Re: PUCHAR PRZYSZŁYCH MISTRZÓW-LUTY 2009

More
15 years 3 months ago #59286 by gregor666
Barto niestety również niedostępny ani na ircu ani na gg nie odpowiada :( W poniedziałek będę od 22giej ,więc jeszcze jest szansa.
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59287 by Boruc2
Ja niestety też nie mogę dopaść Bimberka pisałem z nim na GG mówił ze zagramy potem czekałem na niego a on mnie wysterował już kilka razy tak.
Ten gracz 0 powagi zgłasza się i nie gra więc myślę że jemu nie zależy zbytnio na grze.
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59288 by Boruc2
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59328 by krzysiek_bb
ja nie moge trafic ostatnio na pan jot ale moze dzis uda mi sie zznim zagrac
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59329 by PAN_JOT
jakoze napisalem ze rezygnuje z ligi to samo tyczy sie ppm :D dzieki zycze powodzenia
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59367 by vasyil
Siedze tu dzis prawie bez przerwy od jakiejs 13 ile jeszcze bede nie wiem ale to sa kpiny brak od 4 dni Maras 1 mecz mam i sirbarlenik czy jakos tak w kazdym badz razie od 4 dni spedzilem tu duzo godzin i nic prosze mnie o ulaskawienie zreszta co ja bym mial za cel nie dograc PPM skoro i tak odpadawm w Grupie chce byc ok i dograc od 4 poluje na zawodnikow i nic:(........ilez mozna czekac dzis posiedze tu chwilke jeszcze potem mam obowiazki dom zona praca na rano ja chce dobrze zobaczymy co z tego bedzie
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59374 by vasyil
Grupa B Vasyil - SirBerlik 4:2 i 0:5 zostal mi Maras moze sie dzis pojawi ja go szukalem od 4 dni ...........
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59384 by dawidg
chciałbym napisac ze maras85 ma problemy z internetem i najprawdopodobniej dopiero w srode bedzie mogl grac, kazał tez przekazac ze jezeli dostane kare to on ja przejmie, zreszta jak bedzie mogl wejsc to to potwierdzi
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59386 by gregor666
gregor666 - barto 1;0
gregor666 - barto 1;0
The topic has been locked.
More
15 years 3 months ago #59392 by Boruc2
Wyniki wpisane 8)
No i bez kar się chyba nie obejdzie :-[
The topic has been locked.
Time to create page: 0.387 seconds
Powered by Kunena Forum