Darecki - ban

More
15 years 2 months ago #60788 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Darecki - ban
powiem tak, bo nic nie mowilem do tej pory.. ostatnio Darecki mi zwymyslal tez na prv, a przynajmniej zaczal, bo zakonczylem rozmowe zeby nie padlo wiecej slow. Kazdy z nas ma inny charakter, kilku z nas dosc wybuchowy i luz. Nie zmienia to jednak faktu, ze jednak pewne normy obowiazuja. Bywa, ze leca bluzgi na lewo i prawo, ale jak sie znamy to wiemy ze czasem sa to zarty miedzy nami. Co innego jak sie to robi niesmacznie i wychodza niesnaski i zaczepki. O wlasnie akurat jak pisze posta:
[18:55] Magi na miesnym zapytaj
[18:55] Kinson fr/ooo
[18:55] Kielbasa ssij palke
Ja akurat do Dareckiego prywatnie nic nie mam, zawsze gralo nam sie dobre mecze ;), co nie zmienia faktu, ze czasem pewną granicę się przekracza. Myslę, że ten parodniowy ban nie będzie krzywdą dla Niego ani dla nikogo, a może trochę ochłonie. I przy perspektywnie miesięcznego bana w dalszej kolejności utemperuje nieco zachowanie.
Natomiast Magi powinien dostać conajmniej ostrzezenie bo tez się rozhasał :P Zreszta nie tylko on. Jak czytam logi, to dość czesto sie zdarza, ze niektorzy prowokuja roznego typu niepozadane zachowanie. Mniejszy problem jesli dotyka to graczy, ktorzy sa juz z nami troche i wiedza mniej wiecej jak kto sie zachowuje i kiedy zartuje albo po prostu taki jest (w granicach rozsadku). Gorzej jesli dotyka to graczy nowych. Takie zachowanie nie bedzie tolerowane. To ma byc zabawa i odpoczynek po pracy/nauce, a nie wladca moch ;P

Howgh powiedziałem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60793 by Miros_PL
Replied by Miros_PL on topic Re: Darecki - ban
Witam
Jaki Darecki jest mysle, ze większosc z nas juz dobrze go poznała. Ale czytając rozmowę z irca nie trzeba byc nadpobudliwym zeby zareagować. Panowie mysle ze jezeli sam Darecki bedzie miał kare, to bedzie niesprawiedliwe.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60795 by SzymS
Replied by SzymS on topic Re: Darecki - ban
[23:04] Magi czytaj
[23:04] * Magi has quit IRC (Quit: Darecki mów mi do dupy zwalisty geju!!!!!!)
[23:04] * Magi has joined #sensible.pl
[23:04] Magi lubisz to suko Cheesy
[23:04] * Magi has quit IRC (Quit: Darecki mów mi do dupy zwalisty geju!!!!!!)
[23:04] Darecki gej to cie robil
[23:06] Darecki gej to cie robil a s urodzila

Tutaj Magi przegiął... też należy sie kara jakas.

Swoja drogą zastanawia mnie od jakiegos czasu gdzie jest wywalenie z kanału od utopii za przekleństwa?:/ ktos to zniósł czy samo sie popsuło? Uwazam ze wtedy bylo lepiej. Poza tym Ruichi ma racje ze kazdy jest inny ale niektorzy żartuja tylko w sposob obrazajacy kogos albo uzywajac wulgaryzmow. heh jak to zabrzmialo dziwnie :P ale taka prawda:) wystarczy poczytac przez Opów logi...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #60800 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Darecki - ban
Ja tam czekam, co Magi ma do powiedzenia ... ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #61126 by Root
Replied by Root on topic Re: Darecki - ban
Wg mnie jak ktoś ma być obrażonym na cały świat i co chwilę mówić jaką to mu krzywdę ktoś zrobił to bez sensu żeby bywał na mircu...Darecki od dłuższego czasu chodzi nabuzowany i przy jego temperamencie, charakterze etc. to była i będzie nadal kwestia czasu aż znów coś wyjdzie...ten dialog wklejony przez Fokę pokazuje że kilka osób wierzy w spiskową teorię dziejów i bany z księżyca....ale cóż...bywa i tak.
Bez sensu była ta nagonka na Pabla który jest dość liberalnym opem i nie za wszystkie błędy (moim zdaniem również można było kilka rzeczy rozwiązać inaczej) Rady Ligi czy poszczególnych opów trzeba obwiniać właśnie jego i do niego kierować pretensje i żale ...wiadomo że najłatwiej jest najechać na osobę której można coś wygarnąć bez groźby bana, ale to jest wg mnie chujowe...sorry za wyraz ale nie będę się bawił w poprawne politycznie zamienniki...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #61159 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Darecki - ban

Wg mnie jak ktoś ma być obrażonym na cały świat i co chwilę mówić jaką to mu krzywdę ktoś zrobił to bez sensu żeby bywał na mircu...Darecki od dłuższego czasu chodzi nabuzowany i przy jego temperamencie, charakterze etc. to była i będzie nadal kwestia czasu aż znów coś wyjdzie...ten dialog wklejony przez Fokę pokazuje że kilka osób wierzy w spiskową teorię dziejów i bany z księżyca....ale cóż...bywa i tak.

Trafna uwaga.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61880 by Darecki-OKS
Replied by Darecki-OKS on topic Re: Darecki - ban
Dobrze powiedziałem ze Wszystkich przepraszam wiec można juz ten temat usunac.Temat zamkniety.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61888 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Darecki - ban

Dobrze powiedziałem ze Wszystkich przepraszam wiec można juz ten temat usunac.Temat zamkniety.

Może lepiej zostawić kto wie może się przydać :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.281 seconds
Powered by Kunena Forum