Re: Wrocław Open 2009 - Edycja 2 - 17 Październik 2009 !

More
14 years 7 months ago #72521 by paczek
Ważniejsze z rozmowy z hostelem, w którym spaliśmy w tamtym roku :)

Avantgarde 21:55:58
w tym terminie mamy dużo dostępnych miejsc na chwilę obecną
Avantgarde 21:59:37
jeśli chodzi o pokoje 5,6,7-os cena wynosi 28zł/os/dobę, miejsca w pokojach 3,4 osobowych 35zł/os/dobę
Avantgarde 21:59:49
pokoje 2-osobowe 45zł/os/dobę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago - 14 years 7 months ago #72522 by paczek
Ewentualni hostelowcy :

1. Pączek (piątek, sobota)
2. Soja (piątek, sobota)
3. Ruichi (piątek, sobota)
4. Christophek (piątek, sobota)
...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago #72610 by Foka
OK zamawiałem dziś puchary. Do jutra coś mogę ewentualnie zmienić.
Porobiłem zdjęcia pucharów na półkach w sklepie :D

Na razie przyjąłem taką wersję i jeśli do jutra się nie odezwę to tak właśnie będą wyglądały puchary :

PC i Amiga dla wszystkich :

File Attachment:



PC i Amiga dla Polaków :

File Attachment:



A tu opcja 3ecia nad którą się jeszcze zastanawiałem:

File Attachment:



Tak jak mówię, jeśli jakieś uwagi to do jutra rana.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
More
14 years 7 months ago #72925 by Lord Pablo
Niestety mój przyjazd staje się bardziej nie możliwy niż realny. Mojej Adze skończyło się właśnie macierzyńskie i nasze kochane polskie prawo nakazuje jej iść do pracy zostawiając małe dziecko w domu z jakimiś ciotkami, niańkami itd. Obecnie szukamy dla niej jakiejś rozsądnej pracy najlepiej na pół etatu by miała więcej czasu dla dziecka, a do domu zawsze jakieś pieniądze przynosiła, a co za tym idzie obecnie tylko z mojej wypłaty opłacamy rachunki, żarcie itd. Naprawdę nie było z czego odłożyć na Wrocek mimo ze bardzo mi zależało. Sponsora raczej nie znajdę a w totka raczej też nie wygram.

Przykro mi strasznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago #73144 by xflea
OGŁOSZENIE

Jeżeli ktoś z Górnego Śląska jest zainteresowany transportem na WO, to mam jedno miejsce w samochodzie.

Marszruta jest następująca:

- Wyjeżdżam z Bielska w piątek na lotnisko Pyrzowice po Bułgarów (przylot ok. 14.30), potem do Wrocka. Myślę że ok 18 będzie można już zaczynać imprezy integracyjne :)

- Powrót w niedzielę jak się wyśpię (to będzie zależało jak się ułoży (do której) granie w sobotę). Bułgarzy śpią z niedzieli na poniedziałek w Pyrzowicach więc tam ich będę odwoził.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago #73446 by Lord Pablo
ma ktoś zbędne 200 złotych? za które mógłbym przyjechać do wrocka :D pytam wprost i zaznaczam że ja pragnę dostać te 200 by być tam z wami, żeby ewentualny dobry wujek nie mylił podarunku z pożyczką bo ja pragnę dostać a nie pożyczać :D i ten mój wpis to nie są żadne jaja tylko akt desperacji bo ja bardzo chcę tam być...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago - 14 years 7 months ago #73482 by olesio
Przykro mi Pablo, ja jestem biednym rencistom i ledwie sam będe miał kasę na Wrocek, ale może zrobić jakaś zrzutkę po 10 zł,
to by się musiało dołożyć tak z 20 osób no i to w ciągu dwóch tygodni maksymalnie żeby pieniądze wpłynełu na konto do Ciebie.
Tylko że jak z dołożeniem się glupich 28 zł na server co miesiąc są niestety problemy to nie wiem jak będzie w tym przypadku.
Btw, kiedyś dawno temu w 2001 roku byłem wraz ze społecznością kanału #volleyball (na ircnecie) na turnieju Ligi Światowej
w Katowicach. Wprawdzie wyjazd i pobyt każdy sobie sam opłacił, ale był jeden dobry zwyczaj tej społeczności że jak ktoś na
mecz Polaków nie miał biletu (bo na pozostałe mecze rozgrywane od rana mieliśmy wejścia) to kupował u koników tuż przed
meczem, pod Spodkiem za 50 zł, a cztery osoby z grupy które miały już wcześniej opłacone wejściówki bądź akredytacje to
się po 10 złotych na ten bilet dokładał z własnej kieszeni i w ten sposób wejscie na mecz daną osobe kosztowało 10 złotych.
Może podasz dane do przelewu to ktoś poza mną wpłacił by Ci te 10 zł - to by się uciułało kwotę 200 zł jaka jest Ci potrzebna.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago #73486 by ironghost
świetny pomysł 10 zł to nie jest majątek więc myśle że damy rady zebrac te 200 zł :) i pablo sie pojawi na wrocku tylko podaj konto :D i działamy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 7 months ago - 14 years 7 months ago #73487 by Lord Pablo
96 1470 0002 2213 4546 7000 0001 ---numer konta

Pablo daje 50zł :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.264 seconds
Powered by Kunena Forum