Nowy prezio

More
13 years 8 months ago #88371 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
a moze ktos po prostu napisze: ja chce byc preziem i obiecuje ze.... :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88376 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Nowy prezio

Lobo, ale obiecujesz? ;D Wezmę jeszcze jakieś gierki do pokoju, np. IK+ i Lothara Matheusa - taka fajna piłeczka ;D Obrady będą miały odpowiednia oprawę...


Hehe, loza szydercow to coś ala iluminaci polskiego swosa, mistyczna oprawa jak najbardziej wskazana. Panie Wodi, Pan się nie boi... :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88378 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Nowy prezio

no wiecie... mnie wybrali w sumie jako nieznanego ... takiego kota w worku

apropo offline ;)


Jeśli mówimy o nieznanych offline to dla mnie  GROBEL, chociaż z drugiej strony zbyt cichy jest i nic nie organizował lub i tutaj silna kandydatura ULG! PPM organizowany bez zarzutów, bardzo często siedzi na ircu, ma bardzo dobry kontakt z wszystkimi graczami no i jest rozgadany nacodzień ma kontakt z masą ludzi - nadawał by się!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88389 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: Nowy prezio
Grobel Bis - zaproponujcie mu posadę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88402 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
Czyli z kandydatów wymienionych tutaj i tych którzy potwierdzili swe aspiracje mamy (przynajmniej nie oponowali) :

Wodiczko
Paczek
Pablo

Czekamy na komentarz

Roota
Grobela
Ulga
Cinek
Dior

Podziękowali

Gomi
Olesio
Lobo
Foka

Ze względów formalnych odrzucamy kandydaturę

Geese

Kandydatura odpada ze względu na brak kontaktu :

Maro
Dzem

Jak pominąłem kogoś to poprawcie. Dobrze by mieć już wyłonionych kandydatów przed Wrocławiem. Tam zrobimy głosowanie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago - 13 years 8 months ago #88405 by Root
Replied by Root on topic Re: Nowy prezio
STAWIAM NA TOLKA BANANA!

A tak na serio...

Wodiczko - jak się bardziej zepnie w sensie zaangażowania, bytowania na mircu to spoko...tylko że jak tego zabraknie to będziemy mieć wyluzowanego Prezesa :) tylko czy nie za bardzo...Obawiam się że przy stulu życia i bycia Wodiego wiele spraw będzie niedopiętych i mogą się z tego niezłe cyrki porobić :)

Pączek - ogólnie nie lubimy się z nim bo uważam go za ,,przybocznego Foki ślepo brnącego za nim w każdej kwestii także nie mam pewności co do ,,sterowania z tylnego siedzenia (wiem, wiem Foka napisze że gdyby chciał to by był prezesem itd. itp.) :) Może za dosadnie to napisałem ale w końcu jesteśmy dorośli....ogólnie Pączek to dobry chłopak i pewnie wykonywałby swoje obowiązki sumiennie (w tej kwestii byłby chyba na czele spośród tych trzech kandydatów, może na równi z Pablem). Myślę że Pączek ma wszystkie cechy by być prezesem, ale boli mnie w nim to o czym wspomniałem na początku i nie będę udawał że tego nie dostrzegam...

Pablo - na pewno sumienny gość tylko że czasami robi coś ,,z gorącą głową ....intencje ma dobre ale robi coś w tak strasznym stylu że ciężko coś takiego poprzeć...po prostu w kilku kwestiach się z nim nie zgadzam i tyle...poza tym to dobry kandydat bo tak jak napisałem - jest sumienny i na pewno żadnej sprawy by nie zaniedbał...

Jednym słowem - nie potrafię wskazać kandydata i chyba Tolek Banan będzie najlepszy...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88406 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Nowy prezio
Ze mną o tyle skomplikowana sprawa, że nadeszła klasa maturalna i nie wiem jak to będzie z czasem a już na pewno w maju odpadł bym

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88407 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
to moze ja sie w koncu wypowiem, bo widze ze to bedzie i tak konkurs publiczny, a nie jak ostatnio kółko zamknięte ;)

- od dawna myslalem o Paczku, ale od jakiegos czasu albo byl zajety, siedzial malo na ircu albo nie mial czasu albo w ogole mu sie nie chcialo.. do tego co sezon jest bliski rezygnacji, wiec z pewnego kandydata zrobil sie znak zapytania :P
- podobnie zreszta z Cinkiem, ktoremu sie nie chce (bardziej niz Paczkowi - bo jak widac nawet na ircu go nie ma)
- Dior hmm.. o nim nie myslalem, bo on przeciez zawsze zapracowany, zakrecony i rzadko jest. Ale przy dysponowaniu czasem - czemu nie.
- Ulg - swietnie prowadzi PPM i naprawde jest czesto i gesto, ale... jak przychodzi rok szkolny, to ma mniej czasu

Reszta kandydatow... prawde mowiac o innych nie myslalem, ale - w koncu i tak zostanie ten, ktoremu sie chce, dysponuje czasem i nie rozwali ligi w miesiac lub dwa :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88409 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
prezio odchodzi a rekordu OOO i tak mi raczej nikt nie odbierze :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 8 months ago #88410 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Nowy prezio
co do mojego trybu życia, to może (pewnie nie, ale gdybać warto) od soboty się zmieni...może po ślubie mniej będę pił :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.314 seconds
Powered by Kunena Forum