Re: [PC] 1 Lubin - (...) Sensible Liga - 4. sezon (Francja)

More
14 years 3 months ago - 14 years 3 months ago #78020 by paczek

No to zajebiście. Ktoś chyba robił zdjęcia tabel na koniec to ważne do generalnej. Wyników 1 ligi nie da się odtworzyć? Madziar INFORMATYK chyba je zapisywał ? Ręce lecą ... nawet opadają

Znany jest termin następnej kolejki ligi ? Leman chyba jakiś podawał ostatnio. Przypominam, że termin podawany jest praktycznie na miesiąc przed nie po to, że Lemanowi się nudzi tylko po to aby każdy miał czas się do tego terminu odpowiednio przygotować czyli zaplanować sobie kilka godzin na spotkanie.

Piszę to po to, że organizatorzy Ligi mają już serdecznie dość ciągłego poganiania i przyśpieszania rozgrywania meczy. Nie po to się spotykamy ! ! ! Proszę wziąść to pod uwagę na następnej kolejce.

Co do tych wyników to nie wiem co napisać nie mam na to siły. Od następnej kolejki Pączek zobowiązany jest zaopatrzyć każdą ligę w kartkę i długopis do wyników - na ochotnika wytypowany jednomyślnie przez organizatorów Ligi.


1. Tabela 1-szej i 2-giej ligi jest zrobiona, 3-ciej nie ma bo za późno się MadziaR skapnął, że save nie robił.
2. event od kilku dni na ss.de jest wrzucony, więc o co kaman o termin
3. Zobowiązany? Dzięki, że mnie informujecie. Niestety tym razem muszę odmówić...bo raz nie lubię jak mi się coś narzuca bez mojej wiedzy, dwa po prostu nie mam już czasu i tak że jestem na prawie na każde zawołanie w TV i wpisuję wyniki na ss.de. Więcej już na siebie nie wezme.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78037 by LeMaN

Za wyniki jest odpowiedzialny niejaki Chris 1:5 ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78042 by Foka
A ja pośpieszać będę bez względu na wszystko. Pamiętajcie, że dla mnie liga to przynajmniej 3,5 godziny więcej niż dla Was. Zresztą Wy nie musicie wychodzić od razu jak się skończy granie.

Druga i trzecia liga MUSI być zapisana na kompie bo sam zapisywałem AMEN !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ChrisSM
  • ChrisSM's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 3 months ago #78047 by ChrisSM
No jest szansa, że 12 stycznia znowu mnie nie będzie :-\

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago - 14 years 3 months ago #78056 by romaneq
OK przyjąłem.

Pod nieobecność Chrisa ja jestem zobowiązany do pilnowania wyników. Wezmę 3 kartki i 3 długopisy albo notebooka nie ma problemu. Trudniej będzie z czasem bo będę jeszcze odpowiedzialny za kompy.

Przypominam, że w naszej lidze nie ma świętych krów. My się nie angażujemy w żaden sposób do rozgrywek online czy offline innych organizatorów i tego samego oczekujemy w stosunku do naszej ligi !

Przykro mi, że to piszę ale po prostu nam się to nie podoba i trzeba o tym powiedzieć :(


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago - 14 years 3 months ago #78067 by romaneq
12 stycznia następna kolejka.

Z wynikami powrócimy do starego systemu czyli każda liga będzie zapisywać wyniki po każdym meczu na kartce, chyba że będzie Chris, który się tym porządnie zajmie. 2 i 3 liga po raz pierwszy zagra na komputerach z dźwiękiem :)

Padło trochę mocnych słÃ³w z mojej strony ale taka rola organizatora, który albo robi to jak należy albo będziemy mieli SWOS OPEN 2008.

Albo WSZYSCY stosują się do zasad panujących na lidze tak żeby KAŻDY jej uczestnik czerpał z niej radość i satysfakcję albo siedźmy w domu i drapmy się po jajach i czekajmy aż może ktoś zorganizuje to lepiej i wszyscy będą zadowoleni i uśmiechnięci bo się romaneq przypierdala.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ChrisSM
  • ChrisSM's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 3 months ago #78071 by ChrisSM
Dobre z tymi jajami, ja powiem więcej, drapac to się mogą tylko ci co grają na dżojach bo mają jedną rękę wolną ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78252 by LeMaN

Jaki tu spokój na na na na ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ChrisSM
  • ChrisSM's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 3 months ago #78265 by ChrisSM
Nikt się nie bawi na na na na ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78277 by Foka
Mam mocne postanowienie noworoczne - więcej czasu spędzać z rodziną. Tak więc, co by je wprowadzać w życie muszę zawiesić na czas bliżej nieokreślony swoje wyjazdy na ligę zwłaszcza, że teraz pewnie by się to wszystko wydłużyło, jak nie będzie poganiania.

Dzięki za zabawę, miło było - swoją drogą dobrze jest ze sceny zejść niepokonanym :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.395 seconds
Powered by Kunena Forum