PixelHeaven w Warszawie w klubie CDQ 15-16.06.2013

More
10 years 9 months ago #118958 by lobo
slyszalem ze nawet moj brat sie pokazal :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118959 by olesio
Panowie zdajcie relacje jak było. Ja póki co oglądam filmiki na: polygamia.pl/Polygamia/1,96455,14117899,...orami_kultowych.html - kiedy wypowiada się producent Wiedźmina w tle widac Prima. Nie czyje jak rymuje ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago - 10 years 9 months ago #118970 by dior
Pixel heaven 2013 a wraz z nim turniej SWOSa za nami.
Klimat i rozmach imprezy mogę określić jednym słowem – fantastyczna. Prawdziwa gratka dla miłośników starych komputerów, gier, klimatu lat 90tych z kultowymi pismami komputerowymi, prężną demosceną i całą rzeszą podobnych sobie indywiduów.
Podobno przez dwa dni imprezy przewinęło się łącznie coś koło 700 osób, także możecie sobie wyobrazić. Rozmiary eventu trochę zaskoczyły organizatorów i na miejscu, szczególnie w strefie game contest (turnieje) panował niejaki burdel. Ale na szczęście przy aktywnej pomocy uczestników udało nam się rzeczy zgarnąć do kupy.
Miało się zacząć o 10, rozpoczęło się o 12. W tłumie trudno było wyłowić uczestników, w miejscu rejestracji nie było żadnego info i do tego przelewające się rzesze ciekawskich. W każdym razie po zebraniu się grona 17 osób.

Wylosowaliśmy zespoły (o kolejności wyboru drużyny decydował wylosowany numerek), podzieliliśmy się na dwie grupy i zasiedliśmy do dwóch Amig.
Na początku szło sprawnie, ale w końcu część graczy zaczęła ginąć w tłumie. Zrozumiała rzecz, choćby ze względu na ilość zajebistych atrakcji (np. wywiad z załogą dawnego Secret Service – rozmawiałem z Borkiem :O, ale trochę nam to paraliżowało rozgrywki. Poszło w ostatecznym rozrachunku kilka walkowerów, a po 17 zdecydowaliśmy się skrócić grupy (9 osobową do7 kolejek, 8 osobową do 10 kolejek – akurat tyle było rozegranych, po jednym meczu z odpowiednio 8 i 11 kolejki każdej grupy nie braliśmy pod uwagę).
anglia koso
argentyna piter
brazylia primo
chorwacja kash
czechy komooy
dania nosss82
francja psycho
hiszpania western
holandia neuroup
niemcy dzemeuysis
norwegia barton
polska duracel
portugalia rafat
rosja dior
szkocja steupek
szwecja xflea
włochy wodiczko

Do KO awansowały po 4 graczy z każdej grupy (ci akurat aktywnie uczestniczyli w całym turnieju).
Do półfinałów awansowała nasza czwórka (ja, Primo, Wodiczko i xflea), chociaż muszę Wam przyznać, że nie bez kłopotów. Ja wygrałem naprawdę zacięte mecze z Neuroupem (udało się 1 bramką). Wodiczko niemiłosiernie się męczył z Westernem, który bronił się fantastycznie (przynajmniej 2 wybicia piłki mijającej bramkarza). Ostatecznie też poległ jednobramkową różnicą.
W półfinale Wodiczko pokonał xflea, a Primo mnie. Meczu xflea i Wodiego dokładnie nie pamiętam (swoich zresztą też nie :P), ale wiem, że walczyłem dzielnie. W meczu o trzecie miejsce xflea po raz kolejny już ostatnio pokonał mnie na turnieju offline, zresztą dosyć łatwo. Natomiast w finale, tam się działo. Pokaz siły Primo, 7-2 w dwumeczu. Grał jak dzikus, nieprzewidywalnie, nieschematycznie. Gratulacje ;)
Z ciekawostek – w turnieju zagrał Nosss82 brat Lobo! Bardzo fajne nieoczekiwane spotkanie! Za rok we dwóch musicie przyjechać!
Medaliści otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe (1 miejsce profesjonalne słuchawki dla graczy, a wszyscy – nawet ja – gry komputerowe).
I to w zasadzie tyle, kogo nie było, niech żałuje – zabawa byłą naprawdę dobra. Poniżej foty (wyniki KO wrzucę później).
Pozdro ;)

picasaweb.google.com/marek.a.januszewski/PixelHeven2013
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118984 by Western
Witam

fakt imprezką Super, no i była możliwość zagrania offline :) ,który ma się nijak do online ,pozdrowienia dla wszystkich organizatorów oraz dla zwycięzców ,może następnym razem lepiej się jakoś kopnie piłkę .......

jeszcze raz super i do następnego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119044 by xflea
dior, coś ta picasa u mnie nie hula... nie odblokowałeś albumu? link martwy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.247 seconds
Powered by Kunena Forum