Re: PUCHAR PRZYSZŁYCH MISTRZÓW-LUTY 2009

More
15 years 3 months ago #59397 by Boruc2
Panowie jednak po długim namyśle stwierdziłem iż nie zastosuje w tym miesiącu żadnych kar wobec was lecz od następnej edycji pobłażania nie będzie!

Tym którzy awansowali HF GL!!!!!!!!!
8) 8) ;D :D :) 8)
The topic has been locked.
  • mp3fan
  • mp3fan's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 3 months ago #59399 by mp3fan
To ja tu ślęczałem przed kompem w weekend aby rozegrać wszystkie mecze z osobami, z którymi był problem i kar nie będzie? To ja pierdole i w nastepnym wydaniu tak bardzo poświęcać się nie będe. Jest gracz to gram, nie ma go to mam to w dupie!
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59431 by Boruc2
Mp3fan ty też byś musiał dostać kare i paru innych w tym ja ale nie chciałem nikogo krzywdzić bo jak wiesz to mój pierwszy sezon jako organizera ale od następnego sezonu nie ma przeproś kary zaczynam dawać już od pierwszego progu jeśli ktoś nie dogra, a ci co w tym sezonie zawiedli są pod lupą i w następnym sezonie jeśli się to powtórzy to dostaną po 1 dodatkowym punkcie ujemnym za każdy nierozegrany mecz wiec radzę się pilnować lub po prostu nie grac jeśli się nie ma czasu . 8) 8)
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59432 by Boruc2
A i jeszcze jedno MP3fan bez wulgaryzmów proszę a jak nie to polecam lekturę pod tytułem

,, Regulamin Zachowania się na Forum ,,

The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59437 by manfred
ja jestem jak najbardziej za karami, bo jak ktoś zaczął grać to powinien dokończyć a nie olewać innychalbo chociaż dać znać że nie może dograć. Z tego cowiem mp3fan ma wszystkie mecze rozegrane, a jak nie moze zagrac to zawsze pisze na forum :)
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59438 by gregor666
wyniki 1 meczu 1/4 :
gregor666 - pejcu 8;3
gregor666 - pejcu 3;1
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59474 by Boruc2
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59489 by manfred
1/4
Manfred - Dawidg
4 - 3
2 - 5
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59501 by Boruc2
The topic has been locked.
More
15 years 2 months ago #59538 by Miros_PL
Krzysiek_BB podaj termin kiedy możemy zagrac, ja czesto jestem po 20 na ircu.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.300 seconds
Powered by Kunena Forum