PixelHeaven w Warszawie w klubie CDQ 15-16.06.2013

More
10 years 10 months ago - 10 years 9 months ago #118459 by dior
Elo Ogóry,

zachęcony komentarzami po ostatnim tego rodzaju evencie (AmiWaWie) informuję niniejszym, że w Warszawie w klubie CDQ 15 i 16 czerwca odbędzie się gruba impreza w klimatach retro Pixelheaven.
Dzisiaj organizator potwierdził, że ramach game contest odbędzie się także turniej w SWOSa. Nie znam jeszcze żadnych szczegółów, jak tylko się pojawią, to napiszę.

Więcej na temat imprezy znajdziecie tu:

www.facebook.com/PixelHeaven

oraz tu:

www.ppa.pl/forum/integracja/26854/pixel-heaven-2013

Ja mam zamiar się oczywiście stawić ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118467 by dzem
szacun dla gościa za inicjatywę i organizacyjność;) postaram się dołączyć..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118482 by Blazej_Bdg
ja niestety odpadam, 17-19 mam egzaminy zawodowe, ale zapraszam chętnych na mini turniej w berlinie 22 czerwca, gdzie będzie djowger i prawdopodobnie playa. dobry trening przed sensi days ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118556 by dior
Mały update:

Wstępnie się dogadywałem z organizatorem całego eventu i wszystko wskazuje na to, że ja zajmę się organizacją turnieju w SWOSa (przywiozę swój sprzęt i będę czuwał w trakcie nad sprawnym przebiegiem imprezy - ci którzy byli w Grodzisku, wiedzą, co to oznacza ;D ).

Impreza jest profesjonalna, komercyjna i niestety wiąże się to z koniecznością wniesienia opłaty za wstęp, szczegóły pod tym linkiem:

pixelheaven.pl/wstep/


Szczerze i gorąco zachęcam, bo zapowiada się arcygratka dla entuzjastów retro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118625 by dior
Hej, mały update, pojawiła się już oficjalna informacja o turnieju w SWOSa.

www.facebook.com/photo.php?fbid=414460608652732 set=a.353435328088594.78761.353402381425222 type=1 theater

Na dniach przygotuję krótki opis zasad. Wszystkich zachęcam, nie tylko ze względu na turniej, ale także ze względu na fantastycznie zapowiadającą się imprezę w klimatach retro.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118627 by xflea
kto się wybiera?

coś tam piszą, że już zapisy zamknięte - ale Ty dior dasz radę dopisać pod zielonym stolikiem jakby co?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 10 months ago #118628 by dior
Na Swosa sa otwarte. Trzeba zarejestrowac sie, jako visitor i w uwagach wpisac Swos. Cena, jak za game contest, czyli 40 zl. Zachecam goraco!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118808 by dzem
Ja jestem zarejestrowany do udzialu jako competitor i jak na razie sie wybieram;) Ale.. xflea, jakbym nie mogl dotrzec (potwierdzi sie w ciagu kilku dni) to zagrasz za mnie ku chwale xywy Dżem ;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118872 by dior
Turniej SWOSa w ramach Pixcel heaven
Zasady:
- faza 1 – rozgrywki grupowe
- faza 2 – runda pucharowa KO
Grupy:
- 2 mecze
- mecz 3 minuty
- auto replays off
- all team player equall on (wyrównanie statystyk drużyn)
- pitch type Random
Runda pucharowa KO:
- 2 mecze, dogrywka, karne, bramki na wyjeździe wyłączone, reszta jak w grupach
Zagramy na dwóch stanowiskach (2x Amiga 1200) fazę grupową i KO.
Celem jest zapewnienie każdemu zawodnikowi minimum 8-10 meczów, zatem spróbujemy zorganizować 2 mecze w grupach oraz 2 mecze w każdej rundzie KO.
W zależności od ilości uczestników założenia mogą ulec zmianie (przy dużej liczbie chętnych będą większe grupy i tylko 1 mecz w grupie, ewentualnie także 1 mecz w KO).
Zagramy w SWOSa 96/97, do wyboru będą reprezentacje narodowe dostępne w grze, drużyny nie mogą się powtarzać, o kolejności wyboru zadecyduje losowanie – każdy z uczestników wylosuje numerek, który zadecyduje o kolejności wyboru drużyny (zacznie osoba z najniższym numerkiem, każda kolejna osoba będzie mogła wybrać drużynę spośród wolnych jeszcze drużyn w grze).
Przykładowy plan:
Godzina 11 – wyjaśnienie zasad, losowanie, wybór drużyn, ustawienie grup
12 – rozpoczęcie
17 – zakończenie grup, start KO
20 – zakończenie turnieju
UWAGA!
Ze względu na kolejność meczów wymuszoną przez ustawienia w grze gracze muszą być cały czas w pobliżu i muszą być zdyscyplinowani. Przedłużająca się nieobecność gracza, którego kolej akurat wypadnie będzie skutkowała walkowerem 0-3 (nieobecność 3-5 minut). Bardzo prosimy wszystkich uczestników o zarezerwowanie czasu i pilnowanie swojej kolejki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118908 by dior

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.259 seconds
Powered by Kunena Forum