Nowy prezio

More
13 years 8 months ago #88244 by ruichi
Nowy prezio was created by ruichi
Ludziska.. kogo byscie widzieli na moim miejscu od Wrocka?;)

Pamietajcie, ze osoba musi chciec, to raz,pojawiac sie dosc czesto na ircu, to dwa no i pare innych zalet tez by sie przydalo, ale to juz sami ocencie.

Ja swoj typ mam, ale jestem ciekaw waszych ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88246 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Nowy prezio
ja mój typ też cholera mam, tylko z jego pojawianem się na ircu jest troszku słabo...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88255 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: Nowy prezio
troche Geese (ale za nerwowy) troche Ulg (ale za spokojny)i mało Boruc - ale szkoda że nie Lobo i nie Foka - może chociaż by popchali ten wózek tymczasowo ??

inne typy Spankin, Dzem, MaroJ,

Ewentualnie może ktoś z nowych ma adminowe doświadczenie, dobry angielski i szczere chęci.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88261 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Nowy prezio
Też właśnie myślałem o FOce i Lobo tylko ten drugi ostatnio rzadko bywa na ircu, Lord Pablo to też ciekawa kandydatura
W sumie najchętniej widziałbym na tym stanowisku starego/ nowego Prezesa lagunę - Ruichiego

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88269 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Nowy prezio

troche Geese (ale za nerwowy) troche Ulg (ale za spokojny)i mało Boruc - ale szkoda że nie Lobo i nie Foka - może chociaż by popchali ten wózek tymczasowo ??

inne typy Spankin, Dzem, MaroJ,

Ewentualnie może ktoś z nowych ma adminowe doświadczenie, dobry angielski i szczere chęci.


Ja niby nerwowy, no coś ty.

Spankin, Dzem, MaroJ fajne kandydatury, szczególnie ta druga, ale ktoś ich ostatnio widuje?

Dobre kandydatury w tym momencie to tylko Foka, Lobo, Cinek, Lord Pablo. Z tym, że u pierwszych dwóch nie wiadomo jak z czasem. Cinka ostatnio nie widać. Lord Pablo jakaś przeprowadzka się szykuje.

P.S.
Może ktoś przedstawi jakiś program wyborczy (chętni na prezesa).

Jak mnie wybieżecie to wprowadzę zakaz chlania przed meczami, żeby ludziom nie odpierdalało w trakcie meczu i po zakończeniu. pzdr Bobrix :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88270 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
To jest coś czego najbardziej się obawiałem ... w sensie odejście Ruichiego. Nieskromnie powiem, że ja stworzyłem właściwie całe podwaliny polskiej sceny SWOSa online. Wcześniej był Intermario czy Lan, ale to było bardziej na luzie. Taka nazwijmy profesjonalizacja zrodziła się wraz z moim przyjściem. Później zrezygnowałem i sprawy w swoje ręce wziął Rui. Byłem pełen obaw, ale mój szacunek zyskał tym, że nie próbował wszystkiego zmieniać na siłę tylko ... rozwijał ligę powoli i dziś jest to na prawdę dobrze zorganizowane.

Wiedziałem już jednak od Niego dość dawno, że ten moment nadejdzie .... co teraz nie wiem. Sam nie chcę tego ciągnąć bo wiem, że nie będę w stanie się temu poświęcić tak, jak bym chciał i tak, jak szacunek do uczestników tego wymaga.

Idealnego kandydata nie mam ... ale jakieś pomysły są :

Paczek, Root, Ulg, Cinek .... ten ostatni to mój numer jeden .... tylko, co się z Nim teraz dzieje ? Paczek jeśli nie robiłby już sobie przerw to też pasuje ... u Roota brakuje mi tego, że nie dał się poznać osobiście. Ulga już znam, ale nie wiem, jak prowadzi PPM - bo nigdy się tym nie interesowałem.

Teraz proszę o wypowiedzenie się każdej osoby, która tu jest proponowana na stanowisko .... tak jak zrobił to Geese. Jeśli nie chcecie to też napiszcie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88273 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Nowy prezio
Więc tak... ja miałem do niedawna swojego faworyta - jest to osoba nie wymieniona jeszcze, która dała się poznać z bardzo dobrej strony jeśli chodzi o turnieje offline, często bywała na ircu oraz potrafiła być bezstronna gdy wychodziły jakieś konflikty.... GOMI - dla mnie był i jest idealnym kandydatem na to stanowisko, lecz ostatnio nie gra w lidze i to jest jedyny minus. Cinek, Lobo, Foka - stara gwardia a nam potrzeba moim zdaniem jakiegoś nowego spojrzenia, widać że aktualne mimo bardzo dobrej żeby nie mówić rewelacyjnej pracy Ruichiego SWOS słabnie i dlatego też widziałbym kogoś o innej perspektywie. Jeśli nie Gomi to Wodiczko albo Geese, osobiście nie wyobrażam sobie aby prezesem całej naszej społeczności została osoba nieznana z turniejów offline. Pamiętajmy, że oczkiem w głowie większości z nas są turnieje offline :) Wyjątkiem może być tylko Ulg, jednak on będąc prezesem nie będzie miał tego czucia na niektóre osoby, bo jednak właśnie dzięki turniejom offline lepiej się poznajemy a jak wiadomo na niektóre sprawy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.

Jeśli miałbym oddawać swój głos to zdecydowanie poszedł by na Gomiego!

PS. Inne luźne typy to Chris (mało kto wie, ale w światku sensible to prawie żywa legenda - założyciel Sensible Managera lub niespodzianka... Olesio, którego przedstawiać nie trzeba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88274 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
aha... zeby bylo jasne.. moge wspierac nowego prezia na poczatku - wiadomo, ligi trzeba zrobic itp. Ligi MUSZA byc gotowe 1ego rano - zreszta kazdy wie jak to sie dzialo. I zwalniajac stolek zajme sie skautingiem nowych :) zeby nam swos nie umarl

chetnie widzialbym na stolku jakas swieza krew, jak Paczek zauwazyl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88275 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Nowy prezio
Z tą świeżą krwią to kurde ciężka sprawa, a ja przeglądając na tabele lig napotkałem jeszcze jedną ciekawą kandydaturę - GROBEL.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88276 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
swieza w sensie: nie starych wyjadaczy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum