Re: Puchar Ligi Polskiej Kwiecień 2010

More
13 years 11 months ago #83419 by Wodiczko
z 1/8 Gomi i Marcinos awansowali, bo chociaż coś napisali :)
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_ergebnisse tid=1317 rid=5276
have fun
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83442 by stellozza
A to ci żart, pisze ostatniego dnia terminu kiedy może być, a jak się do niego spamuje na ircu to sie nawet nie odezwie, albo ma ustawione defaultowo nie, dz .
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago - 13 years 11 months ago #83443 by cinek
cinek - Jack_33 5-3 11-0 w tym 9 czy 10 samobójczych goli !!!

Prowadził 2-0 po 15min, przy 2-2 zaczęły się fochy...

[01:44:59] JacK_33 jak
-
JacK_33 is This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. * SensibleSoccer #sensible.pl #sensible
JacK_33 on #sensible.pl #sensible
JacK_33 using *.quakenet.org QuakeNet IRC Server
JacK_33 End of /WHOIS list.
-
[01:45:01] JacK_33 wolny
[01:46:46] cinek^^ ok
[01:46:50] JacK_33 86.47.17.31
[01:46:51] JacK_33 p2p
[02:06:07] JacK_33 wpisz 3:5
[02:06:13] JacK_33 0:11
[02:06:14] cinek^^ ile bylo w 2?
[02:06:15] JacK_33 thx
[02:06:29] cinek^^ ale za co dziekujesz?
[02:06:35] JacK_33 za gre
[02:06:42] JacK_33 fajnie bylo
[02:06:44] JacK_33 :D
[02:07:21] cinek^^ nie wiem z czym tak ci fajnie bylo
[02:07:34] JacK_33 narka ide spac
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83447 by gomi

A to ci żart, pisze ostatniego dnia terminu kiedy może być, a jak się do niego spamuje na ircu to sie nawet nie odezwie, albo ma ustawione defaultowo nie, dz .


Chyba Cię koleś pogieło i to równo. Jeszcze może napiszesz, że o PL pytałeś? A away na IRCu jest właśnie po to, żeby sygnalizować, że kogoś nie ma bądź jest zajęty...widocznie dla Ciebie to zbyt trudne do zrozumienia.
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83461 by Wodiczko
Stelloza, przeciez wiesz jak robimy w pl... sam mogles chociaz dzien wczesniej cos napisac i nie byloby sprawy...
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago - 13 years 11 months ago #83469 by stellozza

Chyba Cię koleś pogieło i to równo. Jeszcze może napiszesz, że o PL pytałeś? A away na IRCu jest właśnie po to, żeby sygnalizować, że kogoś nie ma bądź jest zajęty...widocznie dla Ciebie to zbyt trudne do zrozumienia.

Spytam inaczej, pajacu. Ile zaangażowania włożyłeś, żeby coś zagrać? Pytałem z 7x o ligę i na pewno raz o pl na głÃ³wnym. A do takich gości cierpliwości nie mam, żeby pytać trzy razy dziennie, czy może już, czy nie bardzo. Miłego tam grania finału w maju zapewne.
Co do zrozumienia, to jak na moje na IRC wchodzi się głownie, żeby zagrać to co się ma do zagrania, chyba, że nie masz kolegów i szukasz na #sensible.pl.

A tobie wodiczko, gratuluje premiowania typów, ktorzy maja wyjebane w te wszystkie wasze zabawy, regulaminy itd. Bo dobrze wiesz, że zawsze jak tylko widze przeciwnika na ircu to do niego pisze.
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83472 by Blazej_Bdg
1/4

vs marcinos 5:1, 2:0
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83476 by gomi
Mówisz 7 razy. To napisz mi proszę tutaj kiedy było te 7 razy. Ja wiem o 4, które sprawidziłem. Z tego dwa razy Ci napisałem, że nie mogę(raz akurat grałem cupa od Boruca a drugi raz - wczoraj wychodziłem do Kościoła) pozostałe dwa razy nie odpisałem, bo mnie widocznie nie było, proste(away). Jak ktoś mnie pyta o ligę i nie mogę grać w danej chwili to odpowiadam, zresztą mogą to potwierdzić inne osoby z ligi.
W PL włożyłem ciut więcej zaangażowania niż Ty chociażby pisząc tego posta. Mnie o PL nie pytałeś w ogóle, więc wymyślać to Ty potrafisz bardzo dobrze. Poza tym jak Ci tak zależy to zagraj sobie 1/4 z Rootem - dla mnie to nie problem, granie uważam za przyjemność, a dla Ciebie widzę, że to całe życie, więc nie będę Ci robił przykrości i tym oto sposobem awansowałeś do 1/4!
Co do kolegów na #sensible.pl...to szukać ich tam nie muszę, bo ja ich tam mam. Nie rozumiem w ogóle stwierdzenia szukania kolegów na IRCu , widocznie masz wyjebane na te całe sensiblowskie Społeczeństwo. Ty tam wchodzisz, żeby tylko zagrać, a ja wchodzę, żeby się pośmiać, pogadać i pograć i tutaj chyba jest róźnica.
Aaaa....jeszcze najważniejsze, pajaców szukaj sobie wsród swojego otoczenia, może tam kogoś prędzej znajdziesz.

The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83477 by paczek
do PL się nie wpierdalam - Wodi z Ruim wiedzą co robią, ale...

Co do kolegów na #sensible.pl...to szukać ich tam nie muszę, bo ja ich tam mam. Nie rozumiem w ogóle stwierdzenia szukania kolegów na IRCu , widocznie masz wyjebane na te całe sensiblowskie Społeczeństwo. Ty tam wchodzisz, żeby tylko zagrać, a ja wchodzę, żeby się pośmiać, pogadać i pograć i tutaj chyba jest róźnica.
Aaaa....jeszcze najważniejsze, pajaców szukaj sobie wsród swojego otoczenia, może tam kogoś prędzej znajdziesz.


Popieram :)
The topic has been locked.
More
13 years 11 months ago #83479 by Wodiczko

A tobie wodiczko, gratuluje premiowania typów, ktorzy maja wyjebane w te wszystkie wasze zabawy, regulaminy itd. Bo dobrze wiesz, że zawsze jak tylko widze przeciwnika na ircu to do niego pisze.

regulamin w pl nie jest pewnie idealny, ale jednej rzeczy od dawna staram się trzymać - czyli doceniania jakichkolwiek zgłoszeń w przypadku braku rozegranych gier. a co Ci szkodziło napisać, że nie możesz Gomiego dorwać ? w grupach też była taka jedna co zagrała całe 2 mecze, a nie awansował nikt, bo żadnych zgłoszeń nie było...
The topic has been locked.
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum