Re: Puchar Przyszłych Mistrzów - Marzec 2010

More
14 years 1 month ago #82015 by OLIUSTKA
GR A oliustka - barto 1-4 2-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82048 by ulg81
grupa b
Prewencja - Ufo 2-2 i 0-3 walkower za przerwany z winy Prewencji mecz przy stanie 1-2 dla Ufo


dodane

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago - 14 years 1 month ago #82049 by ulg81
W grupie a obędzie się bez punktów karnych- ponieważ Oli i ROO10 zgłaszali problemy sprzętowe, a Hedi został usunięty z ligi więc nie było sensu już na kary, awans uzyskał Barto oraz Oli. W grupie B niestety ukarać -6pkt trzeba Irona, co prawda zgłaszał problemy z brakiem czasu ale obiecał też że pojawi się w dwóch terminach, aby dograć puchar z Ufoczixem, który to na niego czekał. Iron raz się nie pojawił, a drugim razem nie zechciał poczekać dosłownie 5 minut na Ufo. Awnas z grupy ulg81 i Prewencja. Grupa C, jako jedyna wzorowo rozegrała mecze do końca a awans uzyskali Boruc i Paczek85. W grupie d 12 punktów karnych dla Marasa, awans Zlev i Valdeisre.
Pary 1/4:
Barto - Valdeisre
ulg81 - Paczek85
Boruc - Prewencja
Zlev - Oli

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82051 by _barto_
kiełbas-barto
1-2
0-4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82054 by zlev
Super, a ja odpadłem w nagrodę, że jako jedyny rozegrałem mecze z marasem -.- Proponuję na przyszłość nieco rozsądniej załatwić sprawę, bo takie coś to średnio uczciwe jest.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago - 14 years 1 month ago #82061 by ulg81
W związku z tym że to moja pomyłka, to po upomnieniu od Prezesa :P nastąpiła korekta par 1/4 ppm, za nieporozumienie przepraszam ale pierwszy raz miałem taką sytuację w związku z tym proszę o wyrozumiałość...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ufok
  • ufok's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 1 month ago - 14 years 1 month ago #82062 by ufok
Proponuję wprowadzić jakieś surowsze kary dla tych co - za przeproszeniem - w chuja lecą i nie mają zamiaru dogrywać. Jakieś tam kilka ujemnych punktów w lidze to jest nic, biorąc pod uwagę, że całe rozgrywki leżą.
Miałem grać z Ironem o awans, ale ten nie raczył się pojawić. Był co prawda na ircu, ale wyszedł kilka minut przed 22 mimo, że pisałem wcześniej na forum, że o 22 będę (pomijam już fakt, że nie stawił się także poprzedniego dnia, mimo że pisałem na forum, żebyśmy wtedy zagrali, a w razie problemów prosiłem o kontakt na gg i pomijając jeszcze, że nie było go nawet w terminie, który sam podał!), w dodatku również byłem obecny na ircu pod nickiem ufoczix|bedeo22 . Sytuacja była dość jasna - albo ja awansuję, albo on, w zależności od wyników naszych meczów. Jako, że nie pojawił się, to znalazłem się w ćwierćfinale i już właściwie zabierałem się do gry z Borucem, gdy dowiedziałem się, że jednak odpadłem z ppm. Awansował natomiast prewencja, który również nie czytał forum i nie pojawił się, by dograć ze mną połÃ³wkę meczu (której nie zagraliśmy z powodu jego wyzwisk lecących w moją stronę) i który notabene nie miał już szans na awans, bo miałem o niego grać z Ironem. W ten sposób zostałem pozbawiony szansy na grę i awans. Tymczasem grupa A - poza Barto - chyba w ogóle zapomniała o istnieniu Pucharu, ale nie przeszkodziło to Oliustce w awansie mimo, że zdobył 1 (słownie: jeden) punkt. W dodatku wyrzucony za burtę został Zlev, który zagrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce w grupie, ale jego rywale dostali darmowe 6 pkt, mimo że nie zgłaszali na forum jakichkolwiek problemów z Marasem. W skutek tego awansował kiełbasa, na którego trafił Barto i mimo awansu do półfinału Barto musi znów zagrać ćwierćfinał i byłoby teraz zabawnie, gdyby tym razem odpadł - zwłaszcza, że gra z Valdeisre, tym bardzie że ten nie rozegrał wszystkich meczów i nie zgłaszał żadnych problemów. Jednak grający w jego grupie Maras z dwoma meczami został wyrzucony, podczas gdy Oliustka również z dwoma meczami awansował do 1/4, w czasie gdy Iron Ghost mający na koncie cztery spotkania także wyleciał. W efekcie w Pucharze zostało 14 osób (chociaż oprócz 3 ligi mamy aż dwie grupy czwartej), w dodatku - poza wzorową grupą C - tylko trzech rozegrało wszystkie swoje mecze - w tym Barto, który powinien być już w półfinale i Zlev, który został za to wyrzucony, a następnie przywrócony do gry. A ja - mimo, że naprawdę chciałem rozegrać te mecze i pisałem o tym na forum, bo naprawdę zależało mi na dalszej grze zostałem pozbawiony tej szansy, bo moi rywale nie czytali na bieżąco forum (co nie przeszkodziło Prewencji w awansie w dodatku mimo tego że już nie miał na niego szans) i tym samym zostałem z niczym. Krótko mówiąc: burdel i cyrk na kółkach.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82063 by ulg81
Pozostaje mi tylko podać się do dymisji i może Ruichi zapoda Tobie ppm i lepiej sobie poradzisz z jego prowadzeniem.
ps zgadzam sie z surowymi karami dla niedogrywających ale co mozna zrobic... dać bana? To wyszczupli ligę więc nie przejdzie, a innych pomysłÃ³w nie mam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • ufok
  • ufok's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
14 years 1 month ago #82064 by ufok
Nie mam do ciebie pretensji, ani nie uważam, że poradziłbym sobie lepiej. I podawanie się do dymisji nic tu nie da, bo nie sądzę, żeby ktoś to lepiej zorganizował. Po prostu przedstawiłem sytuację, żeby pokazać co się dzieje jak niektórzy nie mają zamiaru dogrywać - wypaczają się wyniki całego turnieju. Obojętnie czego nie zrobisz, to nie będzie dla wszystkich sprawiedliwe rozwiązanie. Dlatego trzeba wprowadzić surowsze kary, bo niektórzy nie dość, że się zgłaszają chociaż sami nie mają zamiaru grać, to jeszcze psują zabawę innym. A te parę ujemnych punktów w lidze to wg mnie nie są żadne poważne konsekwencje. Zresztą, nie ode mnie zależy co zrobicie, po prostu chciałem zwrócić uwagę na problem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #82065 by _barto_
po co dodawc pkt za nierozegrane mecze?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.235 seconds
Powered by Kunena Forum