Nowy prezio

More
13 years 7 months ago #88277 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Nowy prezio
ja myślałem o Diorze, którego o dziwo nikt tu nie wymienił...tylko pewnie brak czasu nie pozwoli mu podjąć wyzwania...
Co do osób, której już były wymieniane to zgadzam się z Pączkiem - Gomi to świetna kandydatura.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88282 by stellozza
Replied by stellozza on topic Re: Nowy prezio
Cinek, pablo, geese, gomi... Te osoby IMO odpadaja, musi to byc ktos zrownowazony , a w/w 4ka nadaje sie tak jak i ja .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88299 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Nowy prezio
To i ja się wypowiem. Dziękuję pączkowi za sugestię co do mojej osoby, ale jednak ja się
nie nadaję, to ktoś musi być ktoś bardziej stanowczy, bywający na ircu ciałem a nie tylko
duchem i obeznany z admin menu. Jeżeli zniknięcie Cinka jest tylko chwilowe i z powodu
sezonu wakacyjnego to mi również się ta kandydatura wydaje odpowiednia, Pablo to też
dobra kandydatura - o ile znajdzie na to czas. Tak jak poprzednicy ciężko mi jest się na
jedną osobe zdecydować, ale będzie można jeżeli wspominane osoby wyrażą chęć tutaj
zrobić ankietę z nickami wybranych kandydatów i przeprowadzić małe wybory Prezesa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88301 by stellozza
Replied by stellozza on topic Re: Nowy prezio
root, olesio, foka, ..paczek!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88304 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Nowy prezio
Na pewno nie może być to Geese ..... względy są oczywiste nie może to być osoba mająca za sobą taką wtopę ... więcej rozpisywać się nie muszę.


Olesio też moim zdaniem dobry kandydat, jak miałby siłę częściej się pojawiać.

Gomi odpada bo często Go nie ma ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88307 by olesio
Replied by olesio on topic Re: Nowy prezio
Dziekuję za propozycję, ale ja nie dam rady, wybierzcie kogoś innego, ja czas znajduje na siedzenie na na necie, ale brak mi
chęci do podjęcia takiego zadania. A może spijamy ruichiego we Wrocławiu i przekonamy aby jednak został na stanowisku :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #88308 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Nowy prezio
:) Ja mam to samo co Foka pare lat temu... wypaliłem się. Takze naprawde wolalbym zeby ktos inny z checia i energia sie tym zajal, ale nie chce tez zostawiac LIGI komus, kto nie ma czasu ani niespecjalnie tego chce. Ja chcialem :) jak bralem po Foce. No i koniec koncow te pare lat nie bylo chyba zle. Czas jednak ze sceny zejsc.. niepokonanym :D :P

Lige zostawiam w miare dobrej kondycji. Moj nastepca moze bedzie mial pare pomyslow. Ja tymczasem chce sie zajac swosem miedzynarodowym, bo ten kuleje strasznie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88309 by dior
Replied by dior on topic Re: Nowy prezio
Listkiewicz bis :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88312 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: Nowy prezio
Lato, Listkiewicz, Tomaszewski, Dziurowicz, Fryzjer, Reiss. Każdy z tych panów jest gotowy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago #88317 by romaneq
Replied by romaneq on topic Re: Nowy prezio
Cinek !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum