Sezon marzec 2012 odwołany (najbliższy sezon to Kwiecień 2012)

More
12 years 1 month ago - 11 years 11 months ago #110308 by Spankin
Moi drodzy, z uwagi na nowy system, ciągłe poprawki, problemy z dogrywaniem poszczególnych rozgrywek w innych krajach sezon Luty 2012 zostaje przedłużony do końca marca 2012, przez co w marcu 2012 brak będzie u nas nowych rozgrywek ligowych i pucharowych. Od razu uprzedzam, że nie jest to moja decyzja :) tylko władz niemieckiego związku :) możecie być z siebie dumni bo Polska chociaż najliczniejsza i tak wypadła najlepiej możecie zatem swobodnie dograć brakujące Wam mecze, a ja ze swojej strony mogę zaoferować w marcu kilka friendly cupów, żeby coś się działo.

Zapisy na sezon marcowy anuluję i przenoszę do archiwum, zapisy na sezon kwietniowy pojawią się pod koniec marca o czym będziecie informowani.

BTW medale za superpuchar i puchar polski za Luty 2012 rozdane!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110309 by Gloomy
Jest możliwość powrotu do ligi usuniętych za brak aktywności ? W lutym brak czasu i nie było sensu grać, bo i tak bym nie dograł.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110311 by ulg81
a czy na marzec nie mozna poprostu dorobic nowej ligi? tamte zamknac a wstawic nowe, kiedys chyba tez tak robilem ze oni nie grali ale my dalismy rade, nie wiem jakie teraz sa mozliwosci ale nowa lige chyba mozna zalozyc, kit tym ze w starym sezonie ale byloby co robic :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110312 by bobrix
Tylko wtedy to chyba stronka działała a teraz to 404 i wpisywanie na forum pewnie pozostawałoby.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago - 12 years 1 month ago #110313 by Spankin
teoretycznie można, ale zrobiłby się spory bałagan, tam zwłaszcza, że u nas i tak najwięcej rozgrywek, europejskie puchary tak samo stoją, przeczekamy 1 sezon, za to zrobię wielodniowy friendly cup tematyczny + może 1 lub kilka jednodniowych, mam nadzieję, że w jakimś stopniu wynagrodzi to ludziom brak gier o ligowe trofea, tym bardziej, że będą medale i srny :)

Jest możliwość powrotu do ligi usuniętych za brak aktywności ? W lutym brak czasu i nie było sensu grać, bo i tak bym nie dograł.


Niestety nie ma takiej opcji, z prostego powodu - nie wiadomo czy wszyscy którzy grali w lutym graliby dalej w marcu. Będą friendly cupy za to, także trzeba śledzić stronę, forum i topic na ircu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 weeks ago #110321 by Gloomy
Nie zgodzę się z tym tłumaczeniem. Równie dobrze można w ogóle nie grać, bo kto wie czy zapisani ludzie będą grali(tak jak to miało miejsce w lutym odnośnie mnie). Jak nie zagrają, ok, ich prawo . Chodzi o samą rozgrywkę. Jestem w stanie zrzec się awansu w razie dobrych wyników (jaki miało to miejsce chyba 2 sezony temu u papaya), jednakże sezon chcę dograć skoro zaistniała taka możliwość.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 weeks ago #110322 by Spankin

Nie zgodzę się z tym tłumaczeniem. Równie dobrze można w ogóle nie grać, bo kto wie czy zapisani ludzie będą grali(tak jak to miało miejsce w lutym odnośnie mnie). Jak nie zagrają, ok, ich prawo . Chodzi o samą rozgrywkę. Jestem w stanie zrzec się awansu w razie dobrych wyników (jaki miało to miejsce chyba 2 sezony temu u papaya), jednakże sezon chcę dograć skoro zaistniała taka możliwość.


Niezupełnie to samo, bo normalnie ktoś kto nie dogra będzie usunięty z ligi (tak jak Ty w lutym właśnie), a jak Ty zagrasz z połową a z połową nie to i tak Twoje mecze będzie trzeba usunąć, żeby Ci co zagrali wcześniej mieli równe szanse (bo np ten co z Tobą zagra wyprzedzi tego co nie zagra), więc nie ma sensu. Kto chciał i mógł to grał, w marcu liga stoi i trzeba to przeboleć. Zapraszam w kwietniu lub do friendly cupów i ooo w marcu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 week ago #110445 by Intermario
Jeśli LIGA ruszy w kwietniu - to się zgłaszam :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #111080 by Foka
O, żesz Ty :D Intermario .... legenda powraca :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum