Re: VI Lubiński Turniej Sensible Soccer - 12.06.2010 - INFO

More
13 years 10 months ago #85482 by paczek
nagrody wypas :)

wiec tak :
Romaneq odpowiedzialny za odebranie Niemców, ja odbieram Polaków :)
jak coś mój numer kom : 723-529-967 :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ChrisSM
  • ChrisSM's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
13 years 10 months ago #85502 by ChrisSM
To ja odbiorę tego gościa z Argentyny ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85503 by paczek

To ja odbiorę tego gościa z Argentyny ;)


Ty będziesz odbierał podobnie jak Leman Polaków ze mną bo wszyscy o tej samej porze będą :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85504 by Primo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85505 by Foka
Panowie dwie sprawy :

Amigi :

Bobbie, Foka, Dior, Barto, Dzem i Roman (ewentualnie weź tą 600) - załatwcie tyle tv ! Zagramy 6 grup po 5 ewentaulnie 6 zawodników razy 2.

DRUGA SPRAWA, PRZEPRASZAM, ŻE TU, ALE MOŻE KTOŚ WRESZCIE ZAUWAŻY MOJE APELE :

JEŚLI CHCECIE BY MISTRZOSTWA ŚWIATA ODBYŁY SIĘ W POLSCE WPŁAĆCIE MI W LUBINIE PIENIĄDZE W PRZECIWNYM RAZIE ORGANIZACJA TEJ IMPREZY STRACI SENS. 320 ZŁ !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85551 by romaneq
Foka

jak to załatwcie tyle tv do amig ? nie bardzo wiem jak mam to rozumieć ? miało być wszystko dogadane z amigami :(
Dior i Bobbie z tego co pamiętam przywiozą cały komplet ja także cały komplet więc to są 3 pełne amigi

żeby nie było lipy, że się okaże na miejscu że nie ma na czym grać... daj znać ile jeszcze TV mam załatwić jeśli potrzeba to to jakoś jeszcze ogarnę - tylko jak najszybciej :)
pozdro :)

tak czy siak PC są gotowe nawet na 8 grup + 1 awarię ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago - 13 years 10 months ago #85552 by Foka
no kiedyś pisałeś tu, że tv Wy ogarniecie. Zaraz zresztą poszukam ... tego postu.

Co by nie być gołosłownym :

OK

Foka 2 amigi, dyskietki, kable też jak masz, monitory załatwimy my chyba, że coś masz


U mnie jest teraz problem z tv i sam już nie wiem, co zrobię przed MŚ bo wszystko pozamieniane na LCD .... , a że właśnie pisałeś, że załatwicie te monitory to teraz przed Lubinem sobie tym głowy nie zawracałem. Dajcie znać ile ewentualnie będzie brakować to pokombinuje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85557 by dior
Może nam się uda dwa skołować. Jeden TV już jest przyszykowany, drugi może się uda wydobyć, ewentualnie monitor LCD 17 i zewnętrzny tuner TV - powinno śmigać. Ale na 100% to będziemy jutro wiedzieli...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85558 by gomi
Przywioze monitor do amigi + komplet od barto(amiga, tv).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 10 months ago #85562 by romaneq
Aha faktycznie tak pisałem no to dałem ciała. Tylko, że zadeklarowałeś się, że amigami się zajmiesz więc powinno być już jasne na dzień dzisiejszy kto z czym przyjedzie i czego brakuje. Ja telewizory mogę załatwić bo nigdy z tym nie miałem problemu ale wolałbym mieć mniej załatwiania bo sam ogarniam całego PCta - od podstaw :(.

Więc oczekuje dziś odpowiedzi kto z jakim sprzętem przyjedzie - MÓWIĘ TYLKO O AMIGACH - mam na myśli dyskietki, KABLE, PILOT, amiga, monitor i najlepiej jeszcze do tego jakiś przedłużacz. I wszystko na 100% działające.

Mój zestaw Amigi to cały komplet i działa więc jedną już masz na 100% tylko, że A600 ale trudno.

Walcz i daj znać ;)

Dior nie zalało Was tam ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.211 seconds
Powered by Kunena Forum