamanın yapılması gerektigi kanısındayım unutmayalımki secilecek olan kişi yada kişilerin hemen hergun irc kanalları uzerinde olması gerektiği ve yaptırım gucunun olmasıdır bundan dolayıdırki adil bir seçimle aramızdan 1 yada birkac kişinin tekrar soyluorum adaylıgını koyup bizim oylamamızla bir yerlere gelmesi gerektigidir bu konuyu gundeme getrmek istedim saygılarımla...

More
13 years 8 months ago #87937 by mrsensible
eklemek istediğim bişey daha var
bu konuda duyarlı olursak hepimiz enazından kendilerini aday gosterecek olan arkadaşlarımız olrsa bir POLL acar oylamamızıda vakit kaybetmeden yapmıs oluruz...

More
13 years 8 months ago #87938 by qmerci
.. ÖNCELİKLE TSL HERKESE HAYIRLI UGURLU OLSUN ; ....MR.S YE TEŞŞEKKÃœR ... ESTAGFRULLAH BİZ SADECE BUNUN OLMASI GEREKTİĞİNİ DÃœŞÃœNÃœP TURKIYE SİZ Bİ SWOS OLAMAYACAĞI KANAATİYLE EFSANELERİ Bİ ARAYA GETİRME GAYRETİNİ GÖSTERDİK... ELBETTE MR.SENSIBLE ; Ki BU EFSANELDEN BİRİDİR KENDİSİ ... ÖNCÃœLÃœK EDİP FORUMDA KONUYU BİZLERLE PAYLAŞTI.. HERKESİN FİKRİNİ DİLE GETİRECEĞİ KANAATİNDEYİM... ŞİMDİDEN HAYIRLI UGURLU OLSUN.. AMAÇ DAHA GÜÇLÃœ -KESİNTİSİZ - AKICI - BÃœTÃœNLEŞTİRİCİ Bİ TURKİSH LEAGUE VE TURKİSH SWOS COMMUNİTY ...

ALPINO ARKADAŞIMIZ TEK BAŞINA OLDUKÇA SIKINTI İÇİNDE UZUN SÃœRE BUGÃœNLERİN GELMESİ Nİ İSTEDİ ..Bİ BEKÃ‡İ GİBİ SORUMLU BİR ŞEKİLDE TEK BAŞINA DA OLSA sensible.tr KANALIMIZI BİRAN OLSUN BIRAKMADI... İHTİYAÇ OLAN SADECE KIVILCIMDI ..ONU DA BİZ ATEŞLEDİK .. ALPINO HERKESİN SEVDİĞİ , BÃœTÃœNLEŞTİRİCİ Bİ İNSANDIR... ONUN DIŞINDA BİZE DÃœŞEN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DESTEK OLMAKTIR... TABİ DİĞER ARKADAŞLARIMIZ DA OLDUKCA SAYGIDEĞER İNSANLAR... BU SAHSİ KANAATİMDİR. saygılarımla ;)

More
13 years 8 months ago #87944 by alpino

Öncelikle aramıza yeni katılan dostlarımıza tekrar HOŞGELDİNİZ diyorum ve online SWOS Dünyası nda güzel günler diliyorum.Sensible Türkiye Camiası nın mutlak büyümesi ve genişlemesi gerektiği düşÃ¼ncesinden hareketle SWOS a gönül verenlerin daha çok bir araya gelmesi ve organize olması gerekliliği doğmuştur.Aksi takdirde SWOS un yeryüzünde evi kabul edilen SS.DE ortamında Türk oyuncusu nun varlığı gözükmeyecektir.Yenisi eskisi bir bütün olmak zorundadır.Mücadele elbette olacak aramızda, ancak kırgınlıklar asla olmamalıdır.Sensible ın ruhuna aykırı hareket edilmemesi gerekiyor.Bu yalnız bizlerin arasında değil tüm oyuncular arasındada geçerli bir vazifedir.Vazifedir çünkü bizler bu oyunu yaşatmak istiyoruz.

Şahsıma yapılan güzel açıklamalar için teşekkür ediyorum.Bu zamana kadar Swos Türkiye Camiası adına çok büyük emekleri olmuş arkadaşlarımızı unutmak mümkün değildir.Herzaman beyefendi kişiliği ile gönüllerde taht kurmuş bir enbino yu ve Sensible Türkiye Camiası nın herşeyi ile ilgilenen ve bu camiaya büyük başarılar kazandırmış olan CocaCola yı unutamayız.

Sensible Türkiye Camiası na hizmet vermek için Başkan olma zorunluluğu olduğuna inanmıyorum fakat illaki bir başkan seçilmesi gerekliliği var ise ve benimde adım geçiyor ise gurur duyarım.

Hepinize Teşekkürler.

More
13 years 8 months ago #87975 by mrsensible
Diğer arkadşlarımın da bu konu hakkındaki düşÃ¼ncelerini paylaşmalarını isterim...
Konuya olan duyarlılığınız için tekrardan teşekkur ederim...

More
13 years 8 months ago #87981 by Eleven
Sevgili arkadaşlar,

Babamın vefatından sonra uzun süre oyundan ve camiadan ayrı kaldım. Şimdi görüyorum ki ligimiz müthiş bir istekle tekrar hayata geri dönmeye hazırlanıyor. Uyuyan devi canlandırmak için çalışan, fikir üreten herkese teşekkür ediyorum.

Açıkçası ligin bir daha oynanacağını düşÃ¼nmüyordum. İki - üç sene evvel 20 yi aşan oyuncu sayısıyla yapılan kupalar ve (her ne kadar oynanmasa da) bir 3.ligin varlığından sonra yükseleceğini umut ettiğimiz oyuncu sayısı her ay düştü. Ben, kendi adıma, o zamanlarda, birkaç arkadaş ile birlikte elimizden geleni yaptığımızı düşÃ¼nüyorum: Büyük firmalara iletiler gönderip Türkiye Ligi ne ve Avrupa Kupaları na sponsor olmalarını bile teklif ettik. Hatta Avrupa Kupaları nı başlatma amacımız, Türk Ligi ni daha çekici hale getirmekti.

Kafka nın hazırlamaya başladığı tüzüğümüzü çeşitli nedenlerle yürürlüğe koyamadık. Tüzük, lig ve kupaların statü ve kuralları, genel oyun kuralları, şeçimler gibi konuları barındırmaktaydı. Bir yönetim kurulu oluşturmak, belirli aralıklar ile yönetim kurulunu seçmek, yönetim kurulunun görevlerini ve kimlerin yönetim kuruluna seçilebilileceğini belirlemek, kuralları sezon ortasında olaylara göre değiştirmek ya da yeni kural koymak yerine, yönetim kurulunun beraber aldığı ve belirli bir tarihte yürürlüğe geçecek kurallarla hareket etmek, tüzüğümüzün amaçlarından biriydi.

Sizlerden isteğim bir tüzük oluşturup, oy birliği ile kabul etmek, daha sonra da yeni başkanı seçmektir. Kimsenin adaletinden şÃ¼phem yok, ancak başkan adaylarının da en az 1 yıllık aktif üyeliğinin olması, oy kullanabilmek için ligde en az 2 sezon yer alıp maçlarının yarısından fazlasını oynamış olmaları gerektiğine inanıyorum. Eğer kabul ederseniz tüm tüzüğü buraya yazıp oylamaya açabilirim. Başkanı ve yönetim kurulunu da bu tüzüğe göre seçebiliriz.

Son olarak, isim yazdırıp da lige katılmak meziyet değil. Önemli olan maçların oynanması. Umarım Bu ay açılan lig bir dahaki ay kapanmaz. Herkese açacağımız yeni dönemde muvaffakiyetler ve SWOS dolu günler dilerim.

11

Time to create page: 0.216 seconds