Taka ciekawostka...

More
12 years 1 month ago #110212 by dior
Taka ciekawostka... was created by dior
Może odpalą też swosa? Może dałoby się pod nich podpiąć i zorganizować turniej? :)

www.ppa.pl/aktualnosci/dawne-komputery-i-gry-2012.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110218 by Blazej_Bdg
Replied by Blazej_Bdg on topic Re: Taka ciekawostka...
Fajnie to wygląda, dobry pomysł Dior.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110231 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Taka ciekawostka...
niedawno myslalem, jak mozna tchnac zycie w nasza scene i jedna z koncepcji zaklada scisla wspolprace z innymi retro-wcami, ale nie znalazlem nic na tyle ciekawego. A link, ktory dal Dior wyglada naprawde dobrze. skoro tutaj juz ktos wykazal sie determinacja do organizacji 3 wydarzen to brzmi powaznie. dobrze byloby nie przegapic tego kwietniowego - trzeba tylko wytypowac kogos, kto bedzie nas reprezentowal i omowi z nimi zasady wspolpracy - zebysmy w kilka osob nie zawracali organizatorowi dupy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110232 by dior
Replied by dior on topic Re: Taka ciekawostka...
Masz na myśli jakiś rodzaj współpracy długoterminowej?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110235 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Taka ciekawostka...
teraz myslalem tylko o omowieniu wspolpracy przy zrobieniu przy okazji ich imprezy turnieju sensible (miejsce, sprzet, czas, prowadzenie, zasady gry i uczestnictwa, itd). a dlugoterminowo to zalezy od kilku spraw - czy mozemy im cokolwiek zaproponowac, czy my w ogole chcemy z nimi wspolpracowac, czy od nas beda chetni zeby tam jezdzic, czy sprzet do sensible uda sie zebrac itd.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110236 by dior
Replied by dior on topic Re: Taka ciekawostka...
No tak, spoko :) Ja tak pomyślałem, czy by nie zagaić w sprawie możliwości podłączenia się pod imprezę. Natomiast, czy byłby ktoś w ogóle zainteresowany? Sam zacząłem się zastanawiać, czy ewentualnie wydoliłbym z kasą. No, ale teoretycznie okazja jest. Ty Dżemik byś na coś takiego ruszył?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110253 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Taka ciekawostka...
trudno mi sie okreslic. wlasciwie priorytetem jest teraz ogarniecie finansowo almelo. wypad do wrocka troche by to opoznil. jesli cos z tego wyjdzie to zobacze, jakie bedzie zainteresowanie naszych i wtedy dopiero decyzja.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum