Re: okruszki do zgarnięcia...

More
12 years 5 days ago - 12 years 5 days ago #110531 by ruichi
Opłaciłem właśnie serwer na którym stoi stronka (1 dzień po czasie:P) i domenę ss.pl na kolejny rok z kasy z reklam. Został jeszcze serwer 3a do opłacenia. I jest to ostatni raz kiedy te 3 rzeczy załatwiam. Proszę zatem o burzę mózgów co z tym fantem zrobić, komu przekazać itp, bo ja już nie mam głowy ani chęci.

Aha.. wydałem 123 + 49,20 = 172,20 z +-200zł z reklam
serwer 3a na rok z tego co kojarze to około ?200? więc liczę na jakąś zrzutę bo inaczej OFF raczej (a prosiłem.. klikać w reklamy!!!!)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 days ago #110534 by olesio
@ruichi: ja nie ogarne tego tematu, więc może ktoś inny się zgłosi. Opłacenie VPS a w logout.pl, na którym stoi swos.3-a.net na kolejny rok będzie kosztowało niecałe 200 PLN, ale pod warunkiem, że nadal będzie tam promocja pół roku gratis jak przez ostatnie dwa lata. I pięknie Wam Panowie dziękujemy za aktywne klikanie w banery. Żenujące żeby przed prawie rok uzbierać ledwie 200 PLN za kliknięcia, no ale jak regularnie klika może maksymalnie 5 osób to nie ma się co dziwić, szkoda że reszta ma to gdzieś ;/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 5 days ago #110536 by ruichi
Cinek wspomniał, że do końca maja mamy spokój. Niby daleko, ale wątpie żebyśmy uzbierali tyle kasy z kliknięć przez te 69 dni. A oto screen żeby nie być gołosłownym (kasy z tego za ss.pl jeszcze nie podjąłem)



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111556 by ruichi
Został tydzień. Kasy jak wiadomo na opłatę za serwer 3a nie ma, więc nie wiem co będzie w czerwcu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111559 by Spankin
ile potrzeba kasy i za co konkretnie?

czy 3a jest na tym samym serwerze co ss.pl ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111562 by ruichi
ostatnio płaciliśmy 200zł za rok, ale to było w promocji 50%, czyli 6 miesięcy + 6 gratis. Teraz jest ok. 55zł z reklam, bo wcześniej 172 poszło na ss.pl i domenę. 3a to inny serwer niż ten na którym ss.pl jest. Więcej info ma cinek i olesio.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111563 by Spankin
ok to pojawia sie pytanie czy nie mozna przeniesc 3a na ten serwer gdzie stoi ss.pl, scigne olesio w tym temacie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111578 by cinek

ok to pojawia sie pytanie czy nie mozna przeniesc 3a na ten serwer gdzie stoi ss.pl, scigne olesio w tym temacie :)

Paradoksalnie byłoby drożej. Te 55zł prawie wystarczy na kolejne 3 miesiące.

Sprawa z rabatami wygląda tak:

1 miesiąc 28zł

3 miesiące rabat 30% - 58.8zł

6 miesięcy rabat 40% - 100.8zl

12 miesięcy rabat 50% - 168zl

Data ważności: 01-06-2012 (Pozostało: 7.7 dni)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111579 by ruichi
czyli albo 3 miechy albo zrzutka i dodatkowo 110 zł potrzeba zebrać w ciągu 7 dni. Numer konta tu kiedyś gdzieś podawałem :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 10 months ago #111583 by ulg81
to co Cinek wczoraj zapodał myslę ze byloby najlepsze czyli doładowania smsem, kilka osob esa po 5-10 pln i mamy opłacone, tylko czy to zadziala?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.268 seconds
Powered by Kunena Forum