Re: Trzecia Liga gr. B - UWAGI

More
15 years 5 months ago #55028 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Trzecia Liga gr. B - UWAGI
Tak mieszkam w uk juz pare ladnych lat.

Chodzi mi o pomoc w organizacji. Mysle o turnieju dla 15-20 osob. Potrzeba na to sali, noclegow i jakiegos jedzenia.
Finanse trzeba by zgromadzic z wpisowego na turniej ktore nie moze byc zbyt wysokie, mysle ze gora 10-15 funtow.

Rozgladalem sie swojego czasu po Londynie i ceny zdecydowanie przekraczaja tego rodzaju budzet. Jedyne co mi teraz przychodzi na mysl to jakis pub z kimaniem na miejscu, ktory dysponujacy oddzielnym pomieszczeniem na rozegranie turnieju.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55034 by janosiqq
ja tez juz tu jestem pare ladnych latek. wnioskujac z posta to mieszkasz gdzies w Londynie lub okolicach. Ja mieszkam w Ilkeston, tuz przy Nottingham. mysle ze wszedzie wynajecie pubu to koszt o wiele wiekszy niz wpisowe 20 funciakow na 20 osob. Bo same obroty pubu w 1 noc sa na moje oko jakies 10 x wieksze (a myslimy chyba o weekendzie) , ale wynajecie salki to juz by mialo chyba jakis sens.

Tylko pytanie ile osob bedzie na to stac. wpisowe + podroz to moze wyniesc jakies 100 funtow. nie liczac przyjemnnosci typu krolewski zlocisty trunek (nie mylic z whiskaczem) bo zarcie jakos by sie zorganizowalo.

Jezeli chodzi o mnie to jestem otwarty na wszelkie propozycje i jezeli ktos z wysp ma chec sie tego podjac to jestem z nim. Moge sie popytac o jakies lokum.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago - 15 years 5 months ago #55037 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Wyspy Cup
ja bym u siebie w Sligo mogl to zrobisz po kosztach niemal zerowych.. tzn za sale.. nocleg pewnie tez nie bylby problemem wielkim.. tylko ze to daleko od Dublina, a nawet jesli coś, to bilety z polski do londynu sa raczej tansze niz do dublina ;/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55044 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wyspy Cup
Popytaj jak mozesz.

Wiem z rozmow z graczami ze Londyn sciagnalby najwiecej uczestnikow, niestety koszty wynajmu sali praktycznie go skreslaja. Mowiac o pubie mam na mysli cos takiego gdzie moga nam udostepnic jakies pomieszczenie na tzw private function . A co do spadku sprzedazy to nie musza sie obawiac, na offach piwo leje sie strumieniami, mozna np zalozyc tab na przykladowo 100 funtow, nikt nie bedzie raczej robil problemow jesli cena wpisowego wzrosnie ale uwzgledniac bedzie pare browarkow.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55050 by janosiqq
Replied by janosiqq on topic Re: Wyspy Cup
to sie rozumie ze Londyn by byl najlepszym miejscem. Jednak ceny w Londynie sa z kosmosu. wiec wybor malego miasteczka bedzie chyba tanszy.

Popytam w tym tygodniu.

A tak btw. skoro jest nas troche w uk moze by tak sie spotkac kiedys???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 5 months ago #55054 by PIOOTREK86
Replied by PIOOTREK86 on topic Re: Wyspy Cup
Zeby sie spotkac trzeba miec czas (urlop) :) no i w moim wypadku jest jeszcze malutka coreczka :P wiec cieszylbym sie jakbym wogle na taki turniej w uk sie udał :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.245 seconds
Powered by Kunena Forum