Re: Mistrzostwa Świata SWOSa w Polsce - Wrocław 21/22 Sierpień 2010

More
14 years 3 months ago #77906 by ruichi
my z chesmarem pracujemy nad stronka powoli... powooooli :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #77933 by chesmar
powoli bo graficzka nie ma czasu:/ teraz pare dni wolnego to cos zaczne i ja rysowac, jak bedzie layoucik to bedzie juz z gorki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #77994 by yoda
Bede... blizej już nie będzie więc trzeba się postarac zeby przyjechac:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78007 by olesio
Ja również postaram się być razem ze zwycięzcą tegorocznego ChlejOff - ŁukaszemPogoń
oraz moze uda się jeszcze kogos przywieźć z Grodu Gryfa, moze Marasa85 i/lub Gomesa :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78024 by chesmar
trzeba przywozic chlopakow(dziewczyny mile te widziane:)) jak najwiecej:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78026 by paczek

trzeba przywozic chlopakow(dziewczyny mile te widziane:))  jak najwiecej:)


no ja namawiam Yesia :P on z Lublina to byście się nim zaopiekowali ;D
młody gniewny z online :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago #78052 by ROO10
ja będę, przekonała mnie obecność mistrza chlejofów, z którym chętnie się zmierzę :)

mam kilka pytań odnośnie organizacji:

1. gdzie odbędą się rozgrywki? to będzie w jakiejś sali gimnastycznej, większym pubie czy może w chacie foki? (wtedy martwiłbym się o kolejkę do wc) :)
2. czy przed meczami obowiązują badania alkomatem (jeśli tak - czy ktoś zna sposób jak je obejść? :D ) ?
3. czym się różni funkcja GłÃ³wnego Organizatora od funkcji Dyrektora?
4. czy zadbaliście już o odpowiednie nagłośnienie podczas turnieju? mam tu na myśli mikrofon do wywoływania zawodników + zestaw kolumn. biorę udział w wielu turniejach darta z liczbą uczestników +/- 100 i wiem, że nagłośnienie jest niezbędne. mogę pomóc w tej kwestii (to mój zawód) z tym, że z Poznania sprzętu pociągiem raczej nie przywiozę, no chyba że namówię brachola żeby jechał ze mną (też gra w swos) to bym mógł pomyśleć, ale on na 3 dni raczej nie da rady jechać...
5. czy można brać udział w kilku kategoriach na raz? np swos-amiga (na drzoju) oraz swos na pc?

Jeśli chodzi o puchary i medale - polecam firmę Bil-Cup z Poznania, to sponsor mojej drużyny darta, można u nich zamówić praktycznie każde trofeum, mam u nich mały rabacik - jakby co mogę pomóc.

ciao!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 3 months ago - 14 years 3 months ago #78054 by lobo
1. www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=15790.0 w tym topicu masz wszystko opisane a tu masz stronke centrum szkolen na terenie ktorego odbeda sie Mistrzostwa www.csid.pl/wroclaw.php

2. nie ma potrzeby omijania niczego, kazdy turniej SWOSa odbywa sie na kilku plaszczyznach a zawody ChlejOFF sa nieodzownym elementem rozgrywek

3. nie wiem

4. kazda pomoc mile widziana

5. PC SWOS w sobote, Amiga w niedziele, oprocz tego xbox i turnieje friendly

Pucharki i medale zamawiamy takie same jak w poprzednich latach dla zachowania tradycji.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #78334 by paczek

ja będę, przekonała mnie obecność mistrza chlejofów, z którym chętnie się zmierzę :)


Przypominam, że Mistrzostwa Świata w CHLEJ_OFFach broni Leman, więc przynajmniej ten tytuł trzeba obronić w tym roku :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #78558 by ironghost
Jeśli sie nic nie wydarzy to bede na 100%

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.286 seconds
Powered by Kunena Forum