Re: Puchar Ligi Polskiej Kwiecień 2010

More
14 years 5 days ago #83483 by stellozza

Aaaa....jeszcze najważniejsze, pajaców szukaj sobie wsród swojego otoczenia, może tam kogoś prędzej znajdziesz.

I vice versa odnosnie pogiętych kolesiów, co maja problemy ze zrozumieniem czegoś
The topic has been locked.
More
14 years 5 days ago #83484 by Geese
Najsprawiedliwiej by było gdyby oboje nie awansowali, oboje nic nie napisali (w terminie), a bez sensu premiować kogoś kto obudził się ostatniego dnia i coś tam naskrobał na forum.
Root automatycznie awansuje do 1/2 i do widzenia po co się kłÃ³cić to tylko gra.
The topic has been locked.
More
14 years 5 days ago #83488 by Lord Pablo
Myślę że czas coś zrobić...

Ja nie jestem pierwszym którego Stelloza wyprowadził z równowagi, a Gomi nie jest ostatnim którego nazwał ,,Pajacem,, strasznie wybuchowy chłopak się zrobił, może to nie jest powód do Bana ale ktoś powinien go utemperować i przypomnieć mu ze Wygranie czegoś w Sensiblu nie polega na drodze po trupach, tylko na przyjacielskiej rozgrywce. Nie wiem jakie jest jego zachowanie na Ircu gdyż od dłuższego czasu mam na niego Ignore ustawione.

Co do Jack33 to dostał wiele szans za te samobójcze gole i znowu poniosło go fantazja. Cinek to dobry gracz i nawet prowadząc 3-0 można mecz przegrać i nie widze tu powodu do nerwów by zamieniać wynik na 0-11

Przypomnę również że Boobrixa na początku miesiąca poniosło w meczu z Noelem wciskając Escape. Wstawiłem się za nim mimo ze wspólnie z Stellozą naśmiewał się z mego 0-10 bo zależy mi by w końcu drugą ligę ukończyło komplet graczy. Do dziś żadnej kary nie otrzymał.

Bodajże wczoraj również doszło do zwarcia między Ulgiem a chyba Valdisiere nie wiem o co poszło gdyż Ruichi dla ostudzenia sytuacji pousuwał ich posty.

Panowie pytam się was - Czy my jesteśmy w sejmie? by jeden an drugiego psioczył i wyśmiewał się lub wyładowywał swą złość w golach samobójczych lub na klawiszu Escape?

Ludzie co się tu dzieje?
The topic has been locked.
More
14 years 5 days ago #83499 by stellozza

Chyba Cię koleś pogieło i to równo....widocznie dla Ciebie to zbyt trudne do zrozumienia.

Panie pablo, odnosnie tego kto jest wybuchowy i kto po trupach do celu - zamiast umówić się ze mną, w jednej z szesciu rozmow na ircu, podstępnie pisze na forum w ostatnim dniu, zresztą nie zgodnie z regulaminem.
The topic has been locked.
More
14 years 4 days ago #83524 by grobel
popieram zdanie geese, z calym szacunkiem dla gomiego i stellozzy.
The topic has been locked.
More
14 years 4 days ago #83534 by Geese
1/4
Geese vs Lecha86
4-2, 4-4
The topic has been locked.
More
14 years 1 day ago #83644 by Wodiczko
półfinały zrobione - czyli Root awans bez gry. vox populi, vox dei
The topic has been locked.
More
14 years 1 day ago #83645 by Geese
EEE ja się tak nie bawię, skandal! Root trochę słabą drabinkę miał :D
The topic has been locked.
More
14 years 1 day ago #83662 by Wodiczko
to teraz polfinal ma dobry :P
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83689 by Root
1/2

Root 3:1 Błażej_Bdg
Błażej_Bdg 3:3 Root

Derby Bydgoszczy stały na b.dobrym poziomie do którego dostosowali się zwłaszcza bramkarze :) GGS!

EEE ja się tak nie bawię, skandal! Root trochę słabą drabinkę miał :D


Przepraszam :) To nie moja decyzja...ja tu tylko sprzątam hehe
The topic has been locked.
Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum