Re: Trzecia Liga gr. B - UWAGI

More
15 years 5 months ago #54958 by ruichi
Wyspy Cup was created by ruichi
dobra.. koniec tematu.. po co się kłÃ³cić niepotrzebnie i zaogniać sytuację.

Janosiqq może w lidze grać jak mówiłem, 4 do której spadłby, a za decyzję postawię mu piwko we wrocku. Koniec tematu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54966 by janosiqq
o tym piwku to pisales do mnie, bo nie za bardzo zrozumialem. jezeli tak to bedzie ciezko, bo mieszkam juz od paru latek w UK. Choc zawsze lubilem tego typu imprezy. kiedys jako maniak gier role-playing chodzilo sie i jezdzilo na rozne eventy. pozniej rodzinka, praca i takie tam. ale jak kiedys termin jakiegos turnieju mi bedzie pasowal to z checia sie pojawie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54977 by ruichi
tak jak ja pare latek w IRL, ale do wrocka się wybieram w lutym na turniej.. a co :D 21 lutego.. bilety tanie, wiec bookuj :D, to Ci to piwko postawie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54981 by paczek
Mam lepszy pomysł, zorganizujcie coś na Wyspach i wtedy będziesz stawiał piwo Janosiqq kowi :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #54988 by PIOOTREK86
ooo dobry pomysl :) to i ja bym sie na offline wybral ;p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55008 by ruichi
wszystko w swoim czasie ;) musze najpierw zobaczyc, jak to wyglada w ogole ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55019 by janosiqq
pomysl nie jest glupi tylko koszty podrozy by byly chyba troszke wysokie. ale z tego co widze juz dwoch na wyspach siedzi wiec sprawa jest do obgadania. co prawda jeden w anglii a drugi na zielonej wyspie, ale to nie powinien byc problem. co do piwa to w anglii to ja bym stawial, jako goscinny gospodarz.

a co do wrocka ruichi to bilet nie jest problemem. co prawda do ojczyzny jezdze raczej autkiem, ale nie mam juz urlopu i moze jak bede w Polszy podczas kolejnej wizyty to trafie na jakis turniej.

a jezeli chodzi o organizacje czegos na wyspach, mozemy pomyslec z ruichim. temat jest ciekawy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55021 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Trzecia Liga gr. B - UWAGI
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=4520.0

Ja juz od dosyc dawna mysle o zorganizowaniu czegos. Pomocy ze strony angielskich kolegow raczej nie ma co oczekiwac...
Zainteresowanie jak widac w powyzszym temacie jest dosyc duze. Wszystko niestety rozbija sie o znalezienie odpowiedniej (czytaj tanie) miejscowki...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55024 by janosiqq
nie wiem o jakiej pomocy myslisz. finansowa? hmm... jedyne co moge zagwarantowac to miejsce do spania (mieszkam z zonka i synkiem wiec miejsca do charczenia jest sporo), zarcie i piwko tez sie jakies znajdzie, wiec to nie jest problem. chyba ze zwali sie wiecej niz10 osob. wtedy moja jedna chata moze byc za mala.
Trzeba zaczac temat i obgadywac sprawe to moze sie cos wykreci. Fakt, czasami bilety sa dosyc drogie, ale czasem mozna wylukac okazyjne loty.

A Ty Lobo tez u pani krolowej?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55025 by paczek
Lobo chodziło pewnie z strony angielskich kolegów - w sensie graczy z Anglii, których tu jest mało i ile w ogóle są :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.273 seconds
Powered by Kunena Forum