Rzeszów Offline, czyli włÃ³czypij styczniowo;)

More
12 years 4 months ago #107921 by dzem
OK. Po kolei.
- Potwierdzam termin: 28.01.2012
- Sala zaklepana. Bedzie to mala knajpka w samym centrum miasta, ktora dla nas otworzy sie wczesniej;) Wpisowego nie bedzie, ale obowiazuje system lubinski, czyli wypada zamawiac alk u nich (lane 4,50zl wiec bez dramatu) wnoszenie tam swojego byloby troche kwasem:)
- Przyjezdzajacym w piatek oferuje nocleg u siebie. Bez luksusow (sofa/materace/karimaty) i w pewnej odleglosci od centrum ale za free;)
- Okazuje sie, ze nocleg w Rz to nie taka oczywista sprawa:) co tansze miejscowki w centrum ekipy budowlane powynajmowaly na pare miesiecy, ale w dalszej odleglosci jest tego sporo. Jak bede wiedzial ile osob bedzie to na pewno w jednym miejscu cos znajde:) 100m od miejscowy do grania jest schronisko pttk. Tanie i beda miejsca, ale ma twardy regulamin, ktory nie wiedziec czemu przestrzegaja, a ktory wiekszosci moze nie pasowac:)

A z ogloszen swieckich:
- Romaneq licze, ze jednak ktos sie z Toba zabierze, bo moze jakis PC by z Toba przyjechal?:)
- Xflea: Zajob
- Barto. j.w., ;)
- Foka: na ktora chcesz wrocic w niedziele? jadac kiedys do Wroclawia w 4h dojechalem, ale nad ranem:P Przy normalnym ruchu trasa z Rzeszowa do wjazdu na autostrade to ok. 2,5h, a pozostale 300km wg uznania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107925 by Foka
Na 12tą .... 13tą maks. Romanie wchodzisz w to? Jeśli trzeba by wyjechać o 7ej rano?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107927 by romaneq
Tak 7 rano jest ok. A wyjazd w sobotę czy piątek ?

ps.
Dżem no PC wiadomo będzie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107929 by Foka
Mhm wolę sobotę .... łatwiej będzie z żoną negocjować :P Bo ja wiecie tu gadu ... gadu ... a jeszcze nie rozpocząłem negocjacji. :P A, kto ma żonę ten wie, że ja to sobie mogę chcieć :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107931 by dior
Ja prawie mam żonę. Delikatnie zasygnalizowaliśmy temat wraz z Primem na spotkaniu z naszymi prawie żonami w ostatnią sobotę. Słabo to wygląda Panowie niestety ;(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107932 by dzem
Dior, jest czas, powalczcie.. moze zbyt swiezo po Wrocku?:) w razie czego, bierzcie prawiezony i moja zona sie zaopiekuje;) w styczniu to nawet na narty pod Rzeszowem sobie skocza:)

Mhm wolę sobotę

przyjazd w sobote i wyjazd w niedziele o 7 to nawet browara nie zdazycie wypic:)

a tak w ogole to wszystkie te tematy znam i rozumiem az za dobrze;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107948 by romaneq
Ja nie kumam tego tematu z żonami zupełnie jest to dla mnie nie pojęte no ale póki nie mam to się nie odzywam :)

No właśnie jechać piwa nie wypić już we Wrocku byłem smutny bo wypiłem tylko jedno ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108001 by Ibenolos
RZESZOW?? ;D Jadem..rodzinke odwiedze ... :), pogram..browarka wypije.. ;D ;D ;D

Nocleg mam jak cos. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108021 by Foka
Mam zgodę! Wygląda na to, że można jechać!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108022 by Blazej_Bdg
no to super Foka :) Dla mnie 2 opcje będą dobre i chyba tylko takie są możliwe:

1. Wyjeżdżam z Bdg w piątek do wrocławia i od razu się przesiadam do auta Romana i jedziemy w piątek do Rzeszowa.
2. Wyjeżdżam z Bdg w piątek, mam nocleg we Wrocławiu jakiś darmowy i w sobote rano ruszamy samochodem.

O powrót się nie martwię, byle nie był w dzień turnieju :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum